PRODÁM, KOUPÍM, VYMĚNÍM

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 16. 8. 2014 19:05

Xenoblade, Last Story, ceny?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 8. 2014 18:54

Na aukru je Pandora's Tower Limited Edition za už celkem přijatelných 850kč v dražbě.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 19. 9. 2014 12:56

Tak zase tu mám nějaké přebytky:

konzole:
3DS XL + nabíječka + 2 hry. 3299,-

Xbox 360 SLim 4Gb + Battery pack + 3 hry. 2999,-

hry na NES:
Arch Rivals 149,-
The hunt for the Red October 149,-
Top Gun: SM 149,-

hry na SNES:
NBA Live 95 199,-
NHL 95 249,-
Super Double Dragon 599,-

hry na GC/Wii: Metroid Prime 199,-
Metroid Prime 3 199,-
Eternal Darkness 399,-
MGS Twin Snakes 1199,-
SW Rogue Leader 249,-

Choplifter - Sega MS, komplet, funkční 149,-

stojan na UMD 49,-

komponentní kabel k Wii 99,-

Four Score pro NES 249,-

Všechno funkční, hry v PALu, angličtině a nepoškozené.

Obrázek
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VasekBB 20. 9. 2014 09:04

StefiCZ ty mě přijdeš nějaký nevyrovnaný...už jsem se s tebou domlouval na console foru, na gamebazaru, volal jsem ti, psal sms, ale na všechno odpovíš jednou a pak se odmlčíš....prodáváš ty krámy nebo jenom sonduješ poptávku?

jo a ještě jsem zapomněl napsat konzolistu, kde na tebe upozorňoval týpek, že jsi mu prodal poškozený GB micro...
VasekBB
First Blood

Odeslat příspěvekod Rendy93 20. 9. 2014 19:17

Prodám krabičky od her ( instalační DVD box s hrou atd..) Bez záruka a s POUŽITÝMI KLÍČEMI .

- Battlefield 4 Deluxe Edition + steelbook
- Arma 3 + mapka
- SimCity 2013
- Titanfall + holo plakát .
- Diablo 3
- Diablo 3 Reaper of Souls
- Sniper Elite 3 Premium Edition CZ verze (artbook apod.. je česky) http://www.jrc.cz/produkty/scr/2014/se3 ... ock-up.jpg
- GRID: Autosport Black Edition

Ceny zkuste nabídnout

Prodám 2 hry South Park The Stick of Truth a WRC FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 4
Nové nerozbalené, tudiž jsou dvě možnosti poslat CD key ( musím rozbalit ) nebo poštou.
Funkční, ještě zabalené ve folii.

Cena
WRC - 300
South Park - 500,-

V případě pošty, je cena poštovného +50 Kč.

Piště na mail kolajarene@emal.cz jsem chodím málo .
Rendy93
First Blood

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 8. 10. 2014 21:21

Prodam:
3 kupony zlateho clenstvi xbox live gold 1mesic.
lze je aplikovat vsechny na 1 ucet.
Cena 150kc/kus - idealne vsechny 3 prodat naraz za 400kc.
Dohoda mozna.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod laajosh 9. 10. 2014 06:34

to VasekBB : se StefimCZ mam stejnou zkušenost,nejdriv slíbil a pak uz se neozval a vubec nereagoval ani na příspěvky a na sz.takový lidé by tu meli mit ban,protoze kazí důvěryhodnost tomuto fóru a je fakt ze jen kvuli nemu jsem na tohle fórum zanevrel a skoro rok jsem se tu neukazal. takze STEFI,bud budes hrát férovou hru nebo si oblbuj lidi nekde jinde:(
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 12. 10. 2014 23:24

Já se Stefiho teda zastanu, měnil jsem s ním nějaké NESkové a pohoda. Sice jsme se domlouvali snad měsíc, ale vše dobře dopadlo. Dokonce mi i vyhovovalo, že odpovídá po několika dnech, nemusel jsem se pak omlouvat, že dělám to samé, protože pořád nekontroluji mail. Každopádně nešmělí, akorát je trochu línej chodit na mail jako já.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 14. 10. 2014 05:52

ja taky nejsem každý den na mailu,ale tohle byla čirá ignorace.psal jsem mu pres fórum i pres sz,do dneska mi neodpověděl.nevim co jsem napsal spatne ze se musel takto ke me chovat.přitom videl ze mam eminentní zajem o hru,kterou nabízel.asi ji uz slíbil někomu jinému a byl měkký to přiznat.
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 16. 10. 2014 14:37

VasekBB: Nemám moc tušení kdo jsi ale podle toho co píšeš, předpokládám, že jeden z těch co chtěli xbox apod. skoro zadarmo, sorry ale na tohle už jsem ani neodpovídal, bylo vás asi 10.

laajosh: Jo tak tobě se veřejně omlouvám, vím, že jsme byli domluvení na té poškozené Zeldě, ale byl jsem potom strašně dlouho bez netu ( i s výměnou u Maykeeho to bylo díky tomu bledý ) Mezi tím jsem jí ještě zkoušel a i když Ocarina šlapala v poho, WW se zadrhával na úvodní obrazovce, tak si ho potom borec odvez jako nefunkční skoro zadarmo, protože za to už jsem peníze ani moc chtít nemohl, i když jsem to chtěl nechat původně dost levně. Nějak jsem to pak zazdil a ani ti nenapsal, promiň..

Jinak prodával/měnil jsem tu dost věcí/her s lidma na foru, s Maykeem, Ertefolem, P.S.K. , Tuurkem atd. a všechno v pohodě, v podstatě všechno z tohohole i minulýho příspěvku je pryč a nikdo si nestěžoval.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 10. 2014 19:49

Potvrzuju, že obchod byl úplně v pohodě
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 17. 10. 2014 09:51

čau Stefi,tak to jsem rád,že se vše vysvětlilo. V tu dobu se mi to celkem nakupilo,kromě tebe jsem byl ještě domluvený s týpkem,který mi prodával Gamecube sbírku. Pořád navyšoval cenu s tím,že má hodně zájemců a když už jsme byly napevno domluvení,tak už se neozval,ani když jsem mu dal neg.hodnocení na Bazos. Takže už jsem z toho byl celkem otrávený,jestli mě chápeš.
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 17. 10. 2014 10:24

Chápu ale i tak promiň, byla to moje chyba. Kvůli stěhování jsem byl odstřihnutej od netu skoro 2 měsíce ale i tak jsem se měl ozvat. Nakupilo se toho strašně moc a já to pak úplně zazdil, že jsem se ani neozval, že ta Zelda je nefunkční.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 17. 10. 2014 11:25

v pohode,nezlobím se,všecho dobre
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 17. 10. 2014 19:09

Nebyla to ta sbírka, kde nebyly fotky, ale deklaroval cca 40-50 her vcetne Fire Emblemu, vsech Zeld, Mariovin a podobne? Ja to od nej nakonec koupil, zaplatil jsem mu ranec a az po vyhruzkach mi to poslal. A to jsem s nim taky mluvil nekolikrat po telefonu. Porad sliboval a skutek utek. Nakonec dosla krabice a asi o 5 her mene (tech nejdrazsich samozrejme). A to tak mesic potom, co mel na uctu love
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků