Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 11. 2014 21:34

Fakt? No, co vlastně taky čekat. Každopádně 720rpm požuji za dobrý kompromis mezi hlukem a rychlostí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sparhawk37 1. 12. 2014 00:28

N.Marko píše:SATA II, 720rpm, 500G velikost. Na normální hraní docela stačí.

Potřebuješ cokoliv s rozhraním SATA II, rychlost otáček je na tobě, ale 720rpm je minimum. Pokud budeš chtít jít do 10 000rpm, může se ti to začít nepříjemně hřát, ale zase to myslím není taková tragédie a těch pár stupňů navíc v zátěži se snese (plus je to samozřejmě o trochu hlučnější). Tak jako tak velkého zrychlení se moc nedočkáš. Pokud jdeš po rychlosti a máš prachy, zkus SSD disk, ale připrav si opravdu nabouchanou prkenici. Kompromisem pak je hybridní disk SSD/HDD - ty už jsou levnější.
Poslední věc - SSD a SSD/HDD disky mají problém v tom, že prostě v nějakém bodě se něco podělá a crashne. Prostě se kompletně smaže a je nadále nepoužitelný. Průměrně by se to mělo stát až po mnoha desítkách tisíc zápisů, ale četl jsem smutné příběhy, kdy takový disk odešel už po měsíci. Pravděpodobnost není veliká, ale náhoda je blbec.



Dík mezi disky mám přehled ale já chtěl spis vědět jestli tam je klasickej 3.5 a nebo jen 2.5 disk jak do notasu.
Sparhawk37
First Blood

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 1. 12. 2014 11:46

Je tam 2.5 HDD ted tam mám Samsung spinpoint m9t 2 tb
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2014 13:43

Už hromadu let je úplně jedno, jestli má disk 5400 nebo 7200 otáček, rozdíly v rychlosti tam nejsou téměř žádné.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 1. 12. 2014 14:26

hmm tak i gta 5 vesele zaclo od zacatku misto od posledniho savu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 12. 2014 11:45

beat píše:Já teda TV zrcadlo nemám... Mám polomat. Možná je to tím, že není 3D. Ovladač na minumu a v TV odraz téměř nevidím, ani když je TV vypnutá. U her, které využívají barvy ovladače jako ukazatel zdraví je to skoro kontraproduktivní :D
To se dneska nevyrabi, nebo to mam taky (proste mam to nejmatnejsi co se prodava a je to zrcadlo) a ovladac na mimimu se tam leskne hafo.

No ale koupil jsem to last of us, i kdy tam teda zadne loli pletky nebudou, a co me prekvapilo, tak grafika jak na pc v roce 2000, ale alespon to jede plynule no.

-- 2. 12. 2014 11:47 --

N.Marko píše: šoupneš to na cloud
jak?



Kazdopadne i pres ten svitici ovladac a absenci prehravani medii ze site/dlna me furt prijde ps4 lepsi volba nez xbox, kde proste ignoruji hdmi cec a clovek aby zapinal vic veci, nebo mu je kinnect vypinal (proste fuj), to vidim stale jako naprosto neakceptovatelne.


No a cekal jsem teda, ze to bude lepsi co se plynulosti tyce v tom gta, ale seka se to jak na pc, holt pc procesor a grafika asi :) I nejake ty graficke bugy nebo zaseky jsem potkal, ale nic co by blo nejak mimo jinych dnes prodavanych produktu, proste opet je to takove beta.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 12. 2014 13:23

Last of us a grafika jak na PC z roku 2000? Ty asi hulíš slušný matroš. A jak se může GTA V sekat jak na PC, když na PC ještě nevyšlo?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 12. 2014 19:24

Jakoze na PC se tak taky sekaj hry

Vypada to jako Oni, jen sem tam detailnejsi textury.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 12. 2014 20:09

evlo píše:Jakoze na PC se tak taky sekaj hry

Vypada to jako Oni, jen sem tam detailnejsi textury.

Takhle můžeš klidně říct, že TLOU vypadá jako Doom, jen s trochu lepšími texturami a bude to v zásadě i pravda... jen se ti každej vysměje ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 2. 12. 2014 20:23

Na druhou stranu je třeba říct že už asi třetí generaci konzolí slibujou "fotorealistickou grafiku kterou nerozeznáme od filmu" a ani u PS4 jsem to zatím neviděl. Grafika u TLOU je líbivá, ale s filmem se pořád ještě splést nedá.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 12. 2014 20:52

tak treba destiny me prijde vyrazne lepsi, prsote to nepusobi jak hra z roku 2000, asi ze tam funguje svetlo
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 2. 12. 2014 22:17

TLOU je ale taky hra z PS3, jenom ve větším rozlišení. Na jednojádrový procesor na 2.8GHz, GeForce 7300 a 512MB RAM to zase není tak špatné, ne? Na zhodnocení grafických možností PS4 si počkej ještě pár let.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 12. 2014 22:28

vsak ja nehodnotim moznosti
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 3. 12. 2014 17:15

Graficky líbivá hra kde funguje světlo je Driveclub :P
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků