Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod evlo 3. 12. 2014 17:29

No hlavne koukam, ze project diva ted vyslo v EU distru a jen na ps3, ps4 nic, demence, a to tyto uchylaciny byli hned treti argument proc si koupit ps a ne xbone
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 3. 12. 2014 17:34

taky rad project diva f ?
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 6. 12. 2014 21:04

hmmm hra vychazi az 9.12 to bude asi duvod proc se mi neukazuji trofeje
(jezis ten muj mobil foti pekne hnusne)
Obrázek
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 12. 2014 21:48

Tak čekal jsem, že Sony ukáže více novinek :-)
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 7. 12. 2014 00:29

Přesně. Čekal bych více novinek. Aspoň Square oznámil PC port FF7, jinak by nebylo příští rok, co hrát. :-)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 12. 2014 01:13

hmm, takze furt zadna zajimava hra pro vic hracu, tak ok, zahral jsem si chvilku gta5 a ted je me teda ps4 asi k nicemu nebo co. To byl zas napad si to koupit, vyhozene penize. Je na tom treba wiiU lepe?

Injustice jsem zkousel, byl v tom ps shopu stejne zadarmo a jako no nic moc, nakonec jsem pripojil ovladac k pc a dal alespon SF na PC. Toz asi tolik k zabavnosti her na ps4. Takze teda nevim no, na tom wiiU se me fakt nelibi ovladani tabletem.

No a pak jeste chvilku grid2 (Taky na pc).

Dobry je, ze na pc to s xbox ovladacema funguje bez problemu a dokonce jde vypnout lightbar, takze kdyz uz nic, tak alespon ten ovladac z toho je k necemu.

Jo a ty prelepky me z nemecka prisli po dvouo dnech a musum rict, ze fungujou dobre - neprojde zadne svetlo, ale nedokazal jsem to nalepit. :) Asi pro nekoho kdo je vic manualne zrucny to je ale vpohode reseni.

Destiny je taky multi jak svina, kdyz nevim co ty ostatni hraci rikaj, haha, to si tak koupim kdyz to nefunguje ani. No stejne to nejde hrat splitscreen.

Ani ddr na to neni, nic - jsem doufal, ze kdyz je to playstation, tak konami hry na to proste budou. To uz je na trhu pritom pres rok.

Kdyby me nebylo blbe to vratit, protoze to gta teda doca slo, tak to vratim, ze fakt na tom neni co hrat :(

Udajne to diablo3 je splitscreen, tak jo, ale ja chci neco co zapnu a zahraju chvilku a vypnu, ne neco co je potreba hrat stovky hodin.

Tak mozna nejlepsi prikoupit ps3 teda a nebo rovnou prvni wii? :/

-- 7. 12. 2014 01:17 --

Alianna Hitomi píše:taky rad project diva f ?
Tak jubeat saucer to neni, ale co se da delat.


FF7 bylo fajn, ale uz jsem to dohral na ps0 a znova teda chut nemam, fakt dlouha hra a ty souboje nebyli zas tak extra zabavne :)
Naposledy upravil evlo dne 7. 12. 2014 16:06, celkově upraveno 1
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 12. 2014 02:41

Tak jsem dokoukal prezentaci. No tak s tim FF7 se byla teda trollovina, 30 sekund maximalniho nadseni, vystenyho do totalniho znechuceni :/ No neni nad to prijit na stage konference a debatovat o portu hry na ps4 z portu pc, coz je zprznenej port z ps1. Wau ... well played.

Skoda jen, ze byl ze salu vyplej zvuk v prubehu traileru, tam si muselo par lidi zabucet :-)

Rick Deckard > Jako by jsi to nemel k dispozici na PS3/Vite/..., ta PC verze navic nic nenabizi.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 12. 2014 12:44

SPY: Jo, s tím FF7 to vidím stejně. Prostě na palici... ale stejně mě to jako fanouška láká, to přiznám, i když tu hru mám už ve třech verzích.

Jinak konference celkem OK, protože jsem u toho nemusel sedět ty tři hodiny jako blbec a dneska ráno jsem si rychloposuvem vyzobal to zajímavé a zkrátil na polovinu zbytečné kecy. Když si to člověk takhle odfiltruje, tak šlo o fajn akci :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 7. 12. 2014 13:00

nejjednodusi bude ten port proste nekupovat a kaslat na ne , kdyby prestali delat ty trapny pokusy o final fantasy a udelali super hd remake 7 bylo by nejlepsi
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 7. 12. 2014 13:03

Spy: Chvilku jsem přemýšlel jestli mám do svojeho komentu dát nějaký tag, aby bylo jasné, že jde o sarkazmus. Asi jsem to měl udělat. Moje chyba. Těch verzí všech starších FF je tolik, že se divím, jak tohle SE může ještě portovat na další systém a nejspíš to vážně zase koupí spousta lidí. :-) Jinak už na netu je pár vtipných gifů. Naprosto to vystihuje i můj výraz, když ukázali logo FF7. http://i.kinja-img.com/gawker-media/ima ... gfdwgk.gif

Konference byla více než okay. Myslím, že tam bylo tolik her z rozličných žánrových skupin, že si musí vybrat snad každý. Osobně mě potěšila anglická lokalizace Yakuzy 5. Ani už jsem nedoufal po více než roce v nějaký oficiální překlad.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 12. 2014 16:10

Jo no, jedina hra pro dva SF4, ktery uz ale stejne mam na pc, vyber jak svin teda. Nebo jsem neco prehledl?

Stejne je nejprotivnejsi to sekani, doufal jsem, ze to nebude jako pc, ale bohuzel.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 12. 2014 00:17

evlo: Nejsi ty náhodou jen tdjohn převlečený do jiné přezdívky? Nebo jsi jen další troll, který ho tady přišel zastoupit?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2014 14:14

jsem tdljon

-- 9. 12. 2014 14:15 --

ale jako zas jo, PvZ jdou docela fajn

-- 9. 12. 2014 15:03 --

Ale i PvZ se teda obcas sekaji, i me uz jednou spadli, proste furt takova beta jakoze
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2014 15:20

Fajn, hned si tě dám do ignoru...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 12. 2014 18:17

A proč sis tvořil novou přezdívku? Za ty tvoje kecy tě pozná hned každý, jestli ses teda chtěl nějak skrývat :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků