pomoc s diplomkou

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod alcaras 15. 6. 2015 22:42

Zdravím,

Nejsem sice stálý člen tohoto fora, ale rozhodně o sobě můžu s klidem prohlásit, že jsem vyrostl a stále ještě občas hraju hry na PC/ konzolích. Domnívám se tedy, že mnozí z vás sledují blogy a odbírají videa od autorů na YouTube a popřípadě sdílí zkušenosti s hrami buď přímo tady nebo prostřednictvím jiných cest.

Vzhledem k tomu, že se ve své diplomové práci práci zabývám komunikačními trendy dnešní generace na internetu, chtěl bych se na vás obrátit o pomoc při vyplňování dotazníku. Dotazník je max na 10 minut a je naprosto anonymní, výsledky použiju pouze pro svoji diplomovou práci.

Budu velice rád, když mi dotazník vyplníte, moc mi tím pomůžete.

Předem se omlouvám moderátorům/ adminovi za spamm a prosím o dočasnou shovívavost díky!
dotazník je dostupný na linku: http://goo.gl/forms/mTK7FK9KjA

díky A.
alcaras
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 6. 2015 22:55

Které hry hraješ?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alcaras 16. 6. 2015 08:34

momentalne gta V, shogun 2 total war.
alcaras
First Blood

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 6. 2015 19:05

V mém prohlížeči (Opera) zlobí v dotazníku diakritika.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alcaras 17. 6. 2015 12:18

Ahoj, dík za zpětnou vazbu, ale obávám se, že s tím já nic neudělám. Na chromu i IE mi to žádný problémy s diaktritikou neukazuje. ;-)
alcaras
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků