Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 1. 2015 17:36

Já mám ty druhé a fakt jsem spokojený :)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 16. 1. 2015 18:04

Já mám sluchátka za 7 dolarů z Číny a taky fungujou. :-)
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 16. 1. 2015 18:50

no prisla jsem na jeden bug , jak si v companion app dam mody tak se mi sluchatka nechtely synchronizovat , reseni bylo jednoduche docela , ta companion app se nesmi nechat stahnout update ,

jako jinak sluchatka jsou super , sice budu asi za chvili hlucha ale pareni celou noc bude v klidu ,

nekomu sluchatka za 7 dolaru , nekomu pulse elite edition , jako oproti zvuku z televize to je uplne jiny zvuk , na repro soustavu neni misto takze super , + ze jsou bezdratova , nikdy jsem to nepotrebovala ale mam pocit ze ke klasickym dratovym se mi bude spatne vracet
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 1. 2015 19:20

Mám to úplně stejně. Jediná nevýhoda - životnost baterie je jen několik hodin. No, co naděláme.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 16. 1. 2015 19:27

tjn ale pobliz mam pripraveny dlouhy nabijeci kabel
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 16. 1. 2015 23:07

N.Marko píše:Já mám ty druhé a fakt jsem spokojený :)

Tyhle http://sluchatka.heureka.cz/playstation ... adset-ps4/ ? Ty jsou fajn, mám je na PS3 a jsem taky spokojen, jen ten nabíjecí kabel je pidi :-)) Fajn je PS ten sáček.
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 1. 2015 17:10

Bych chtel nejaky dobry bezdratovy i s mikrofonem, odpojitelnym, aby sli jak s pc, tak s ps3 tak s ps4. A hlavne byli kvalitne vyrobeny a meli v CR zaruku. Nejaky napad? Aktualne mam denon ah-d600 a pouzivam to i k ps4, protoze to ma velmi dlouhy kabel, ale neni to idealni.

Nevim jestli to o prispevek vis, prijde me, ze jsou docela levne na to aby meli kvalitni zvuk, nadruhou stranu vim, ze cena v tom zas tak roli nehraje. Nebo teda ty elite whaevr, ale aby to melo alespon nabijeci dok, me fakt vadi vsude ty nevzhledne kabely uz.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 18. 1. 2015 02:58

ty gold wireless maj mikrofon.. zatazitelnej dovnitr :)

ja mel teda ty v1 co byli na ps3/pc a prislo mi ze maj male basy.

-- 18. 1. 2015 03:01 --

Spy - za 40kc na Steamu sis koupil leda puvodniho Shadow Warriora ;) Jinak me ten novej prijde divnej.. takovej.. moc rychle chodi. ta postava.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 18. 1. 2015 15:48

Hmm, tak jsem to prosel vsechno a proste to asi nechapu, jedine co vypadali domyslene byli steelseries wireless H, ale pry zvuk nic moc.

Ja bych chctel nejake aby fungovali s ps3,ps4, xbox one a PC bez nejakeho extenzivniho prepinani kabelu s tim, ze ale zvuk stejne chci primarne z repracku (tzn, ze vsech zarizeni me vede hdmi do receiveru a odtamtud zas dal obraz). A proset nechvim, nechapu jak to nejak uspokojive zapojit a rikam si, ze mozna lepe koupit a nabijet vice sluchatek, ale nechci zas vic veci, me ty kramy vsude stvou. Nekdo kdo tu resil podobny problem?

Uz jen treba to, ze ps3 i 4 ma bluetooth pripojeni zarizeni a ani jedny sluchatka neumi BT.


Nebo kdyb byl nejaky adapter kam zpaojim 4 polovy jack a udela me z nej bt headset (nejlepe i pro 2 zarizeni), to by asi taky vyresilo pro zacatek.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 18. 1. 2015 23:07

nejede PSN zas.. *****..

nemuzu si kvuli tomu ani pustit bluray film (po 1. to chce net)
nemuzu investovat v gta5..

proste konzole na *****.

evlo - nikdy nemuzes mit zarizeni co pujde ps4 i xone. to proste nepujde. Uz prave proto, ze kazdy pouziva jinej system prenosu dat.

Vsechny konzole vcetne PC maj prece optickej vystup na zvuk.. tak ten ved do receiveru (nebo hdmickem..jak chces) a proste na pc/ps3/ps4 pouzijes ty v2 od Sony ty Gold.. a na x360/xone muzes pouzit kabelove zapojeni, protoze ty gold sluchatka umi i normalne zapojeni pres jack.. tak je zapojis do receivru.

Nebo teda mit 2 sluchatka bezdratova.. jedny na xone/360 a jedny na ps3/ps4/pc. Ty na xbox asi od Turtle beach ty se na to celkem speclializuji.. viz treba http://www.originalky.cz/Microsoft-Xbox ... 60-PC.html ty jsou ale stare = nejsou na xone.. ale nakej novejsi typ bude.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 20. 1. 2015 17:06

Predstavoval jsem si to tak, ze by receiver sluchatek umel oboje, treba i bt pro ps3 a 4 a podle toho odkud mu prijde signal se prepl co s tyce komunikace, co se tyce zvuku, tam je to jasne - budto zapojim do reciveru nebo ne.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 21. 1. 2015 15:43

Chci koupit druhý DS4, tak se chce zeptat, jestli nevíte někdo o nějakém budle s hrou? Jako byl třeba Killzone a Infamous na PS3. Díky za případné echo. :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 21. 1. 2015 20:28

hhitmen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 1. 2015 21:21

Tam je asi něco trochu navíc, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 21. 1. 2015 22:24

hhitmen: Díky za odkaz, ale já myslel budle Dualshock 4+hra. :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků