"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 3. 2015 11:05

Tsííí kráso boonno, dostal jsem také Zeldu od přítelky na loňské vánoce a jestli na ní mám 6h?

Štve mě to, ale tak si říkám, jestli toho nebylo s těma Zeldama za ta léta dost (neminula mě jediná "velká" Zelda) a pak se bojím toho času, kolik bych tomu musel dát.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 5. 3. 2015 13:33

Tak to je dobrá haluz :-D
To mám taky od přítelkyně a nahrál jsem na tom taky tak do 6 hodin.

Ze začátku mě to aji hodně chytlo, lítání na ptácích atd. Ale bohužel/bohudík jak člověk skočí dolů, tak je to zase klasická zelda. Musím teda ocenit ovládání meče - to je asi nejlpeší pohybový ovládání u hry co jsem zažil.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 5. 3. 2015 15:46

Tak snad jen nemáte i stejnou přitelkyni ^^
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 5. 3. 2015 15:56

Dr.Miša: Když jste u toho, co považuješ za obligátní tituly na Wii? Já teď sháním teda spíš podobný základ cca 50-100 her na DS, ale rád si připíšu i must-have tituly na Wii.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 5. 3. 2015 21:28

.soul píše:Tak snad jen nemáte i stejnou přitelkyni ^^


doufám ne :-) navíc dnes už je to manželka :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 3. 2015 22:36

V úterý mi přišlo
Obrázek
Moc tenhle druh RPG nemusím, protože to je hodně buttonmashing, ale oproti jiným to je docela přehledné a dá se to ovládat. Grafika je OK, ale je prostě vidět, že to ani náhodou není AAA titul, protože třeba s animacemi aktivit si moc práce nedali a modely postav jsou dost hrubé. Zkrátka taková PSP+ úroveň. No uvidíme.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 6. 3. 2015 14:12

Maykeesek píše:Dr.Miša: Když jste u toho, co považuješ za obligátní tituly na Wii? Já teď sháním teda spíš podobný základ cca 50-100 her na DS, ale rád si připíšu i must-have tituly na Wii.


Drakene, to musíš vědět sám, co tě baví a co chceš hrát ... já nenakupuji hry jen tak do sbírky, téměř všechny hry co mám, jsem rozdrtil na prach.

boonno píše:
.soul píše:Tak snad jen nemáte i stejnou přitelkyni ^^


doufám ne :-) navíc dnes už je to manželka :-)


Pro jistotu jsem se ptal doma, jestli přítelka nezná nějakého boonna a říkala, že ne :-))
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kyrbi 6. 3. 2015 17:16

Ahoj, tak se tu pochlubím svou sbírkou, některé ovšem zklamu tím, že má sbírka je primárně digitální.

Mám 1048 her na Steamu (http://steamcommunity.com/id/MiraCZ), 96 na Desuře (http://www.desura.com/members/miracz), 7 na GoGu a 27 na Originu. :)
Kyrbi
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 7. 3. 2015 21:17

Spletl sis dveře, tady jsou konzolisti, a ano tady ti skutecne sbirku digitálních her nikdo neuzna :)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 3. 2015 10:33

Tisíc her... jen pro zajímavost - kolik z nich jsi dohrál, nebo jim věnoval alespoň tři hodiny? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kyrbi 8. 3. 2015 10:57

Ahoj, nevšiml jsem si, že "Vaše kolekce her" je v kategorii Konzole. Omlouvám se. :)

A k tomu kolik jsem jich dohrál, podle SteamDB jsem nehrál 52% z moji knihovny a podle mého odhadu, když se dívám na ty hry, tak jsem přejel kolem 50-70. https://steamdb.info/calculator/76561198043940518/
Kyrbi
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 3. 2015 11:04

Dobrý výsledek.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 12. 3. 2015 12:17

Právě mi dorazili z UK

Wario Land: The Shake Dimension - jako snad jediná obsahuje dvojstránku tématických samolepek :love: a přežili netknuté, i když je to bazarovka.

Exite Truck - mimochodem tato hra je neobvyklá tím, že jako jedna ze dvou na Wii tahá hudbu z SD karty a je možné ji poslouchat in-game (druhá je 1. díl Endeless Ocean), pro ty z 2. a třetího tábora nic nového, pro Nintendo svátek :-]

No těším se jak malej kluk, dlouho jsem sháněl za dobře Waria (u nás je k sehnání, ale chtějí za něj dle mého trochu moc), dneska si zablbnu 8-D
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 14. 3. 2015 17:37

Moje poslední přírůstky na PS2 za cca půl roku.
Zajímavé, že zrovna tyhle hry už se dnes velmi těžko schánějí a i ceny na Ebay pomalu překračují 30€.
Obrázek
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 3. 2015 10:05

God Hand... co mi to říká... mám pocit, že jsem hrál demíčko. Nebyla to nějaká mlátička, trochu v God of War stylu?

Jinak hezké hry.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků