Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2015 15:57

SR4 je super. Prakticky kazdou chvili se na teba vali nejaka nova minihra nebo originalni level, vetsinou jeste vic prastenejsi nez ten predchozi. Nejvic se mi libila ta minihra Prof. Genkiho kde telepatii musis hazet lidi pres obruce. Ani ne tak pro tu hratelnost, ale pro ty dva komentatory a jejich hlasky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 2. 1. 2015 16:05

Koupil jsem si Far Cry 3: Blood Dragon, ale po půl hodině jsem ho kvůli extrémně epileptickým barvám vypnul (i když jsem se jinak bavil hláškama) a nainstaloval Far Cry 3, který teď hraju :D
Určitě ještě dám Blood Dragonu šanci, ale ta kombinace barev mi nedělá moc dobře (respektive přijde mi to strašně zmatené a nepřehledné).

Po Far Cry 3 se vrhnu na Endless Legend (jedna z her, co jsem koupil ve Steam akci)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 1. 2015 16:06

Tam jsem se jeste nedostal, mam odehrane nejaky 2-3 hodiny. Ale my se libil treba
radsi:
hned zacatek, jak zacli hrat Aerosmith a do vy silacky se snim zacali loucit, nebo utek z ufouni lodi pri "What is love". A samozrejme kupa jinych mensich ci vetsich veci.
Jeste nemam zdaleka dohranou ctyrku, ale uz ted se tesim na petku :-)

Slash_luke: Jo, Far cry 3 (vlastne celou francizu) jsem ted pres Vanoce koupil taky. Prave kvuli Blood dragon, od cehoz cekam prakticky to same, co od Saint row (humor).
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 1. 2015 16:17

No jo, na ten epicky vysplh na tu raketu na zacatku jsem skoro zapomnel. U toho jsem brecel smichy jak to bylo blby az to bylo genialni. :D Jestli hrajes za chlapa tak doufam, ze sis jako hlas nastavil Nolana Northa. To je zazitek sam o sobe.

Ja hral SR3 jenom kratce a i kdyz mne to bavilo, moc dlouho jsem tomu nevenoval. Ctverka mne ale chytla hned, a hral jsem ji asi tyden v kuse dokud jsem to nedojel. Odemkl jsem tam myslim skoro vsechno. Petku beru urcite.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 1. 2015 20:14

Nastavil ;-)
"Hey Kinzie, do you wanna fuck?" - "Let's go" Mass effect hadra :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 1. 2015 09:17

Minulý týden jsem četl o fanouškovském grafickém upgradu pro Deus Ex 1 http://www.dx-revision.com/website/ takže jsem udělal něco naprosto neslýchaného - koupil jsem si asi šesti letech hru na PC. Naštěstí na GOGu ji měli za šest liber. Teď už jenom počkat, až to borci dodělají a udržet se od klávesnice, protože když jsem hru včera zkoušel, prosvištěl jsem pěkný kus Liberty Island :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 4. 1. 2015 14:56

Lo!Zza píše:Ani ne tak pro tu hratelnost, ale pro ty dva komentatory a jejich hlasky.

Jo, ti jsou opravdu vyborni :D

A na ufounim zachode jsou tri muslicky :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 1. 2015 23:47

Ono je tam toho plno. Treba je tam jeden level co by Tronovi z pocitace vypadl. Celkem cumim, ze je majitele tech znacek jeste nezazalovali. :D

A tak mne napadlo, ze jsem jeste nedojel s nikym ty coop mise, tak kdybys to chtel mit komplet tak se ozvi. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 5. 1. 2015 21:50

Far Cry 3 teda dohrán a nakonec dávám ještě šanci Blood Dragonovi..ta grafika mi už z nějakého důvodu tolik nevadí, tak se to dá v pohodě hrát a bavím se tím šíleně přehnaným osmdesátkovým stylem :D

holubek: no pokud čekáš humor, tak se ho dočkáš :D
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 1. 2015 11:20

Lojza: Ja vim, ze je tam toho spousta a vetsinu stejne nepostrehnu nebo neznam. Jenom me ty musle zaujaly.
Klidne muzem, ale nejdriv si projedu single.

Slash: To jsem rad :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 1. 2015 08:36

tak som sa po vrazednej jednicke pustil do assassins creed dvojky a prekvapko.Skvely dej,nove prvky,perfektna hratelnost.Dvojka vypracovala assassina do dokonalosti.Ziadne tupe zabijanie,ziadne opakovanie podobnych questov - historia spojena so zapletkou a nevadi ani console checkpoint saving.Takto nejako by mala dobra hra vyzerat...
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2015 10:46

Vcera jsem dojel The Waking Dead Season 2. Samozrejme super, i kdyz jednicka byla o fous lepsi (coz se dalo cekat protoze ta nasadila latku kurevsky vysoko). Zaver ale nezklamal - budu si muset doplnit zasobu papirovych kapesniku.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejca 28. 1. 2015 10:54

Dohrál jsem Shovel Knight, dýchla na mě historie a bylo to moc příjemné. Jedna z nejlepších her minulého roku (alespoň pro mne).
rejca
Killing Spree

Odeslat příspěvekod icotech852 31. 1. 2015 22:02

tak som presiel LOTR: War in the north,celkom fajn hra.Pokial to niekomu robi problemy na pc ,tak na .exe subor dat kompatibilitu s W7 a posledny level v stokach mal problemy s padanim a zamrzanim grafickej (zeby AMD?).Staci si prehodit grafiku na integrovanu HD4000 a prejst stoky na low detail.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 2. 2015 20:39

Sonic and Sega All Stars Racing Transformed. Pařba největší.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků