Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 16. 10. 2014 11:21

Tohle byl velice známej problém Skyrimu. Ale ani F3 ani NV mi to nedělalo a to když jsem se do New Vegas zahrál, tak jsem ho drvil i 5 hodin denně a ani jednou za těch cca 35h co jsem tam strávil, jsem savy mazat nemusel. Předpokládám, že mluvíš o Ps3 verzi.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 10. 2014 15:01

Jo PS3. Ale nejde o savy,ale instalace. Každopádně k vzteku.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 16. 10. 2014 15:22

Aha.. sorráč, blbě jsem si to přečetl, asi jsem to vydedukoval vzhledem k tomu Skyrimu. Mě to ale nedělalo vůbec no, průchod byl komplet hladký ale hru jsem si celkem užil.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 17. 10. 2014 22:21

Driveclub...
Dokonce už mám stáhnuté i "pre-order bonusy". A už jsem viděl v žebříčku N.Marka, tak se i ten online už pomalu zlepšuje :mrgreen:
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 10. 2014 12:39

Jestli jsi poslal request do klubu,zitra to zapnu.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 18. 10. 2014 17:18

Nemám teď moc času na hraní, tak jsem to jen zkusil :-) Zatím se do online nehrnu...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 10. 2014 19:04

beat píše:Nemám teď moc času na hraní, tak jsem to jen zkusil :-) Zatím se do online nehrnu...

Já taky ne, ale jako člen klubu máš prostě výhody už v singlu. Minimálně se ti takhle otevřou nějaká auta.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 10. 2014 12:09

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 11. 2014 13:02

Zrovna jsem se dostal ve Falloutu NV do Vaultu 11... hustě úchylné. :shock:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 3. 11. 2014 12:59

Včera jsem si na GoGu koupil (za dolary) Outlast včetně daťáku a System Shock 2. Budu se bát ? O SySo 2 jsem toho slyšel moc a moc a Outlast je prý hoodně strašidelný a brutální. V daťáku vám prý dokonce hrozí amputace penisu na cirkulárce. Bleee.

Ovšem bacha - zjistil jsem že na GOG mají takový menší podraz - kliknete na hru a dáte si ji do košíčku v USD, ale v dalším okně se vám změní částka z USD na Euro a musíte si to dole přehodit. Nevím co to má znamenat a docela by mě zajímalo jestli to jde přehodit vždycky, třeba zaklínače III bych si radši koupil za dolar než za euro.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2014 20:16

Jsi v blbém tématu... Jde to přehodit na pořád dole na stránce. Ale ne na všechny hry to funguje.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 8. 11. 2014 10:15

Když se dostanu ke hraní, tak stále Rainbow Moon na PS3. :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 15. 11. 2014 20:24

Dohrál jsem No More Heroes 2: Desperate Struggle a byla to paradní řezničina, Travis je přísnej 8-) Na rozdíl od jedničky, která mi nesedla vůbec se mi tohle hrálo dobře, něco málo přes 11h na první hraní.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 12. 2014 00:07

Jak tak hraju to Far Cry 4, tak čím víc se blížím ke konci, tak tím víc mám pocit, že se mnou pořádně vorají. Pamatujete jak skončila trojka pokud jste šli se šamankou? No tak takhle nějak podobně, ale možná ještě hůř. Zkrátka mám takový pocit, jako bych jim tam dělal kavku a o nějaké ideály sice jde, ale že celá ta odbojová Zlatá Stezka, potažmo její lídři mají ještě nějaké postranní zájmy. Šijou na mě boudu a mě se to nelíbí...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 4. 12. 2014 11:21

Jde Vám hrát multiplayer v Injustice z PS Plus? Při spouštění hry mi to píše, že musím stáhnout nějaký dodatečný obsah, přitom se mi už nic nestahuje. A když pak kliknu na online multiplayer, tak mi to napíše, že musím být PS Plus člen, což samozřejmě jsem. Má někdo stejný problém? :-/
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků