Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 9. 2014 03:10

Ahojtě Icote, no on je v boudě nad Sildenem(sever) u bisonů. Tam jsi ho hledal? Mně nic nedal, mam 1,60 v. tož nastejno hej. Zase napiš, dík Máco od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 9. 2014 07:06

tak z mojej strany je to obrovske sklamanie na tak uzasnu hru.Povodne som dal 9,5 z 10 ,teraz iba 8 z 10.Poviem preco.

- Perk (alebo talent) Sharp Arrow som si kupil ako recept uz na zaciatku za par sto gold u lukostrelca Jensa pri Cape Dune.Uz na zaciatku sa tam nachadzaju vlky a tak o vlcie zuby bolo postarane...stacilo sa len naucit Perk

- Perk sa nachadza v alchymii,preto som chodil ako idiot a hladal alchymistu,ktory by ma dany perk naucil.V inventari som mal 377 zubov a Perk nikde,nehovoriac o tom,ze som vyvrazdil vsetky mesta od orkov v strede mapy na klasickych sipoch...pomahal som si utekmi k rebelom.O to bola hra tazsia.

- V hre je X skusenych lukostrelcov,tak preco nie je tento perk u lukostrelcov? To su v CELEJ HRE vsetci taki neskuseni,ze nevedia ako sa ostria zuby vlka? a taktiez Perk nie je zaradeny medzi talentami Lovecke schopnosti,kedze knizku predava Bram ako lovec

- Perk je vo forme knizky... :hm wtf? vo forme knizky sa mozem naucit varit dobre maso,ktore mi obnovi zivot napr.na +60% ako bonus! ale rozhodne nie aby som chodil a hladal v bagu NPC,ktory jednotlivec ma tu moju vytuzenu knizku :-[

Hru som hral bez navodu a cheatov,ale az v lvl 58 som uz nemohol inak ako si zistit,ktory alchymista dany perk predava...zial bol som velmi sklamany.Vyriesil som to cheatom teach It_Perk_SharpArrow (ani tu sa dokonca nezhodli na forach ci je to SharpArrow,alebo DeadlyArrow).Bram sa da i respawnut spawn Bram ,ale bol ku mne v nepriatelskej pozicii,kedze patril ku orkom.Dal sa dat edit Bram,ale to by bolo na dlhsie

Za mna fail a facepalm proste.Inak mi nevadilo nic,jedine to,ze som pri chrame vo vykopavkach napadol orkov,pretoze ma k tomu naviedli Nomadi.To je ok,ale ako som to zrealizoval,spikli sa proti mne vsetci hasasini v mestach ...asi im skreti od vykopavok stihli zavolat cez pust mobilom...inak neviem :-l :D :-]
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 22. 9. 2014 10:03

Tyjo, za absenci jednoho perku bod a půl dolů, drsný:)
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 9. 2014 12:28

Ahoj Icote, snad nebude tak zle? Ale koukám, že si sa fajnově a erudovaně rozpoudal, jen tak dál. A bez toho hněvu...to sa v RPG stává(u G3 aj Tesu, sa volačo zašantí), veru dobre si sa s tím popasoval. Holt se zadaří příště.
Střílet je čím, a ani Omračovací Paličky(kostěje a Kameňáci golemí) a Fire arouf ( na ty ledový)o petardách nemluvě nejsou marné. Jo a ostřící šipky do kuše máš?!Jap to nepřátelství Orků a Hašašů(spojenci, že), když osvobodíš pár vesnic(3?!)tak tě pak nemaj rádi všude, proto je lepší vysvobozovat kompletně až na konci. Len si to všude připravit, aby to bolo na spadnutí...Děkuji Ti za ukázkový WAR report. Máco od Zvona. Těším sa...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 9. 2014 13:27

no uz som to prehltol :-] .Mal som zial smolu - hram za lukostrelca a navyse som dufal,ze najdem spravneho alchymistu,ktory ma dany trik nauci.Nevadi,i tak je to super hra a verim tomu,ze keby som hral za maga tak si tento neduh ani nevsimnem ;-)

tak tě pak nemaj rádi všude, proto je lepší vysvobozovat kompletně až na konci

jj,to je ten mechanizmus hry,na ktory clovek pride az ked je neskoro :-)) ;-)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 9. 2014 19:42

Hai Icote, díky za pochopení a užívej si Krás krajiny dále...Hej aáž moc velká
špecializácia asi taky není v RPG, když se nehraje s partou, to pravé orechové?
V G3 musíš zvladať všetko - střelbu i sečení, Robera i Alchymistu, o Magii nemluvě...proto jsem v ,,G 1- 3 i Tesech,,hrál WARMága,, na Paladina či dragobijce jsem nemal. Využívej Parťáky na jihu jich máš dost.Provázej Tě Síla...Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 28. 9. 2014 15:31

tak som to presiel,zaver bol teda trosku zvlastny - vybral som si Innosa a ked ma nabufoval ako epic hrdinu,tak som mu povedal,ze orkovia su mrtvy .... a on ze dobre :D ...tak fajn no.Mohol som to mat lahsie keby som to bol vedel,neprevracal by som mesta ako low level.Pri utoku na mesta som cakal podporu celej dediny rebelov...njn zvacsa mi prisiel pomoct jeden.

Inak super hra,nabuduce by som si ten war proti mestam a dedinam nechal asi na koniec.Netreba sa nechat nahovorit,ale zase v Cape Dune sa to zdala ako normalna oslobodzovacia misia (medzi paladinom a orcami)...takze tak.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 9. 2014 18:07

Ahoj Icote, díky za finále, hai co si sám neulovíš to nemáš, vyjímkou byl Diego! Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 10. 2014 21:34

Dobro došli, to jsi to Icote pěkně propích, s tím G3 FG, hecht. Pánko Buoh ťa potěš a žádný kytky na roveček. Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 11. 2014 16:13

G3 Forsaken Gods : tak mam ten datadisk za sebou.Pravdu povediac som ho hral trochu na silu,aby som prepojil dej medzi G3 a G4.Na zaciatku boli questy po G3 dost dementne a clovek mal obcas pocit,preco tento datadisk po tak skvelej G3 vlastne vobec znikol,zbytocne tak dobre pocity z G3 pokazil.Na druhej strane je to tak 50 na 50,boli questy nudne ale i obcas povzbudzujuce naladu.

Osobne nie som zastancom nazoru,ze teleport stone treba hladat 2hodiny.Ten vo Vanguarde,bol na novom patchu nakoniec vo svatyni :-[ Osobne si myslim,ze hra vznikla "narychlo" a questy a zapletky mohli byt omnoho lepsie.

Odporucam hrat za inu profesiu ako v G3,hra ujde zabavnejsie,kedze veta "dva krat nevstupis do tej istej rieky" tu plati na 100%,kedze kraj je v podstate bez zmeny a clovek ma pocit,ze hru uz raz hral a ze hra hru odznova.Myslim si,ze datadisk mohol obsahovat uplne iny kraj ci inu mapu na povodnom engine.

p.s. hru som ukoncil and no more lags! thanks you Innos.G4 ide hladko a pribeh je pekne prepojeny :)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2014 17:12

Ahojky Icote, kde jsi sa zatúlal?¨Jap já Tě varoval...Tož vraj G4 , to kážeš Arcaniu? No dobre, ozvi sa mi na SZ...díky Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 7. 5. 2015 09:47

Nevíte jakej patch má G3 z Gothic (Complete Collection)? Někde jsem čet, že ten nejnovější. Na úvodní obrazovce se objevuje zvláštní text, kde je 1_6. Co si pamatuju, tak poslední komunitní patch byl 1.75. Ptám se, protože si nechci hru rozvrtat experimentama. Přijde mi divný, že se lapkové pouze bráněj, když do nich sekám a neútočej ve skupině, stejně tak kostlivci a zombíci v Gothe.

http://hry-pro-pc.heureka.cz/gothic-com ... ollection/
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 7. 2015 08:19

Marcel Kudlvasr píše:Tož vraj G4 , to kážeš Arcaniu?

stvorka graficky "pekna",ale z krajsieho taniera sa clovek nenaje.

slaby interface - najvacsia prd_el je ked si kupim svitok za 1700g a ked pozriem do bagu,tak mi ohlasi,ze kuzlo uz viem :-- ...podobne je to aj s porovnavanim veci,clovek nevie co kupit a co ma na sebe
zle teleporty - zlate teleporty v G3,stvorka sa hra na Two worlds,ale teleporty su "sparovane" a dokopy stoja za prd
slabe profesie - clovek je schopny poskladat novy mec na kolene a pri hrnci je to akurat tak "varila mysicka kasicku" a nic viac

skoda no...jde do do kytek

-- 12. 7. 2015 09:21 --

PD píše:Nevíte jakej patch má G3 z Gothic (Complete Collection)? Někde jsem čet, že ten nejnovější. Na úvodní obrazovce se objevuje zvláštní text, kde je 1_6. Co si pamatuju, tak poslední komunitní patch byl 1.75.

ked mas 1.6,tak by si mal prejst na 1.75 bez problemov http://steamcommunity.com/app/39500/dis ... 4003029791

Is Steam G3 version 1.75?
No, the Steam version is 1.6 - But you can install 1.75 if you'd like. I did that and it works just fine (although some people seem to have problems with it from what i read online.)


-- 12. 7. 2015 09:33 --

PD píše:Ptám se, protože si nechci hru rozvrtat experimentama

sprav si zalohu adresara gothic 3 do ineho adresara a pokial budes mat na inom patchu nejaky problem,tak zo zalohy proste vsetko prepis naspat.Je to krkolomne,ale da sa tak zachranit povodna verzia.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 7. 2015 09:32

Ahoj Icote, no zatím dejchám, co bude s Gothiky? Ozvi se mi díky, Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 8. 2015 19:55

tak Marcel,dal som aj datadisk Fall of Setarrif.Skoda,ze sa profesie nedali realizovat iba pri stoloch ako je to napr.v Skyrime.Hra by bola omnoho zaujimavejsia.

Inak pribeh na datadisk dobry,dalo sa to.Trochu malo akcie v style "zabi pred sebou po cesticke zopar zombie",ale viac som od toho necakal ;-)

este dam tip: pokial niekomu vadi to,ze Gothic 4 zbytocne zatazuje GPU na 100%,tak si moze znizit frekvenciu jadra (gpu core) napr.na polovicu.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků