Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 24. 3. 2015 22:33

SPY píše:Tak ty si ten FF Type 0, muzes dat pres remote play na Vite, ne?

Final Fantasy XV - No tak tohle me netankuje vubec, jezdit se ctyrma nagelovanejma buznama autem, tohle nebude pro me :-l
Mozna kdybych byl, zenska a mel tak o 15 let min :lol:


No vidíš me je 45 a jsem chlap a na FF 15 se moc tesim, mozna proto ze me nejaky nagelovany buzny uz nerozhodej, je mi to v celku jedno, jen toho behani mi tam mozna prijde az moc, i když..Tak trochu mi to pripomina FF 12 kterou mam taky rad.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 25. 3. 2015 02:52

Od hlavnich postav v RPG ocekavam vic nez ohmatavani, demetni chichotani, mavani a hlasky u ktery se zasmeje tak maximalne dospivajici slecna.

Bohuzel, respektive nastesti, nepredpokladam, ze casem jeste vyzraju do stavu kdy to pro me bude akceptovatelny.

No, i kdyz je pravda, ze posledni FF si zrovna latku vysoko nenasadily. Postavy, ktery jsou ve FF13 - FF13LR jsou jedna velka tragedie, tady to bude zrejme jeste o stupen horsi. Skoda, no. Prvni trailery vypadaly celkem nadejne, od te doby nadseni opadlo.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 25. 3. 2015 03:26

Však uvidíš, ja jsem taky ledacos třeba před 15ti lety nepredpokladal, a ani ti nevim jestli je to tim ze jsme vyzral nebo zblbnul, ono se to nejak tezko uz rozeznava:)

tak hadek o FF 13 jsme si uz tady dost uzil s Markem, takze nebudu ještě zacinat s tebou:)

Ale je fakt ze do ff13LR se mi teda do dnes nepodarilo nejak poradne zahrat, porad to tak nejak odkladam, jakoby se mi do toho nechtělo.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 3. 2015 09:34

N.Marko: Toho bosse je prý skoro nemožné porazit klasicky, je na to jeden fígl, ale nebudu ti ho prozrazovat, určitě si na něj chceš přijít sám ;) Jinak já právě nemám rád ten tahový systém soubojů, takže to možná bude jeden z prvních FF, který bych si rád vyzkoušel. Ale jsem na tom trochu stejně jako SPY, prostě mi nesednou ty postavy, nagelovaní blonďáci s vtípkami 15 letých učňů mě nějak neberou.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 3. 2015 11:34

Klidně mi ho řekni. Nemám čas ani chuť se nervovat a je tu jinak slušné riziko, že vzhledem k tuhosti toho bahamute se k demu nikdy nevrátím.

Jinak nagelovanost těch týpků osobně moc neřeším. Prostě Japonsko. Spíš mě zase začíná vytáčet (když si k tomu přidàm FF zero) ta neuvěřitelně tupá stereotipnost postav, kdy koukneš na někoho a už předem o něm víš všechno jen podle vzhledu. Plus že v těch hrách prostě MUSÍ být zastoupeny všechny ty Japonské archetipy.
Takhle vypadà multimilionová produkce vážení. Místo dobrého scénáristy se vrazi budget do nákupu balíku kopíráku.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 3. 2015 08:35

Co mi říkal kámoš, tak se musíš vrátit do nějaké jeskyně co tam je a najít tam summona, který ho dá na jednu ránu :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 3. 2015 14:00

aha. Diky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 3. 2015 18:58

Trochu jsem pohnul s Alien Isolation a prošel se po LV425 (nebo jak je to číslo). Atmoška jako sviňa i když jsem dopředu věděl co se stane :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 4. 2015 12:37

Lego City Undrecover - jsem těsně před cílem. Mám tam 94%,

Taky jsem se na malou chvíli vrátil k Sengoku Basara: Samurai Heroes, ale to samé dokola mě zdolalo po hoďce hraní a změnil jsem systém i hru a pustil jsem se do jednoho staršího restu P.N. 03, mno nevim nevim jestli to dám, v ten čas to mohla být pecka, akční hra s RPG prvky v hlavní roly pohledná kyber buchta, ale ty mechanismy jsou už trochu vyčichlé, lokace prázdné a celkově takové chudé ..

.. a už nějaký čásek chodím kolem Baten Kaitos Origin, co tam mám založené.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 5. 4. 2015 10:23

jako FF15 demo jsem sledoval na Twitchi u Jasumine a taky se mi chtelo blejt.
Je uplne videt, jak ten engine nebo vubec ta hra na to neni delana.

Jak ty postavicky behaj a skoro porad jsou temer v sobe (proste stoji v sobe) neni tam vubec zadna fyzika. Pri boji se navzajem 90% rezou, ale samozrejme opet neni tam fyzika, takze promachaji a zbran potom dopada na puvodne mysleny cil - enemaka.

Je to hnus, jak tam ta badna buznicek bezi po poli v saku v ruce drzi mega mec a potom se sesypou na 1 moba jak ciganska ferovka a mlati se tam pres sebe. Hruza. To nemohli investovat do slusnejsiho scriptingu nebo nejake fyziky? Proste mi to tam vadi.. tenhle "chumel".

Stejne tak mi desne vadi to, ze hlavni hrdinam nema realnou zbran ale kouzli si ji dle ability. Zakladem dobreho RPG pro me je, ze si proste ziskam tezce nakou uber zbran a proste si ji opecovavam a rad ji nosim atd. A ne ze je to jen imaginarni.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 4. 2015 11:37

Předpokládám, že ty zbraně/ability si budeš muset najít/zasloužit. Já to beru jako svého druhu kontaktní magii.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 4. 2015 10:57

Trvalo mi to, ale dorazil jsem Alien Isolation

Hodně, hodně, hooooodně dobrá záležitost, horror jako prase a navíc skvělá pocta prvnímu filmu a Alienímu universu vůbec. Pro mne osobně to je ten nejlepší Alien (včetně AvP podsérie) co kdy vznikl. Všechno je tady udělané s láskou a vymazlené počínaje skvělým 80' stylem podle prvního filmu (takže počítače a jejich interface je spíše děs, všude se válejí páskové kazety a kolem funguje zvláštní mix technologií z roku raz-dva a futura), neskutečně hajzlovitého monstra, všeobecné paranoia a rozpadající se stanice, která se bleskurychle mění na smrtící past.
Alien opět exceluje v hudebním a zvukovém podání, kdy hudba je docela vzácná, ale hraje na správných místech a zbytek obstarává perfektní na-zvučení rozpadající se stanice (takový kdyby měl zvuk Thief, vůbec bych si nestěžoval). Zvuk je tak skvělý, že ano, sice máte ikonický detektor pohybu a je zatraceně užitečný, ale mnohdy je prostě lepší chvíli dřepět a poslouchat kudy dupe vetřelec, takže lépe vystihnete moment vhodný k přesunu do dalšího úkrytu.
Perfektní je také tempo hry, kdy v jistých částech hry vetřelec vůbec není a tak můžete dýchat trochu volněji, což na druhou stranu vyvažují androidi s klasickou Weyland-Yutani agendou, ale jakmile se člověk dostane k plamenometu, respektive skvělé hřebíkovačce, tihle nepřátelé odpadají.
Vyzvednout chci inteligenci Aliena, který je tak s prominutím vychcaný, že na vyšší obtížnosti musíte být géniové, abyste se přes něj někam dostali. Nestydím se přiznat, že jsem si po pár kapitolách snížil obtížnost - tak frustrující byl. Dokonalý stroj na zabíjení.
Vzhledem ke stylu hraní je hra i docela dlouhá. Nebýt nutnosti se schovávat a být tiše, asi by se dala dojet za pár hodin, ale v tomto případě prostě pod deset hodin člověk nejde, takže i dobrá časová investice.
Ke konci už hra trochu ubírá na tempu a zvraty jsou více méně očekávané, ale autoři to nepřehnali a přišli s koncem v docela správný čas.
Co bych vytknul? Asi by hře slušel nějaký New Game + mod. Challenge mise jsou fajn, ale jen pro zapálené milovníky frustrace. Taky by to chtělo pár mechanismů a puzzlů navíc, protože většinou se hra omezuje na "Dojdi někam. Dojdi někam a najdi klíč. Dojdi někam, nakopni generátor/hackni počítač a jdi dál" samozřejmě za neustálého otravováním Alienem. Ne že by to nestačilo, ale... no, znáte to.

Takže za mne jasných 9,2/10
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 4. 2015 17:06

Dostal jsem na recenzi Ride.
Zatím to je typická hra od Milestone - člověk mlátí hlavou do stolu, jak je sakra možné, že to takhle pos*ali, protože ta hra mohla být špičková :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 10. 4. 2015 09:16

Mám takového malého peška. Chybí mi poslední postava v Lego City Undrecover, přesně vím kde ji najít, úkol jsem splnil, přesto se mi neobjevil token ...

... pročítal jsem světová fora a nejsem jediný, kterému se objevil "charakter bug", jak to nazvali na různých forech, ale nikdo nepřišel s řešením.

Blbé je, že je to poslední krok ke 100%, stalo se někomu něco podobného? řešil jste to někdo a vyřešil případně?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 10. 4. 2015 16:36

pomaluju kompletuju MK8 (a to ho mam od vydání) - hlavně DLC tratě a připarvuju si půdu pro 200ccm autíčka a nový tratě :-)

to prokládam mario galaxy 2 a bloodbornem :-)
Cru4l
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků