Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 7. 2015 19:06

mtm: twe, ty máš takové štěstí! Tohle je přesně ten druh vtipů které si přímo říkají o rozchod - ať už z jakéhokoliv důvodu. Tohle fakt už nikdy ani nezkoušej... možná až za dvacet let, jestli s ní tak dlouho vydržíš :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 7. 2015 20:41

Hele, já si myslím, že to zas vidíš moc černě Marko :D Protože záleží hooodně na partnerce. :-) Jsou ty, které to zkousnou naprosto v pohodě a ještě Ti to vrátí a pak ty, které ne, no.. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 7. 2015 21:26

No jo, ale zkoušet něco takového s celkově novou partnerkou, notabene z úplně jiné země (a tedy i kulturního a výchovného zázemí), to je jako si o průser doslova říkat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 7. 2015 05:59

To jo, proti tomu nic neříkám. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 10. 7. 2015 11:38

No, na netu jsem viděl i video pranky, kde nachytal parner druhého v posteli s nejlepším kámošem a taky to pak uhráli jako předpřipravené .. nečekal jsem to. Ale když tolik Vás říká, že to bylo hloupý, tak to beru :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 7. 2015 14:41

Mně teda přijde i celkem divný, že bych nechal malý dítě hrát si s mejma chlupama...
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 10. 7. 2015 18:26

Tak zase .. nebylo to "hrát" :-D :kuk:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 7. 2015 08:59

Mě to příjde taky trochu moc ujeté ten "vtip". Vůbec by mě nenapadlo to zkoušet. Ani nevím proč bych to vlastně dělal? :D A hlavně mi to ani nepřišlo vtipné a té holce bych se osobně taky nedivil, že by se s tebou rozešla, když zkoušíš něco takového. Hold už asi nejsem ten správný puberťák, co by pochopil tyhle rádoby vtípky. Takže souhlasím s N.Markem. A nemyslím si, že by to bylo tím, že ta holka je z jiné země, tohle by nezkouslo více ženských, určitě i v česku.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 7. 2015 13:33

myšpulín píše:Než si PC koupí vysněné auta já budu mít pátou Dácii. :D

Tak s tím jak odchází to jde zvládnout do 2 let ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 7. 2015 20:42

:D

A co nějaký příběhy? To jako teď v létě nikdo neprožívátě nějaké letní lásky? :shock:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 7. 2015 07:07

Jasně že jo, po 19 letech jsme se manželkou domluvili, že už to nebudeme tak moc prožívat :D :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 7. 2015 17:07

jezek píše:
myšpulín píše:Než si PC koupí vysněné auta já budu mít pátou Dácii. :D

Tak s tím jak odchází to jde zvládnout do 2 let ;-)

První jsem měl 9,5 roku, druhou mám zatím 3/4 roku.
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 7. 2015 17:17

tdjohn píše::D

A co nějaký příběhy? To jako teď v létě nikdo neprožívátě nějaké letní lásky? :shock:

No nevím, jestli je to přímo příběh,
"ale":
mladá včera přijela z nákupů v Drážďanech a že prej si koupila nějaký prádýlko. Musel jsem zůstat otočenej, dokud se nepřevlíkla, a když jsem se mohl otočit, byl jsem ohromen natolik, že jsem se neudržel... měsíčky neměsíčky :-[ :lol:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 7. 2015 17:57

tdjohn píše: :D

A co nějaký příběhy? To jako teď v létě nikdo neprožívátě nějaké letní lásky? :shock:

A co zacit od sebe? :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 7. 2015 18:42

Sasakr: Buď v klidu, to prostě občas nejde odolat. O:-) Ať je jakýkoliv den v měsíci :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků