Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 27. 3. 2015 22:38

Peter S. Kenedy píše:Ty nálepky mě taky neskutečně štvou. Jinak bloodborne jsem taky pořídil, přitom dark souls jsem nikdy neměl nervy dohrát, takže to bude ještě zajímavé. Tohle se mi ale líbí, že je to více akčnější a není tam moc štítu. Navíc ta atmosféra je skvělá a to prostředí jakby smet. Zatím jsem měl docela problém dostat se přes ty dva vlky na mostě, ale naštěstí je to za mnou a jdu na prvního bosse :D


vlkodlaky na moste jsem obesla ale boss me rychle vykosil , navic nemam uz molotovy a nejak nedropujou dalsi
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 4. 2015 11:36

na store je rayman legends za 400, coz je fajn, konecne bych mel vyuziti pro ps4 zas, ale trochu blby, ze na trojku mam dost ovladacu, na ctyrku ne :/

BTW - ty fotky driveclub jsou dost hrozny, akorat cloveka nastve, ze to je hra a ma chut si jit spis zajezdit normalne, ne? :D
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 6. 5. 2015 18:54

ty mas normalne ty auta co tam jsou? nebo mas doma trabanta a jen delas vlny?
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 6. 5. 2015 21:05

Ty mas auta v obyvaku nebo jen delas vlny?

BTW trabanta v origo stavu za nepremrstenou cenu bych bral hned, ale to uz je dneska nerealne. Ale teda to v obyvaku mit by byl megasmrad.


BTW2 - asi kazdemu s mozkem doslo, ze to myslim jako kompliment grafiky a atmosfery te hry ..
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 10. 5. 2015 23:30

Ano. Kompliment grafiky kdyz reknes, ze by sis radsi sel zajezdit ven. To ano.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 5. 2015 23:34

Tak aby ne, když to má nehratelných 30 FPS.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 16. 5. 2015 12:42

tak mozna kdyz se to snazis spustit na tvoji zahekovany PS3 ;)
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 20. 5. 2015 22:55

Tak jsem si koupil driveclub, at se ps4 po mesicich taky zapne a rozhodne se na nenechali DC zahambit GT6 a prvni update ma 10,5GB.

Celkal jsem to teda arkadovejsi. No i tak schrnuti drive club - jak ja se tesim na GT7 :D

Jeste jsem koupil watchdogs, ale co me prekvapilo, tak to nebylo ve folii, jen v tom otviracim modrym obalu palstovym a ten u v niceme, tak nevim jestli me teda nedali preowned za plnou cenu, poskrabane to teda neni.

Jsem teda myslel, ze driveclub je jen na ps4 a zadnou jinou platformu, tak ze uvidim jak ty hry primo pro tuhle gen budou vypadat.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 5. 2015 08:12

evlo: Těch 10,5 GB není první patch, ale asi všech 16 patchů, které už vydali najednou. Jasně, že se ti to nebude stahovat každý patch zvlášť. Trochu mozku zapojit by neuškodilo. Kde jsi vlastně nakupoval? Tohle bych určitě reklamoval, nemůže ti přijít hra bez folie, tohle je jasný preowned. A driveclub snad vyšel na jiné platformy, že se takhle ptáš?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 5. 2015 10:32

Tak vim jak byli ty patche u gt6 ze

a nevim jestli vysel na jine platformy, proto se ptam

Gamesshop.cz - bylo to poprve co jsem tam neco kupoval, holt meli nejlevnejsi cenu asi z nejakeho duvodu :)
On i ten driveclub teda prisel v jinem obalu nez byvaji hry treba z jrc, kdy byvaj v takovem jakoze papirovem nebo jak to nazvat a toto bylo jen v takove folii, ale teda zatavene no a obal byl podtim taky zmackany (ale tohle ja nastesti neresim). Znova tam nakupovat nebudu a kdyz budu chtit usetrit par stovek, radeji koupim preowned jinde, kde je stejne jeste levnejsi a neni tam risk ojebu, protoze je to proste jasne preowned.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 5. 2015 18:35

Jasně že DC je pouze na PS4, však to máš snad napsáno i na obalu ne ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 5. 2015 23:56

To nevim, neni tam, ze je to exclusivni pro ps a ne ps4? Sem liny se jit podivat :D
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 5. 2015 11:02

.......... :roll:
je to jenom pro PS4. Konec debaty.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 5. 2015 11:48

Evlo je další troll ala tdjohn, škoda s ním vůbec vést debatu.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 5. 2015 15:03

Taky mám ten dojem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků