Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2014 22:16

Já tam toho obsahu vidím fakt hodně. Daily strike, weekly strike, Heroic mission, Raid od lvl 26 atd. atd. Jsem na lvl 20, ale ted mě čeká levelování brnění lightem. Já jsem od té hry nečekal žádý srdce ryvný příběh a dostal jsem to, co jsem chtěl. Skvělou MMO střílečku s levelováním a sbíráním nových předmětů.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 9. 2014 08:14

Naposledy upravil icotech852 dne 17. 9. 2014 15:26, celkově upraveno 1
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 9. 2014 09:37

Peter S. Kenedy píše:Já tam toho obsahu vidím fakt hodně. Daily strike, weekly strike, Heroic mission, Raid od lvl 26 atd. atd. Jsem na lvl 20, ale ted mě čeká levelování brnění lightem. Já jsem od té hry nečekal žádý srdce ryvný příběh a dostal jsem to, co jsem chtěl. Skvělou MMO střílečku s levelováním a sbíráním nových předmětů.

Jo, ale to není to co jsem se dozvěděl z reklamy. Navíc je to furt ten samý recyklovaný obsah. Liší se jen obtížnost a barvy enemáků.
To je jako tvrdit, že Seasonal Ewent v GT6 je úplně nový obsah. Směšné.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 17. 9. 2014 13:29

icotech852 píše:tak som si hodil trochu historie a odhodlal sa na Gothic 3.Grafika je uz ako tak na hrane,ale zato na patchu 1.75 s CZ je to perfektna hra.Musim povedat,ze hry ako Risen,Gothic 3 ci Two Worlds naozaj prekvapili.Clovek sa nahana za grafikou,ale z pekneho taniera sa clovek nenaje...


Tady jsi v konzolové sekci..
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 9. 2014 00:14

Dneska jsem marodil u Destiny a musim rict, ze ackokiv souhlasim s recenzema ohledne repetitivnosti apod., tak jsem se kralovsky bavil :-) za den level 12 a to jsem teprv na mesici...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 9. 2014 09:18

No já doufám, že taky dneska zahraju - po deseti dnech :(
Jenže stejně dlouhé zpoždění mám u GT6, koupil jsem Enslaved, Driver mě taky baví, do toho mám chuť na Fallout New Vegas... prostě peklo. :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 28. 9. 2014 16:53

Ja v Destiny hraju primarne PvP. Farmit nudnou kampan se mi vubec nechce.

Dneska jsem chtel dat alespon weakly strike (kvuli garantovanymu dropu Coinu), jenze u tuho zas nefunguje matchmaking, a hazi me to do hry samotnyho. A proti bossovi si solo neskrkam (i kdyz jsem o 2 levely vys) 8-S
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 9. 2014 22:35

Jo, destiny nic nedaruje zadarmo. Je to snad nejtěžší MMO co se týče farmení. Já tu hru hraju v kuse od doby vydání a královsky se bavím. Je mi docela jedno, že opakuji striky, mise, bounty atd. Ale ten pocit, když si vylevelujete postavu nebo vám vypadne fakt něco dobrého je k nezaplacení. Navíc mě to střílení v destiny fakt neskutečně baví. Každopádně kupuji season pass, ikdyž je docela drahý, tak toho přidává docela dost. Už se těším na ten první přídavek, který snad vyjde do měsíce.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 9. 2014 23:27

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 30. 9. 2014 07:50

Peter S. Kenedy > Pocit z RNG loot systemu je k nezaplaceni? Co je na tom jako nejtezsi na farmeni? Ve WoWku jsem treba na svuj stit z Illidana cekal nekolik mesicu. Specialniho Bear mounta ze zul'amanu snad jeste dyl (bylo nutny projit celej raid do hodiny, coz byl fakt mazec). A to se furt nejedna o nejnarocnejsi dropy.

Kolik MMO si vlastne hral? Mne v porovnani s ostatnima hrama ten loot system ani nahodou neprijde narocnej, natoz jakkoliv pocitove k nezaplaceni. Kdyz uz to porovnavas s MMO (mezi, ktery Destiny nepatri), tak si uvedom, ze to jsou hry urceny na nekolik let, ne tydnu.

Edit: Tady je muj pocit k nezaplani z dnesniho dne, takovej vam jina hra v tak opakovanem mnozstvi jen tak nenabidne :D
Obrázek
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 10. 2014 15:27

DriveClub - stále problémy s připojením. Docela vtip tohleto...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 10. 2014 19:19

Krátké shrnutí po pár hodinách:
Grafika je pěkná, ale něco malinkatého jí tak nějak chybí. Těžko se to popisuje.
Dojem z jízdy je velmi přesvědčivý. Rozhodně to není GT6, ale úplná arkáda to taky není. Každopádně jízda je hodně dynamická a zábavná už v malých autech. Problémem pro mne je hodně nízko položená kamera z nárazníku.
Fajnové jsou zvuky motorů.
Hrozná je hudba. Někomu se asi bude líbit, ale mě se do vkusu fakt netrefila a navíc nikde není možnost vypnout skladby, které se mi nelíbí - a tím se vlastně dostávám k meritu věci. DC prostě nemá spoustu věcí, na které jsem z GT a jiných závodů zvyklý. Nemá fotomod (neomluvitelné), nemá replay (neomluvitelné), nefunguje infrastruktura (neomluvitelné), prezentace tratí a aut je chabá - nemá šťávu, chybí ji jakási struktura a přehlednost, neexistuje zde tuning (s tím se dá žít, ale u tohoto tipu hry by se hodil alespoň ten vizuální), chybí tu informační omáčka o autech, chybí tu nastavení prvků na obrazovce jako je minimapa a podobně - je tu jen on/off možnost.
I přes skoro roční odložení to prostě není hotová hra, ale díky tomu, že se fajnově v ní jezdí, je dojem hodně napravený. A to prosím arkády fakt nehraju.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 13. 10. 2014 19:59

Rainbow Moon na PS3, zatím skvělé. Zase jednou hra, od které se mám problém odtrhnout.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Barsian 14. 10. 2014 10:37

z nostalgie Sacred 1 :)
facebook.com/barsiantv
Barsian
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 10. 2014 00:27

Pořádně jsem se ponořil do Fallout New Vegas
Už ji mám nějakou dobu, ale tenkrát mě prostě nechytla, takže jsem ji odložil na neurčito. Teď jsem ale dostal chuť a jedu ji jako zběsilý. Když odmyslím dneska (a vlastně už v té době) hnusnou grafiku a některé přežitky, nejvíce mě štve framerate. FNV je ukázkou prasáckého programování, protože v nepravidelných intervalech se v některých oblastech začne zpomalovat snímkování a to měrou doslova brutální jeden snímek za dvě sekundy! Problém se posléze objevuje i v jiných oblastech a hra se tímto stává nehratelná. Jediné řešení je vyhodit se do XMB, hru smazat z disku a znovu nainstalovat. Pak to pár hodin běží v pohodě. Bohužel zrovna dneska jsem to musel dělat pětkrát. To fakt nepotěší. :/
Zajímalo by mě, jestli to je jenom u mě, nebo se něco podobného dělo všem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků