Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 14. 9. 2014 20:14

Ja jsem teda teprve na Venusi. Mne to pripada, ze ten pribeh tam je, jen oni to nejak zapomneli zaclenit do hry.
Minulost jednotlivejch class, jedincu co jsou v Tower, Guardianu nebo nepratel ... ve hre neni vubec nic.
Udajne se story da procist na webu nebo v jejich mobil app - no to se proste nepovedlo.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 9. 2014 20:50

Já to beru jako skvělou MMO střílečku s čirou hratelností. Pro mě naprostá bomba a nemůžu se od toho odpoutat. Příběh nějak moc neřeším, takže mi to vůbec nevadí. Za mě zatím 9/10 kvůli pár chybkám, jako třeba nemožnost si v PVP vybrat mapu nebo aspoň hlasovat, kterou mapu chci hrát.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 9. 2014 21:02

Jo, přesně. Já jim kašlu, že se to dá dohledat někde na webu. Neříkám, že mi mají příběh servírovat rovnou pod nos, ale je pravidlem, že se dá na něj během hry, nebo alespoň nějak textově narazit. Tady se dělají spíše narážky a to je s prominutím málo.
Ono se to jako MMO brát dá, jenže tu je takový háček - mise jsou uvozované tím jejich příběhem a člověk mající rád sci-fi se chtě nechte zajímá jak je to dál, čímž je vytrhnutý z klasického grindování. O to hůř, že místo nějaké vydatné story porce mu je ukázán prostředníček. Mě se líbí samotná hratelnost a tak dále, jen v tom vidím, jak nedokončená hra z hlediska obsahu to je, počínaje v zásadě jen dvěma druhy zadání mise, konče poněkud chudým MP jak PSK sám psal.
Vzhledem k tomu, že se na vývoj téhle hry vyhodilo přes půl miliardy dolarů (pro lepší představu -
500 000 000+
zelených papírků), to je vlastně dost faceplam. Skvěle hratelný, ale dutý jak velikonoční kraslice.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 14. 9. 2014 23:31

N.Marko píše:Vzhledem k tomu, že se na vývoj téhle hry vyhodilo přes půl miliardy dolarů (pro lepší představu -
500 000 000+ zelených papírků)

To nikdy nebylo takhle receno. Navic to trvrzeni, co si kazdej web spatne prezvejkal (a nekteri to stale nesmyslne opakujou), je vyvraceny jak ze strany Activisionu, tak ze strany Bungie.

500 mld. je celkova predpokladana castka na desetiletou investici do znacky Destiny, ze strany Activisionu.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 9. 2014 11:02

A navíc je do toho počítán i veškerý náklad na marketing, reklamy apod.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 9. 2014 12:32

Jasně, chápu, ale stejně - když někdo plánuje půl miliardy invcestici a pak udělá příběh, který, a tohle mi fakt nejde přes pysky, je hůř vyprávěný než příběh v CoD, to je dost síla ne? Já chápu, že si chtějí nechat něco do dalších dílů a tak to vypadá jako první díl seriálu, ale tohle prostě vyznělo do ztracena a připomíná to (dokonce hůř) konec v Halo 2. Prostě špatně udělané a nechávají hráče tápat. Už jenom samotné objevení se ve hře je na facku. To jako ten Ghost našel století nehnijící tělo na Bajkonuru, stačila facka na probuzení a jede se střílet? Wtf?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 9. 2014 18:12

To je asi tak, jako by jsi čekal propracovaný příběh u WoWka no. Tohle je prostě hra zaměřena na MMO prvky a levelování, ne na příběh.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 15. 9. 2014 18:48

Hm? Warcraft ma vyborny pribehovy pozadi

viz. https://www.youtube.com/playlist?list=P ... Q8io4kuZ2s
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 9. 2014 20:44

PSK: U WoW dohraješ všechny příběhové mise za 15 hodin? ;)
To mi neříkej, že do těch několika hodin nemohli nacpat hutnější příběhové pozadí, respektive nějak reálně využít to co už mají napsané. Buď je to neschopnost, nebo lenost. Nebo na to zkrátka kašlou, na což mají svaté právo, ale mě se to nelíbí a taky to veřejně říkám. Ještě že jsem vzal jen tu nejzákladnější verzi. To se ještě hodně rozmyslím, jestli si koupím ty DLC.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 9. 2014 21:43

Tak teď jsem dojel příběh a na konci ani není trofej za dokončení. Už to naznačuje, že na příběh se tak nějak nehrálo a všechno se točí okolo striku, raidu a crucible. Jako trochu zklamání, ale kvůli příběhu jsem si tu hru stejně nekupoval. Zatím jsem na lvl 18, takže mě toho čeká ještě dost. Další hodiny a hodiny hraní! Ale ty DLC co jsem se díval jsou docela dost drahé, takže toho budou asi přidávat snad hodně.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 9. 2014 23:03

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2014 11:20

Po 15 hodinách se v Destiny nedá moc co dělat a můžete hrát maximálně multiplayer? A co Striky, raidy a další věci, ke kterým potřebujete mít hodně vysoký level? Navíc každý měsíc vydávají nový obsah zdarma, jako právě další raidy, mody do PvP atd. A vůbec levelovat nad level 20 je docela dost obtížné a pomalé, takže já ve hře strávím určitě několik desítek hodin.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2014 13:57

Jde o to, že po těch 15 hodinách kdy dohraješ story a uvidíš poslední planetu - co ti zbývá. Stejná prostředí, stejné mise, loot a jen ona vyšší obtížnost. Někoho to určitě baví, ale ať mi netvrdí, že je tam něco k objevování.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2014 17:12

Je co objevovat. Ve strikách máš třeba nové bossy. A hlavně v těch DLC co vyjdou budou úplně nové planety. Jako mě baví celé destiny, ta hra není stavěná na SP. To je tam jen takový dodatek, navíc pořád lepší než 5 hodinová kampaň v COD, kde pak už vůbec nemáš co objevovat :D Takže MMO střílečka s 15 hodinami singlu se mi osobně dost zamlouvá. Další obsah přibývá skoro každý týden. Ať jsou to raidy, nové MP mody apod. Pokud sis koupil destiny s tím, že očekáváš příběh a rozsáhlou SP kampaň, tak jsi asi vůbec nevěděl o čem ta hra bude. Navíc po tom 20 lvl je to levelování neskutečně těžké, takže tam člověk stráví spousty času. A mě hlavně baví hrát ty mody i pořád dokola, protože se těším, co za nové zbraně a brnění dostanu.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2014 18:53

Koukni se na to pohledem člověka, který viděl předváděčku na E3 a dvě reklamy. Všechny slibovali hutný příběh s kooperatvnímy a MMO prvky. Jasně že nedostanou co jim bylo předesíláno a v téhle pozici jsem i já. Destiny mě nezajímala, ale beta byla fakt hrozně slibná. Bohužel dál už to šlo s vodou dolů.
Aby bylo jasno, mě destiny baví hrát, ale to nic nemění na tom, že některé části jsou buď odfláknuté, nebo blbě marketované.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků