Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Slash_luke 2. 10. 2014 17:56

holubek: to si teď nejsem úplně jistý..za predátora 100% (za toho to není děsivé 8-) ), za vetřelce taky a za mariňáka jsem udělal přinejmenším několik misí. Ale je dost možné, že jsem to za něj nedohrál :-[
Dohrál jsem ale (za psychické podpory mého bratra, který musel sedět vedle mě :D .. ale taky to nesnášel zrovna dobře ) za mariňáka první díl a tam bylo fakt o mé nervy. Víckrát už to nechci zopakovat :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 10. 2014 07:45

AvP2 bylo za mariňáka děsivé jen ze začátku, než se člověk dostal do pořádného boje. Pak už šlo spíše jen o lekačky. Ale atmosféra tam byla dost dobrá. Jednička měla ten problém, že nešlo ukládat průběžně a člověk měl větší strach, že to bude muset jít od začátku :D

Jinak kdyby vás zajímal názor na toho nového Sherlocka: http://www.cgnexus.eu/recenze-sherlock- ... nishments/
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 3. 10. 2014 14:14

Pilf4r píše:přemýšlím o předobjednání Alien: Isolation, moc se na to těším ^^ nemá taky někdo už předobjednáno? k tomu za měsíc i Evil Within.. jen se bojím, jestli to konzolích starý generace nebude moc osekaný

http://www.ign.com/articles/2014/10/03/ ... ion-review
jde sice zatím o první recenzi, ale přeci jen s tou objednávkou počkám :--
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2014 19:34

Na českém Eurogameru to dostalo kupodivu dobré hodnocení. IGN je divné...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 5. 10. 2014 18:36

som sa pustil do hry Torchlight.V minulosti som ju odskusal a moc mi nesedela,ale v cestine je to o niecom inom...Na zimu na notebooku oprasim Sacred a Dungeon Siege.Zima bude dlha :)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 10. 2014 11:05

Pilf4r píše:
Pilf4r píše:přemýšlím o předobjednání Alien: Isolation, moc se na to těším ^^ nemá taky někdo už předobjednáno? k tomu za měsíc i Evil Within.. jen se bojím, jestli to konzolích starý generace nebude moc osekaný

http://www.ign.com/articles/2014/10/03/ ... ion-review
jde sice zatím o první recenzi, ale přeci jen s tou objednávkou počkám :--

Jedna ze dvou recenzí s nízkým hodnocením, kde srazily body za příliš velkou délku hry a nepředvídatelnou AI :D Co k tomu dodat? Ostatní recenze jsou spíš kolem 9/10. Já se už nemůžu dočkat a moc se těším na zítra.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 10. 2014 18:42

Jsou to dementi...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 10. 2014 22:38

Já si Aliena koupím až ve slevě... Nebo spíš až budu mít novou grafárnu, to chce už DX 11, ne ?
Jinak jaký má ta hra vlastně smysl když vetřelce nemůžete zabít, ale on vás jo ? Vždyť ve filmech je normálně zabíjeli, stejně jako v AvP a Mariňácích.... Hra na kočku a myš může být zábavná, pokud má ale myš šanci proměnit se v kočku...

Jinak jsem naštván, páč jsem si koupil Císařskou Edici Total War 2, doufaje že to je původní hra +DLC + nová kampaň z dob Octaviana Augusta... A ona to bohužel není původní hra + DLC.... Grrr, takže musím čekat na slevy... Nicméně zdá se mi to nebo má Rome 2 nový engine ? Já totiž mám i Šóguna 2 - pád samurajů a ten mi pokaždé zamrzl a spadl, nejspíše díky procesoru, kdyžto Rome 2 běhá naprosto v pohodě... Škoda jen že tam nejsou ty DLC, to mě fakt štve bo tam je Cézar a Hannibal a pak ještě krev a Řecko atd... :( Jako sorry, ale tohle není fér :/

Ještě dotaz- podle recenze co je tady jsem pochopil že TW:R2 neměl zpočátku kampaň. Teď ji má... Rybka ho ohodnotil v Levelu jako nejhorší TW (bohužel jsem to vyhodil, takže už ho nemám) a totální nepodarek, mně se to ale líbí a řekl bych že to je opravené ? (Hlavně mi to běhá, na rozdíl od Samurajů (což mně trochu štve, protože sem se těšil jak budu s kulometama, opakovačkama a parníčkama kosit ubohé pěšáky s kopím a jízdu... a ono PC míni a HW náročnost mění...)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 10. 2014 23:28

Twe... viděl jsi první díl?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 10. 2014 07:45

PC: Ty jsi asi fakt neviděl první díl. Stejně jako ve hře, tam byl jeden jediný Alien. Včera už jsem pařil na PS4 a ta hra je fakt neskutečně atmosferická, stejně jako film. Dokonce snad i zvuky tam jsou stejné. Pro mě zatím překvapení roku, ne-li hra roku, ale to si nechám až ji projedu.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 10. 2014 09:48

Souhlas s Petrem. Atmosféra dokonalá, skvěle doplňuje první film. Medcentrum stejné jako to, ve kterém ležel Kane, stejné symboly na zdech a počítačích, pocit z neznáma. Fakt povedné. Budu mít problém tomu dát míň než 10/10 :D
Navíc to na mém obsatrožním stroji jede v plné palbě při nějakých 55-75 fps.
Škoda jen, že se Sega vybodla na distribuci a dostali jsme to až v den vydání plné verze v obchodech.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Barsian 8. 10. 2014 11:50

jednoznačne Life is Feudal, vynikajúca kombinácia Minecraftu a Mount & Blade... síce ešte len pre alfa, ale má to neskutočný potenciál :)
facebook.com/barsiantv
Barsian
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 10. 2014 20:59

PC: Rome 2 má nový engine. Taky jsem to chvíli hrál a přestože se mi Total Wary od Rome nelíbily, Shogun 2 a Rome 2 se mi líbí.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 9. 10. 2014 12:09

Barsian píše:jednoznačne Life is Feudal, vynikajúca kombinácia Minecraftu a Mount & Blade... síce ešte len pre alfa, ale má to neskutočný potenciál :)

suhlasim,ale 30e za alfu sa mi zda prilis
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 9. 10. 2014 15:19

Aha, takže engine v Šógunovi 2 není stejný, takže to asi bude padat až do upgradu. Co dělat...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků