GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 4. 2015 20:08

Sex tam je dobrej. Vemeš kamarádku stojící na ulici a pak si vybereš ze tří zábav. Můžeš to sledovat skrz okno auta a smyslně se u toho hladit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 4. 2015 08:11

PC nemůže mít sex v reálném životě, tak ho hledá v GTA V :D PC, dej si do googlu sex hry a třeba budeš mít větší úspěch než v GTA :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 4. 2015 08:13

Heh, poslední GTA je nějaké moc "gay". Proč tam pořád jsou v cutscénách záběry na obnažené mužské zadky ? Jednou OK, ale už je to tam asi 4x.... (Převážně se tam svléká Trevor ale je tam i nahej Lester atd....) Ženká tam snad explicitně úplně nahá (bez kalhotek a podprdy) není žádná... WTF ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 4. 2015 09:11

PC, zapni si prosím 3D sexvillu a dej už pokoj!
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 4. 2015 12:00

Tvle - cely mesto na prozkoumavani a on se soustredi na to kolik napocita holych zadku.

Tomuhle uz se rika extrem, damy a panove. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 4. 2015 12:51

Tak on jiný než virtuální sex nezažil, takže se není asi čemu divit :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 4. 2015 17:26

GTA je proslavené svými sexuálními aférami HOT COFEE nebo zbij svou ťutku. Jeden z hlavních hrdinů fiVe (nebudeme spoilovat pro ty co to nehráli) se ubytoval na hooodně zajímavém místě. Takže, ano GTA a sex k sobě patří, navíc celá hra je plná sexuálních narážek. GTA bez sexu je jako rakvička bez šlehačky.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 4. 2015 19:27

Twe, hot cofee je jen jedna jediná aféra spojená se sexem a touhle hrou. Nedělej z mikroba velrybu.
Krom toho sexuálních narážek v ostatních hrách se dá najít... jen se podívat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 17:49

Čtyřku jsem dohrál dvakrát, pětku dvakrát a zatím mi přijde, že čtyřka má daleko lepší příběh. I když hratelnost je lepší u pětky. Je sice více arkádová, ale je to takové rychlejší. A stejné mi přijde u příběhu. Není tak propracovaný, ale spíše se zase blíží SA stylu, kde šlo hlavně o pobavení. Nevím, je to ještě docela nová hra, ale pořád mi přijde 4 lepší, protože příběh pro mě dělá hru a hratelnost byla také luxusní.

Jak to vidíte? Možná to chce jen uzrát, ale čtyřku jsem hrál naposledy před pár měsící a je to neskutečná pecka. 5 to není, ale je to takové jiné a asi lepší. Nebo jen reálnější. Asi jako se mi více líbí Mafie 2 před spíše pohádkovou jedničkou. Nevím, ale IV je zatím v mnoha věcech nepřekonaná.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 31. 8. 2015 21:55

Čtyřka je ke konci šíleně nudná - střílení, střílení a střílení...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 8. 2015 23:09

OMG, o tom je celé GTA :D Ale jde právě o ten příběh a o ty postavy. V pětce mi to nějak nezapadá, i když prostředí je v podstatě stejné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 9. 2015 20:17

me petka prislo dost dobre, skoro jako gta2, skoda, ze v story mode jsou fps casto tragicke
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2016 00:55

Je to tak, král je jen jeden! 8-)

http://www.eurogamer.cz/articles/2016-01-19-v-em-je-gta-4-lepi-ne-gta-5

-- 20. 1. 2016 01:13 --

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 1. 2016 01:48

Já si už IV nikdy nezahraju páč su vůl a hry si kupuju a mám ji na DVD... a nějak spustit jde jen steam verze.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 20. 1. 2016 09:05

Ja doufam, ze se dockam vydani i na PS4. Na PC jsem to hral, ale seklo se mi to v urcite urovni a nikdy jsem to nedhral :/
hhitmen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků