The Witcher 3: Wild Hunt

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jirka35 5. 5. 2015 14:18

Zdravím,
ke gk jsem dostal kupon na hru The Witcher Wild Hunt a nevím přesně, jak ho použít. Zatím jsem kod nepoužil, tak se chci zeptat, jestli čekat až na datum vydání, nebo zadat kod již dnes. (co bude pak následovat?) Taky chci v nejbližší době instalovat druhej OS na novej disk..Pojede mi ofiko hra na obou? Nevím, jestli jsem dotaz formuloval dostatečně srozumitelně..Díky za reakce
Intel i5 2500K@4,4GHz@Gelid Tranquillo>ASUS P8P67 B3>Kingston 16GB DDR3>MSI GTX 970 GAMING 3,5GB>2x OCZ Vertex 460A 240GB>Barracuda 7200.14 2TB>3xWD 640GB>S12II-620 620W Bronze>FD Define R4>24"LCD HP w2408h
Jirka35
First Blood

Odeslat příspěvekod Slash_luke 6. 5. 2015 11:51

Pokud jsou tyto informace správně ( http://www.geforce.com/games-applicatio ... structions ), tak ho použít můžeš hned.

Podmínkou je vytvořit si na gog.com účet, tam se ti pak hra přidá do "knihovničky" (stejně jako kdyby sis ji tam nyní předobjednal a zaplatil) a ve chvíli, kdy bude povolen preload, což je tuším týden před vydáním, tak si budeš moct hru stáhnout - samotná instalace půjde dokončit až v den vydání.

No jestli to dobře chápu, tak z nějakého důvodu budeš mít na 1 PC 2 různé OS a z obou chceš přistupovat do jedné instalace Zaklínače?
Hm, tady si nejsem úplně jistý, jestli by to nevyžadovalo instalaci zvlášť pod každým OS (a nebo si pořádně pohrát s registry, ale to by asi byla dost drbačka)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 13. 5. 2015 08:37

Tak už jenom pár dní a je *to* tady :)

Připravujete se nějak?

Já udělal ještě kvůli Zaklínače last minute nákup silnější grafické karty (upgradoval jsem sice na podzim, ale začal jsem se bát, že by R9 270X 2GB sotva zvládla střední detaily v 1920x1200), beru si od úterý do pátku dovolenou a udělám výjimku - půjdu poprvé na půlnoční prodej (ostravské xzone).

Jinak se těm půlnočním prodejům obvykle vyhýbám - jenom hromada lidí a fronta jak na banány. Ale co bych pro tuhle hru neudělal :D
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 13. 5. 2015 18:41

Tak já to zas tak nehrotím, ale přeobjednáno mám taky :-) Ovšem na sturtepu kvůli mnohem lepší ceně. Mimochodem CZC má taky půlnoční prodej a pro cosplayery nabízí 600kč slevu.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 13. 5. 2015 19:10

nepřipravuju, teda jak se to vezme, jelikož hry prodavam tak bude frmol, takze sem pripravenej spis timhle smerem. Ale jinak kdyby zaklinac vysel az třeba na vanoce vůbec by mi to nevadilo. Nedohraných her mam vic nez dost a zaklinac je zase všechny odsune do pozadi:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lencaaa 13. 5. 2015 20:36

Cau lidi, potrebuju radu:D Dlouho jsem si neobjednávala hru na pc, tak nevím. Muzete mi hodit nakej link, z kteryho si tu hru objednam normalne aby mi prisla domu v krabicce?:D nechci si to zaplatit a pak stahnout z nakyho serveru, nebo tak sem to aspon pochopila, ze to tak je v ruznych eshopech.. dekujiiiiii!!!!:))
Lencaaa
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 13. 5. 2015 21:28

Xzone, surtep, jrc, mironet, alza, czc, herni svet, originalky... Staci si vybrat ;-)

Napr. zde: http://www.surtep.cz/zaklinac-3-divoky-hon-pc-2425497/
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lencaaa 14. 5. 2015 09:26

Díky moc, ja tomu prave moc nerozumela ;-)
Lencaaa
First Blood

Odeslat příspěvekod FlanK3r 18. 5. 2015 13:37

http://wccftech.com/nvidia-responds-wit ... ntroversy/

Nečistá hra zelených a vývoje :-/ Kam to celé spěje ten byznys?
sestavy:
1)Ryzen 7 5700X, Asus C7H, TUF RX6800, 2x 16GB 3600 GSKill TridentZ RGB
2)Core i9-13900KF, Maximus Z790 Apex, R5-240x, 2x16GB TridentZ5 7200M DDR5
FlanK3r
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 5. 2015 14:14

A jéje... dd teorie. Ten poslední trailer vypadal božsky, škoda že si to nezrahraji, neboť nemám DX 11 HW.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 5. 2015 14:41

A já to říkám pořád, že bych grafiku od AMD v současné době nechtěl - nVidia investuje do vývojářů, takže hry na nVidii se dají hrát hned potom, co vyjdou, na AMD aby člověk čekal a čekal (klidně měsíc, dva).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 18. 5. 2015 15:49

na jednej strane s tebou suhlasim,Nvidia je leader a v DX11 je na tom lepsie ako AMD.Na druhej strane AMD v Mantle a DX12 doslova "trha asfalt".Tym netvrdim,ze je Nvidia Nr.2,ale AMD na tom nie je tiez najhorsie.Dokazuje to aj clanok zo svethardware http://www.svethardware.cz/recenze-3dma ... 12/40352-9
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 5. 2015 15:57

Ale to neni moc podstatne, kdyz to nedokazi prosadit a neposilaji do hernich studii svoje lidi (ocividne alespon ne v takovem poctu jako nVidia), aby jim to pomohli implementovat. Osobne v tom nevidim nic necestneho a to ja sam mam AMD.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 5. 2015 18:46

Na hrubý výkon a v benchmarcích, popř. ve "starších" (čtvrt-půl roku zpátky) je AMD lepší, ale kvůli té optimalizaci to u nových, čerstvých her vyhrává nVidia, no...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 18. 5. 2015 19:41

Spíše to vyhrává tam, kam vtlačila své uzavřené GameWorks (které ani vývojáři samotných her nemají prakticky jak ovlivnit), jež výrazně zvýhodňují jejich novější GK (ale často na úkor těch starších - viz třeba aktuální Project Cars) a jsou překážkou pro grafiky od AMD a Intelu.

Snad jim to trochu utne příchod DX12, který přinese větší nárust výkonu současné generaci grafik od AMD, než těm od nVidie - i když i tam bude citelný pokrok.

Neříkám to proto, že bych byl proti nVidii, ještě před půl rokem jsem ji používal a určitě v budoucnu zase budu (nyní mám AMD R9 280), ale nelíbí se mi, jakým způsobem se snaží z herního průmyslu udělat svůj monopol.
Zároveň ale ani neobhajuju AMD, jejíž přístup je často dost laxní a z části si za současný stav věcí můžou sami.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků