"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 4. 2015 13:05

Hele co mi dneska přišlo:
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2015 19:51

Pak napiš jak se ti to líbí, mám na to taky zálusk. Vychází to u nás v pěkné limitované edici, kterou má alza za 899 Kč.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 24. 4. 2015 22:05

Tak jsem si po dlouhé době pořídil něco na Gamecube.
Tuhle hru jsem kdysi tak nějak měl v merku, ale byl to "jen" volejbal, takže jsem na ni skoro zapoměl. A je to škoda, protože to je typická segácká automatová arkáda jak má být. Rychlá barevná grafika, jednoduché ovládaní, snadná hratelnost, která ale má návykovost. Ihned se mi vybavil Crazy taxi, Virtua tennis a další Škoda, že už takové hry nevycházejí.
Obrázek
Naposledy upravil Majklbig dne 24. 4. 2015 22:08, celkově upraveno 2
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 4. 2015 22:06

No zatím jsem měl čas jen na tutorial a dobrý. Ovládání v zásadě podobné jako v posledním Red Alertu, plus můžeš zastavit čas, takže i když toho vlastně máš na starosti mnohem víc, jde to snadno ukočírovat. Jo a grafika je... inu dovolenková :)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 4. 2015 13:30

Mám to objednáno na alze za 899 Kč, tak snad tu cenu nezvednou. Ale zatím to v ČR není v žádném obchodě. Ono to vychází zítra myslím? Ty jsi ji získal jak?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 4. 2015 17:49

Normálně na Amazonu. Ta hra už vyšla.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 4. 2015 09:10

Tak ona vyšla v Evropě v pátek oficiálně, ale zatím ji nemá v ČR snad žádný obchod, ikdyž alza píše že dneska, tak snad. Viděl jsem včera, že ji hraješ, tak líbí se zatím pořád?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 27. 4. 2015 11:02

2N.Marko a MajklBig: nevidím fotky.

Majkle, ale řekl bych, že řešíš Beach Spikers: Virtua Beach Volleyball, už dlouho jsem nic nekupoval na GC, soustředím se teď především Wii U.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 4. 2015 12:11

Mahorero: Tropico 5 pro PS4

PSK: Hraju, hraju :) Chci napsat recenzi. Včera jsem si dal skirmish a dostal jsem se až do roku 1943 a pak mě svrhli v revoluci komunisté. Příště na ně půjdu s tvrdou rukou. Ale je fakt, že jsem ještě nesjel všechny tutoriály, takže mi trochu uniká jak vybalancovat rozpočet a co všechno udělat pro spokojenost obyvatel. Důkazem, že se mi líbí je, že jsem včera hrál několik hodin v kuse. To se už tak často nevidí :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 4. 2015 12:49

Mě ji dneska odeslali a zítra si pro ni dojdu na pobočku, těším se a taky napíšu jak se mi líbí. Ono moc budovatelských strategií na konzole není, takže jsem za to moc rád.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 4. 2015 13:23

Minimum na minulou generaci a žádná na současnou.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 28. 4. 2015 06:43

N.Marko píše:Mahorero: Tropico 5 pro PS4


Tak to je paráda, je pravda, že moc strategií (nebo žádná) na konzole nejsou ... hrál jsem 4. díl na kompostu a nevydržel jsem u toho, ač se mi grafické zpracování moc líbilo ... nejspíš jsem měl něco jiného, rád bych si něco podobného zahrál, možná se k tomu vrátím.

Myslim, že zrovna PSK řešil předešlí díl.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 28. 4. 2015 10:34

Mahorero píše:2N.Marko a MajklBig: nevidím fotky.

Majkle, ale řekl bych, že řešíš Beach Spikers: Virtua Beach Volleyball, už dlouho jsem nic nekupoval na GC, soustředím se teď především Wii U.

Zvláštní, já vidím obě fotky.
Ano je to Beach spikers.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 4. 2015 10:45

N.Marko: Včera jsem projel tutoriál a dal si první misi, ale tu jsem vůbec nedal. Byl jsem pořád v mínusu a fakt netuším, co jsem mohl dělat špatně. Pak jsem si už defakto ani nemohl moc budov postavit, takže jsem neměl z čeho profitovat a byl jsem v pr... máš nějaké rady do začátku jak vydělat prachy?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 4. 2015 18:58

Doky. Postav spoustu doků a peníze by ti měly stačit. Dolovat nemusíš, zaměř se na maso-zeleninu-cukr. Sleduj obchodní nabídky a podle toho vypravuj lodě.
Hned první misi jsem zkoušel nejméně čtyřikrát než se mi to povedlo (naštěstí tam je autosave), ale já neměl problém s ekonomikou, zápasil jsem s časem, protože jako guvernér jsi nucený neustále prodlužovat mandát, ale v určitém bodě ti prostě koruna nebude dávat roky navíc, takže do té doby musíš udělat revoluci a stát se prezidentem - čímž přejdeš do nového technologického období... a tady jsem se sekl zase já :)
Další dvě mise jsou v pohodě, ale ve čtvrté misi jsem se taky zasekl na ekonomice. Z nějakého důvodu prostě nejsem schopný uřídit cash-flow abych měl peníze na nové budovy a tím si zaplatil růst a za něj si nakoupil další budovy pro uspokojení občanů - prohrál jsem ve volbách se 49%. Prostě pech.
Musím přijít na správně vyvážený poměr dotací do budov a jejich zanedbávání. Plus taky rozhodit lépe export. Měl jsem 7 lodí a stejně jsem byl 29K v mínusu.
Není to jednoduché. Imho si můžeš nastavit obtížnost ekonomiky, politiky a katastrof, tak se toho neboj.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků