Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mentol999 29. 11. 2014 21:37

Práve som začal COD Black Ops II. Hral som iba tie z 2druhej sv. vojny. Dobrá hra. Som milo prekvapený hratelnosťou a aj obtiažnosťou. Dohral som Crysis 3 a tá hra je zvláštna. Ku konci som sa musel donútiť ju dohrať. Prestala ma baviť. ,1ka bola super, 2ka v pohode, ale u 3ky som toto nečakal.
mentol999
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 11. 2014 12:09

Volani dutin ma nejakou obtiznost? :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod jezek 1. 12. 2014 15:10

Asi myslí tu tady na fóru, Flak Monkey ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 12. 2014 17:07

Přesně tak, to přeci není standardní rank.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 12. 2014 22:12

The Evil Within - uz jsem si tak nejak zvykl na to, ze dneska uz hororve hry nevychazji (posledni, ze ktere jsem mel fakt trauma na nekolik nasledujicich tydnu byla asi Siren: Blood Curse). TEW mel IMHO celkem slusny potencial. Prolit jsem prvni 3 chaptery a vsechno vypadalo fajn. Ne ze by to byla strasidelna hra, ale slusne to odsypalo. Gameplay fungoval, nepratele byli prijemne vypatlani, takze stealth killy sly delat s prstem v nose...vseho vsudy slusna stealth akce. Pak ale prisel prvni nevidetelnej nepritel a ja to hned vypl, protoze tohle je od vyvojaru celkem podraz. Osobne ve hrach neviditelny monstra nesnasim, protoze jsou maximalne frustrujici. Pokud jsou aspon castecne videt tak budiz, ale v TEW proste videt nejsou az co vas napadnou (pokud nekdo prisel na to jak je odhalit tak sem s nim, protoze ja jsem vystrilel skoro vsechny naboje a pouzil vsechny lekarnicky a ani po dvou smrtich jsem na to neprisel). Vazne chci tu hru hrat, ale jestli tam budou strkat tohle tak si to muzou vrazit za klobouk.

Sice nejsem tak zklamany jako z Alienu, ale i tak je to celkem rana pod pas. :( Kezby uz vysel poradnej horor. Snad se Kojima vytahne se Silent Hills. Novymu Alone in the Dark neverim a vyhlizet Alana Wake 2 asi nema zatim moc cenu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2014 23:40

War Thunder :) Se skupinkou kamarádů hrozná sranda :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 12. 2014 09:56

Sasakr píše:Přesně tak, to přeci není standardní rank.

Není, ale zasloužil si ho. Tehdy ;-)
Abys to nemusel hledat, za co to bylo: viewtopic.php?p=1133013#p1133013
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 12. 2014 10:18

"Nejste oprávněn číst toto fórum"

Zacal jsem Fallout 3. Puvodni Fallouty jsem nehral (setrte kameny prosim) a zatim mam chut nehrat i tento. Pred nejakou dobou bych rekl, ze je to tim, ze RPG neni pro me, ale hral jsem oba Zakinace, GoT, oba Borderlands nebo Mass effecty (byt ne vse se da uplne nazyvat rpg) a bavili me. Ale u F3 mam pocit, ze mi to haze klacky pod nohy. V prve rade strasne zdlouhave. Skoro dve hodiny a ja se sotva hnul z mista. A chuze. Ta rychlost chuze, kdy mam pocit, ze bych se i plazil rychleji (a ne pretizeny nejsem). A kdyz se podivam na rozlohu kolem sebe a predstavim si, ze se tam musim timhle tempem nekam loudat... No a to je vlastne vsechno :D Pak takove mensi veci, ktere akorat zneprijemnuji zivot, jako treba neustale hrabani se v pipboyovi (jakoby nemohli udelat primo klavesy na mapu, inventar a tak, jako kazda normalni hra.). A divne propady fps az k jednocifernym hodnotam taky nepotesi...
Ale samozrejme tomu dam jeste sanci :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 12. 2014 10:50

Vidíš, to mně vůbec nenapadlo :D Prostě to bylo za podpis.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 12. 2014 13:28

Lo!Zza: Jde poznat podle stop v kaluži třeba, ta hra ti to i napíše. Já jsem s nimi neměl až tak velký problém a neboj, zas tak často ve hře nejsou, ikdyž je tam jedna kapitola, kde jich je trochu víc. Prostě jsem vždy střelil před sebe třeba brokovkou a zasáhl jsem, není to takový průser.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 2. 12. 2014 14:19

holoubek- a ses si jistej ze mas zapnuty behani jo? :)
Pohybujes se nejak takhle jo?

https://www.youtube.com/watch?v=HetB1zUvEqQ
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 12. 2014 15:15

Myslim, ze jo.
Je tam chuze a beh. Ja sice beham, ale hodil by se jeste nejaky sprint.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 2. 12. 2014 15:34

Ok..holt ten beh je takovej...rozvaznejsi..:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 12. 2014 23:01

Peter S. Kenedy píše:Lo!Zza: Jde poznat podle stop v kaluži třeba, ta hra ti to i napíše. Já jsem s nimi neměl až tak velký problém a neboj, zas tak často ve hře nejsou, ikdyž je tam jedna kapitola, kde jich je trochu víc. Prostě jsem vždy střelil před sebe třeba brokovkou a zasáhl jsem, není to takový průser.


Kdyz tam ty kaluze nejsou? V jedne pasazi tam bylo asi 4 nebo 5 najednou. Je to proste frustrujici jako svine...

Po trech hodinach mi to porad prijde takove nejake divne. Ona je sranda to hrat ale posledni hodina a pul v podstate bylo stylem areny, kdy proste musis likvidovat hordy nepratel. Stealth jsem nepouzil uz ani nepamatuju. Skoda, zacatek v te vesnici byl celkem slibny.

Nerikam, ze je to nutne spatna hra, jen je to neco jinyho nez jsem cekal. Ono i to koseni nepratel je celkem zabava.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 12. 2014 09:41

S tím stealth máš pravdu, ze začátku se dá používat skvěle, pak už to moc nejde, protože nepřátel je prostě moc, což mě taky mrzí. Ale celkově zatím za mně hodně dobrá osmička. Jsem už pomalu na konci, chybí mi 2 kapitoly.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků