"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 4. 2015 14:06

Tak už jsem včera taky projel dvě mise, ale s těmi loděmi se mi to nějak nezdá. Ten export probíhá nějak sám, ale je tam ještě jedna speciální ikonka, kde ho můžeš řídit podle nabídek, ale nikdy jsem snad na tom nic nevydělal a naopak když jsem tam lodě posílal, tak jsem nejvíce prodělával. Zkusil jsem ty lodě nikam neposílat a pak jsem byl v pohodě vždycky v plusu. Takže tomu exportu nějak asi nerozumím. A další věc, jak se vlastně dozvím, proč jsou ti lidi neštastní, co jim chybí a co dělám špatně? Nikde to v těch statistikách nemůžu najít. Tu první misi jsem dal pak na podruhé hned a ještě mi zbývalo spoustu let mandátu, takže tam jsem se nějak nebál, on se navyšuje, když člověk plní různé mise.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 4. 2015 16:22

Jasně, export probíhá sám od sebe, ale pokud posíláš třeba uhlí ze svého dolu (pokud ho samozřejmě máš) do destinace s rozdílem mezi obvyklou cenou a nabídkou, máš zisk.

L2 a myslím čtverec - vyjedou ti statistiky, myslím, že to je hned třetí záložka - happines a klikni na ni. Tam uvidíš celkové štěstí a co ti chybí. Třeba když nemáš nemocnici, štěstí v téhle věci bude nulové, postavíš ji, zaplatíš slušné služby a štěstí ti stoupne nejenom v health care, ale i celkově.

-- 30. 4. 2015 18:17 --

Kdysi dávno, ještě když jsem psal pro HW, veřejně jsem prohlásil, že až si koupím Wii, bude to kvůli Xenoblade. Roky plynou a protože muž by si měl stát za svým, hru jsem koupil - sice na jiný systém, ale to už je podružné. Takže dneska mi přišlo:
Obrázek

samozřejmě by to ještě chtělo příslušný hardware, takže to přišlo v balíku s
Obrázek

Jinak jako sice jsem o tom věděl, ale stejně zarazí, jak firma milující své zákazníky (ironie) se neobtěžuje dodat tak základní věc jako je nabíječka už v základním balení, notabene pro zařízení na baterky. Kdyby alespoň ten konektor byl standardní USB, tak neřeknu, ale tohle je prostě vydírání. Naštěstí já mám nabíječku z DS, ale nemít ji... :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 1. 5. 2015 18:30

tak hlavne aby se ti to libilo, vis ze mas s tema jrpg občas problém:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 5. 2015 18:47

Jen s některýma, ale kdo ne že?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 1. 5. 2015 21:52

ja většinou moc ne, jsou výjimky jako třeba Suikoden 3:)

Ale Xenoblade by teoreticky měli uspokojit i toho největšího rejpala:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 5. 2015 12:03

No, hlavně na to mít čas. To je ten největší problém.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 5. 2015 20:31

Recka na Tropico 5 jak jsem slíbil
http://www.cgnexus.eu/tropico-5/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 5. 5. 2015 02:37

Super recenze :-)
Jak dlouho ti zabere takovou recenzi napsat panejo? Vsak si tu hru kupoval teprve nedavno. Kor kdy jsi, pokud si dobre vzpominam, disgrafik...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 5. 2015 07:24

Na cestě je Zelda HD a k tomu něco ostřejšího - Call of Duty: Black Ops 2
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 5. 2015 11:38

No popravdě hru, tedy kampaň jsem ještě nedojel, ale jinak jsem v Tropicu strávil za tu krátkou dobu okolo 25 hodin, protože ta hra zatraceně baví, takže se to snadno nasbírá.

Jinak co se samotného psaní týče, jakmile člověk chytne tempo, tak holý text je obvykle do hodiny hotový, protože u některých témat (když jsi fakt nadšený, nebo nas*aný) to jede samo. Další cca hodina pak padne na korekce, škrtání, vepisování, nejméně dvojí čtení. Pak samozřejmě vklad do systému a obrázky, to už je maličkost. No a nakonec schválení redakcí, ale to se už nepočítá.

Co se digrafie týče - Word pomáhá hodně a pak samozřejmě musíš hodně číst, takže sice ti unikají pravidla, ale zase jedeš po citu a tak se vyvaruješ dost velikého objemu chyb.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 5. 2015 15:00

Dneska
Obrázek
a zatím jako jo, je to pěkné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 5. 2015 19:10

Trpělivě jsem si počkal na krabičku Wolfenstein The Old Blood. Týden jsem si tu hru chtěl zahrát, ale já ji chtěl do sbírky. Dneska, deset minut před tím než jsem musel do práce mi přišla poštou... A TA SVINĚ NEFUNGUJE!!!
Konzole prostě ignoruje existenci disku v mechanice. Je docela dost možné, že disk je prostě prázdný.
Tak jsem koupil digitální verzi a v pondělí to začnu řešit s Amazonem :/
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 15. 5. 2015 19:56

Prazdny disk? Tomu neverim, za ty leta co hry prodavam se mi tohle nikdy nestalo, maximalne vadny disk. Spis bych tipoval vadnou mechaniku v konzoli
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 5. 2015 06:49

Všechny ostatní hry jdou...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 16. 5. 2015 14:19

nejaka hra musí byt vždy první co nejde, zejo..

Ale samo nevim, vyjimecne se stava ze nejaka hra je vadna a nejde nacist.Ale z pomerne velke zkusenosti vim, ze v 99% se jedna o vadnou mechaniku/konzoli, pripadne poskrabanej nebo jinak ponicenej disk.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků