"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Daemon666 28. 11. 2014 12:10

Parádní sbírka. Obrázek
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 28. 11. 2014 23:07

Maykeesek: parada, jedneho pekneho dna az budem mat trochu penazi aj ja sa vratim k retro zbieraniu.
Ostatni: to nie su vsetky wii u hry, chyba mi este 30 hier + nejake variacie takze celkovo asi 40 hier chyba v zbierke

Inak dnes vyslo amiibo a ako mozno viete, bez rozbalenia nefunguju. Mam tu pre vas trik ako na to, ak chcete mat amiibo v krabici ale aj funkcne:
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 11. 2014 15:23

Jinak úplně jsem zapomněl dodat:
Obrázek
z tohodle bude i recenze, možná v pondělí, pokud to stihnu. A ještě toto:
Obrázek
já bych to nekupoval, ale kámoš mě ukecal, že v tom jsou České titulky a že se série od prvního dílu už někam hnula. Zatím jsem to ani nezapnul...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 1. 12. 2014 12:01

Muftu: No já už se dostávám do fáze, kdy se retro nedá sehnat, takže pomalu rozšiřuji sbírku i o DS. Narazil jsem na docela zajímavé sběratelky, které se teď dají sehnat za rozumné prachy. Třeba Emily Strange the Strangerous, hra nic moc, ale sběratelka limitovaná 500 ks. Nekup to za 15 liber.
Myslím, že na retro už peněz nadbytek nikdy nebude, pokud nemáš doma zlatou slípku. SNESka už produkuje i 1000 eurové kousky. Nedávno mi připlatil jeden týpek 270 euro za pěknou krabičku od GB hry. Kde na to brát :)
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 12. 2014 13:17

Tenhle týden jsem koupil tohle:
Obrázek
Obrázek
Dohromady za tři kilča. To jde.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 12. 2014 22:44

Dneska jsem jen tak z plezíru zaskočil do Game a co nevidím
Obrázek
brutálně srazili cenu na 22 liber. Tak jsem to vzal.
Btw: ten mozek je taková ta 3D kartička a dojem je opravdu perfektní... neb o hnusný, jak se komu pozdává :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 15. 12. 2014 01:11

Na to jsem taky koukam, ale nakonec jsem to nevzal, co hrát ještě mám...
Jinak doporučuji sledovat www.hotukdeals.com/ , je tam spousta dealů na hry, ta cena v GAME už tam byla dávno a třeba předevčírem tam poukazovali na Amazon nabídku Vity + 8gb karta a 10 her k tomu za 80 liber :-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 12. 2014 09:23

V Evil within jsem v posledním chapteru a jako hra je to velmi zajímavá, docela mi připomíná RE4, akorát bych řekl, že ten se mi hrál o něco lépe. Tady už jen přemýšlím, kdy už to skončí :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 12. 2014 00:48

Dneska dorazilo poštou
Obrázek
Musím zvolnit. Mám toho moc.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 12. 2014 16:28

Dneska:
Obrázek
Ne že by mě ta hra nějak extra tankovala, ale za 2,50 liber ten singl snad bude k něčemu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 12. 2014 16:30

U singlu jsem vydržel hodinu. Hodně štěstí.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 22. 12. 2014 00:43

Já singl dojel do konce ale byla to fuška, kdyby to nebylo na ps+ svého času zadarmo tak bych to v životě nekoupil, singl - těžká nuda, mp - netuším :oops:
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 22. 12. 2014 01:46

Já to měl snad skoro zadarmo z bundlu, nebo odněkud... a prostě spíš než nedostatek her je u mě problém nedostatek času, a po hodině nudy jsem to vzdal.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 12. 2014 13:04

Dohráno. Jako fakt, ten singl je haluz. Spousta věcí nedává smysl a to jak z gameplay hlediska, tak i z příběhového hlediska. Na jednu stranu bych si měl stěžovat na délku, ale na druhou - alespoň jsem to měl rychle za sebou. Grafika pěkná, zvuky pěkné, ale to je asi tak vše.
Singl - 4/10
MP netuším a zjišťovat ani nebudu.
Za 90 korun dobrá hra :) za plnou - vyhozené peníze.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 22. 12. 2014 16:43

To je u DICE takovej singl pravidlem ? Ještě mám od nich ME a ten je v pohodě, ale jestli to není jen vyjímka potvrzující pravidlo :hm
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků