PSN

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spider74 25. 12. 2014 19:52

Nikde jsem tu nenašel vlákno ohledne Playstation plus, takže pokud jsem to přehlíd omlouvám se. Dneska celé odpoledne mi opět PSN nefunguje tak se chci zeptat jak jsou na tom ostatní jestli všeobecné nebo mám jen já nějaký interní problém, díky za info........jinak není nad to si platit něco co má stále výpadky--- *ráči od sony :/ .
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 25. 12. 2014 20:01

SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spider74 25. 12. 2014 20:04

Tak jsem zrovna dočetl níže uvedený článek.

Pokud jste se těšili, jak si o svátcích budete v klidu hrát své nové hry s kamarády, musí vás mrzet situace v posledních hodinách. Nejprve postihl výpadek službu PlayStation Network, v posledních desítkách minut pak spadla i služba Xbox LIVE. Na obě služby zaútočila skupina Lizard Squad velkým DDoS útokem, čímž je vyřadila z provozu. Společnosti Sony a Microsoft se už nechaly slyšet, že pracují na opravě a služby nahodí nejrychleji, jak jen to půjde. Nefunkčností obou služeb hráči nemohou hrát multiplayerové hry, ale ani nakupovat hry skrze digitální distribuci.

Co na to říct jak mám svému malému synovi vysvětlit, že existují nějací *uzeranti od skupiny Lizard Squad, kteří bojují za něco co akorát nám lidem upírají to co si zaplatili i když dle jejich pokřivené logiky se ohánění tím že bojují za nás. Můj 10 letý syn to teď o svátcích určitě ocení když nemůže hrát ani on line hry které dostal po stromeček. Takže vřelé díky debilové, doufám, že až Vás chytí tak Vás zavřou až zčernáte.
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 25. 12. 2014 20:49

Jo to je holt tahle podelana digitalni doba, kazdej se predhani jak co nejvic lidi dostat online ale ze soucasny stav věci neumoznuje bezproblemovy chod uz nikoho nezajima. Jednou si budeme digitalne i vytirat zadky, a az spadne server tak budem chodit s ***** riti:)

nechapu proc Sony nemá uz davno nejaky poradny zabezpeceni proti temhle magorum, stava se jim to porad dokola a nejsou schopny s tim nic udelat. zajimavy ze třeba Steamu se tohle nestava, zrejme to zabezpecit jde.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 25. 12. 2014 21:38

Přesně....no, ale hlavně že jim lidi platí. Kdyby aspoň za všechny ty nefunkční dny automaticky prodlužovali o tyhle dny dobu platnosti toho PS+.....Mňo za chvíly bude půlnoc a stále to nejede. To je opravdu rychlé sjednání nápravy. Jinak já bych tu pakáž hackrovskou vystřílel *ráči ajťáčtí. :grr:
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 12. 2014 00:13

No mě hlavně není jasné jedno - jak se může blbej emajlovej superspam (takhle nějak jsem DDOS pochopil) dostal na v zásadě uzavřenou síť PSN a LIVE, která by co se kódu týče měla jet jaksi separátně? Je mi jasné, že to běží na stejných kabelech a wi-finách jako celý internet, takže obrazně řečeno by šlo /ucpat trubky", ale to by pak nešel internet obecně ne? Takže nemělo by se to pro emailové služby a vlastně celý www/http protokol tvářit jako, já nevím jak to popsat přesně, jako olej a voda? Tedy že by se neměly vůbec mísit a tudíž by neměly být z prostředí PC vůbec napadnutelné? Evidentně ne, ale v tom případě na to někdo hned na začátku vůbec nemyslel a teď to těžce odnášíme. Chjo.... :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 29. 12. 2014 01:27

s emailem to nema vubec nic spolecneho, proste se to tvari jako legitimni pozadavek od uzivatele ale tech pozadavku je ohromne spousta takze to zahlti a ono to proste padne na hubu ,
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 12. 2014 15:49

No právě to mi nedochází. Jak je možné se na tohle připíchnout z PC... Jasně, dneska lze poslat zprávu na PSN přes appku (seriously, aplikace na telefonu pro PSN jsou snad ty absolutně nejhorší komunikační aplikace vůbec. Buď se neustále na něco dlouho čeká, nebo to vůbec nejde - a to nemám zrovna špatný telefon), ale je to tak děsně pomalé a neohrabané, že to snad ani není možné. Krom toho tohle není jediný incident a Sony tohle mohla dávno pořešit - třeba cooldawnem mezi jednotlivými zprávami, nebo tak něco.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 29. 12. 2014 17:15

i pres pc se muzes pripojit na psn , prihlasit se a nakupovat hry treba
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 12. 2014 17:33

Jo, já vím, ale nedochází mi, jak to může mít efekt na PSN na konzoli. Respektive chápu - SONY to neudělala oddělené (což měla), jenže stejně když se přihlásím přes PC/telefon, je to tak pomalé (pokud to naprosto kosmicko čirou náhodou funguje), že se mi nechce věřit, že by tím šlo zpomalit hraní na konzoli.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků