Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 3. 2015 20:49

Kokpit myslím (určitě) má ještě Chapparal a možná (to si fakt nejsem jist) ještě nějaké auto. No, ono to jsou stejně jenom koncepty, nikoliv opravdu funkční, nebo sériové modely - u těch bych vnitřek očekával. Co vím, tak vnitřek se dodával později u nějakých BMW, protože ty šli do výroby.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 18. 3. 2015 21:08

Alpine parádně vypadá, zní a taky se docela slušně řídí. Je pěkné, když si s tím někdo natolik vyhraje, viz vzduchový brzdy. :-] Lexus mi přijde jako trochu ošklivější, ale o něco rychlejší LFA, spíše zklamání.
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 3. 2015 15:39

Funny story: Už od včerejší 22 hodiny dělám download, reinstall a updatování GT6, protože mě vytáčí, jak kolikrát hodinu se snažím přemluvit mechaniku aby vzala hru na milost a spustila ji. Neuvěřitelná prasárna tenhle systém. Pověsit Yamauchiho za koule nad aktivní sopku. Dement jeden. :grr:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 3. 2015 18:02

Ááááá hotovo. Trvalo to pouhopouhých... moment... jo, 19 hodin. PC hadr tohleto. :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 3. 2015 09:01

Ano, na PC bezne instaluju hry 19 hodin ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2015 13:01

Právě o tom mluvím. Pokud mi někdo bude útrpně tvrdit jak zažil hroznou fušku s instalací hry XYZ a že mu to trvalo celé dvě hodiny, jen se pousměju. Amatér... :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 23. 3. 2015 13:03

2 hodiny? To instaluje z disket, ne? :-)

Nejaky cekani na instalaci na PC jsem uz nejakej patek nezazil. Ja hry rychleji naistaluju na PC - kde se stahujou uz opatchovany, nez cekat na pomalou aktualizaci na konzolich - Nedej boze kdyz to chce prvne instalaci na disk, to je pak uplne na dyl.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2015 14:53

Docela naštve jak se to v průběhu let otočilo :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 3. 2015 09:27

N.Marko, tak na PS4 je to docela v pohodě, tam se nainstaluje během minuty ta nejdůležitější část a můžeš začít hrát, během hraní se instaluje zbytek. Takže bych neřekl, že se to nějak otočilo. Tohle se snad děje jen u GT.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 3. 2015 18:32

N.Marko píše:Funny story: Už od včerejší 22 hodiny dělám download, reinstall a updatování GT6, protože mě vytáčí, jak kolikrát hodinu se snažím přemluvit mechaniku aby vzala hru na milost a spustila ji. Neuvěřitelná prasárna tenhle systém. Pověsit Yamauchiho za koule nad aktivní sopku. Dement jeden. :grr:

No alespon si nenechal zapnuty uspavani konzole jak ja :D

A take mam zkusenost, ze se to deje jen u GT6, je to holt proto, ze furt pridavaji obsah zadarmo, ostatni na to kaslou. Je to proste neco za neco.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 9. 4. 2015 19:54

Je to dane tim, ze je GT6 demence sama. HOdne lidi k nam chodilo a porad chodi, ze maj to GT6 rozbity. Ze to daj instalovat a ze to je hned (to oproti GT5 fakt je) ale potom se jim to napoji na net a zacne to stahovat x giga update rychlosti sneku .. a nejhorsi je, ze installer porad hlasi ze to bude hotove za 5 minut.. a pritom realne nam to v krame na zakaznikove konzoli trvalo asi 5 hodin. Nez se to stahlo a doinstalovalo. Fakt na *****.

Bohuzel kdyz to clovek skipne, ze nechce aktualizaci ale zaroven jste pripojeni na internet tak je hra schopna vas uprostred zavodu !!! zastavit a otravovat s aktualizaci.

Demence.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 4. 2015 00:21

To se ví dlouho, že to dělají amatéři. U pětky jsem se nechal zlákat a přes všechny chyby se to trochu hrát dalo. Šestku jsem párkrát zkusil a hodil někam do skříně, protože je to stejný nedodělek. Asi nabrali do týmu ženský nebo co.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 4. 2015 18:13

Me se na tom hodne libi to, ze naorzdil od spousty jinych her se auticka na okruhu chovaji v zakladu tak jako auticka na okruhu.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 4. 2015 23:15

To tomu také nikdo nevyčítá. Jenže neustálý tearing, 3 kvality aut podle tajného klíče, podivná kariéra, téměř nenastavitelný volant, grafická nevyváženost a plno dalších věcí. Pětku jsem ještě tak nějak vzal, ale 6 je fail, protože je to v podstatě to samé. Neomezený rozpočet a udělat tohle?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 4. 2015 08:53

OK tdjohne, buď té lásky a vysvětli bod po bodu těch pět tvrzení co jsi tu uvedl. Prostě to dolož, vysvětli a logicky odůvodni.
Takže tearing:...

A jestli toho nejsi schopný, zabanuj se sám v tomhle vláknu jo?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků