GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod michael1234 18. 4. 2015 17:26

Chtěl bych se tu zeptat zkušenějších zdali má cenu kupovat GTA V, abych to vůbec na svém noťasu rozjel.

HP Pavilion dv6 1320ec
Operační systém: Windows 7 (64-bit)
Procesor: Intel Core 2 Duo (2,20 GHz)
RAM: 4GB
Grafika: ATI Mobility Radeon HD 4650 (1 GB)
Directx 11
michael1234
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 4. 2015 17:41

Na tom snad nejely rozumně ani čtyřky, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rr-zz 18. 4. 2015 19:00

michael1234 píše:Chtěl bych se tu zeptat zkušenějších zdali má cenu kupovat GTA V, abych to vůbec na svém noťasu rozjel.

HP Pavilion dv6 1320ec
Operační systém: Windows 7 (64-bit)
Procesor: Intel Core 2 Duo (2,20 GHz)
RAM: 4GB
Grafika: ATI Mobility Radeon HD 4650 (1 GB)
Directx 11




bohužel.. i kdyby to nakrásně ten core2duo zvládnul na nejmenší detaily, tak ta grafika už je dneska totální lowend, navíc notebook...

viz.
Kód: Vybrat vše
http://www.videocardbenchmark.net/compare.php?cmp[]=504&cmp[]=31

... porovnání s GTX460 což je asi tak minimum na čem gtaV rozumě poběží...
rr-zz
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza20 18. 4. 2015 20:09

Chtěl bych se zeptat, jak je podle vás nejlepší nasbíta STAMINu? Momentálně jsem chtěl hrát tu misi, kde mám závod s manželkou. Jen je divné, že když jedu k té misi, tak mi potom ten otazníček zmizí. Ten otazníček se tam potom zase po nějaké době objeví? Díky
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 18. 4. 2015 20:27

Já hrál gta4 na mobilní 3650 také s C2D, samozřejmě to bylo hrozné, ale dostal jsem se cca do 1/3 hry (~15-22FPS), pak už se to nedalo.
Tak jen nevím, jestli třeba není pětka lépe optimalizovaná, že by třeba na totální minimum a 800*600 jela na 4650? Jestli by to pro tazatele bylo přijatelné pokoukani je však otázkou...
Já po výplatě bych měl upgradovat na i5 (k tomu již mám R9270), a budu mít k dispozici i ten starý noťas s 3650M, tak bych to tam klidně i zkusil, ze srandy :-D
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 4. 2015 21:18

Tak optimalizace je jedna věc, ale náročnost hry druhá. Když vidím PC verzi, tak chápu, proč konzole nemůžou mít 60 FPS. Prostě na to nemají.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 4. 2015 23:49

Tak ony nemaji ani na tech 30 :D
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 4. 2015 13:41

To jo, tak ona je to náročná hra. Je ale vidět, jak tomu více snímků pomohlo. Teď se to hraje jako sen.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 4. 2015 10:48

Mně se to povedlo rozjet na mém veteránovi Q6600 3.3GHz, 3GB RAM a GTX 275. Akorát jsem musel tedy přeinstalovat wokna na 64bit, naštěstí mi pomohli u MS. (Tímto jim děkuji.)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 4. 2015 11:36

No a jak to šlape?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 4. 2015 18:21

Docela hezky, je to hratelné a i na low to vypadá dobře. Jediné co je horší jsou samo textury ale modely osob i aut jsou skvělé.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 20. 4. 2015 21:45

Tak ono i BF3 vypadá na low dobře žeano...
GTA4 se mi taky na low celkem líbilo :D teď když jej můžu mít na high, tak je to ale docela něco jiného.
Kolik máš cca FPS?
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 4. 2015 22:43

GTA 4 je luxusní záležitost. Tam je spíš nevýhoda, že ani na high to nevypadá tak, jak bys čekal, když to vidíš na low :D

Také se vám zdá, že na PC to má daleko lepší zvuky?

A kolik má FPS? Tak 15...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 21. 4. 2015 13:37

Honza20 píše:Chtěl bych se zeptat, jak je podle vás nejlepší nasbíta STAMINu? Momentálně jsem chtěl hrát tu misi, kde mám závod s manželkou. Jen je divné, že když jedu k té misi, tak mi potom ten otazníček zmizí. Ten otazníček se tam potom zase po nějaké době objeví? Díky

Běhání a jízda na kole?
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 4. 2015 19:43

Se z těch R* zblázním.... proč zmizelo jídlo a sex ?!
Jaká jste objevili zvířátka ?
Já zatím: Kocour tlustý chlupatý (vypadá jako ruská kočka - což by mohla být narážka na San Andreas - "Russian cats". )
pes Rotweiller (nevím jestli je tam víc plemen...)
jelen a laň (Caribou ?)
myši
Šakal (původně jsem myslel že to je vlk ale ti podle mě v kalifornii nežijí...)
Puma americká (kugár, horský lev) - ale tu jsem zahlídl jen mžikem oka u silnice kde naštvaně vrčela ale bylo to takové to typické "Mňaur"....

Zvířátka tam hodně chyběla, konečně ten svět je uvěřitelnější.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků