Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 26. 3. 2014 23:22

A kdybys to srovnal s velikosti stavajicich aktu?

10 hodin tvyho herniho casu, pod tim si nic nepredstavim :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 3. 2014 23:29

Jsem člověk, který prošmejdí (skoro) každý kout mapy a poslechne si všechny journaly, pokud to jde.

Srovnal bych to asi s prvním a třetinou druhého aktu dohromady - pokud to teda budeš prolézat nějak víc. A nebudeš hrát na obtížnost normal, kdy nepřáteli projedeš jako nůž máslem (osobně jsem začal s Witch Doctorem na mastera, po první třetině pátého aktu to shodil na experta a na finální boss fight potupně na hard).

Mám rozepsanou recenzi pro Games, nějak víc to rozeberu tam.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 29. 3. 2014 18:05

Po pravdě jsem u toho strávil cca 15 hodin času..šmějdění a vysoká obtížnost tu hru prodlouží, navíc je fajn jak po dokončení hry je adventure mod...kdy jsou tam speciální Questy za slušné dropy a pak ještě "Nephalym gate", úkol s bossem nakonci co nemá vůbec špatný loot ^^.
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 9. 2014 17:25

Diablo III Reaper of Souls spadl do slev, tak je ta pravá chvíle ke koupi. Zdá se mi nebo je křižák ultimátní bojovník (v mém případě rytířka ?) tam kde jsem s Lovkyní Démonů pořád chcípal, se tahle postava hordami peklených potvor probíjí jako nůž máslem...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 9. 2014 08:48

Má jiný styl hraní - Deamon Hunter je Glass Cannon, Crusader se dá hrát defenzivněji. A navíc jsou upravené obtížnosti.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 9. 2014 13:32

Prvně jsem hrál a dohrál Diablo 3 na lehkou úroveň a skončil jsem na Levelu 27. Včera jsem hrál od začátku, pak jsem si zvýšil úroveň na hard, skončil jsem včera u Belialla, kterého jsem zabil na první pokus (kdyžto s Lovkyní Démonů jsem ho ne a ne dát ani na ten normal, nakonec se mi povedlo ale po desítkách pokusů.) Mně se zdá že Křížák má hoodně silná kouzla a hodně silné útoky, protože jsem zjistil že na většinu potvor stačí používat primární a sekundární útok a případně je kropit svatým nebeským žehnajícím světlem, takže nejen že je cosi griluje zezhora ale ještě jim doslova hoří půda pod nohama (takový svatý ion canon).... Plus jsou tu léčičí kouzla, nejen na rytíře ale i zbytek party a super silné zbraně (teď mám meč 161, štít 340 nebo nějaký šílený numero) plus některé části zbroje ještě posilují to svaté světlo a super jsou i duchové - lučistníci... nevím jestli si nemám zvýšit obtížnost, protože tohle je fakt take it easy, kdyžto když jsem chvíli hrál za DH tak mi asi 5x za sebou umřela s totálně opotřebovanou zbrojí....

BTW Co to je glass canon a tak ? Já těmle HC RPG řečím nikdy nerozuměl.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 9. 2014 14:23

Glass Cannon = dává velkou dmg, ale pokud jej někdo trefí, tak jej 1-2 rány zabije.
Jinak obtížnost je přepracovaná, potřebuješ gear a další věci. Ale dá se v pohodě expit i na Torment :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 9. 2014 14:29

a jsem zrovna na obtiznosti torment 2 , wizard cc 370k dps , jen s hp a regenem je to horsi jinak 70 lvl (46) par
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 9. 2014 19:52

Gear padá super. Takhle nějak to mělo vypadat kdysi, ale ne to si holt musel Blizzard projít cash obdobím aby se to dalo dohrát... Mám pocit že teď je to to staré Diablo (byt sem nikdy nehrál předchozí dva díly) ale takhle nějak to vypadalo dřív, ne ?

Jj. už jsem si to našel, prostě silná křehotinka.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 19. 9. 2014 13:47

Tak jsem Reaper of Souls dohrál... bylo to takové dajaké krátké a trochu unlogisch - jsem zvědav kdy bude pokračování, protože to jaksi není celé ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 9. 2014 18:54

Krátké? Však je to nejrozsáhlejší akt z celé hry :) Na druhou stranu je fakt, že postavy jsou teď mnohem silnější než těsně po vydání RoS. A pokračování bude zřejmě až v Diablu 4.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 9. 2014 19:03

Já myslel že bude ještě jeden datadisk.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 9. 2014 21:54

Zřejmě bude, cosi se "Sword of Wisdom" už i probleskovalo (ale mohl to být fake) - uvidíme zřejmě po Blizzconu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 9. 2014 23:51

Musím přiznat že příběh datáče mi příjde blbý... Pokud zabijete Smrt (to přece nejde) měl by ve světě nastat chaos... (Jak je to ve staré pohádce Dařbuján a Pandrhola). Nikdo a nic by nemohlo umřít.... Tak jak to že šel Malathiel zabít ? :/ :(

Také je smutné že Blizzard nejdřív udělal rejžovac-aukční Diablo III a teprve po nátlaku skalních fandů to předělal, u konzolí je off line, u PC jen on line...ani nevím jestli vůbec ještě funguje PvP ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod One_Z 22. 9. 2014 08:09

Žádnou smrt samozřejmě nezabiješ, chápu že u her typu Diablo příběh není opravdu nosným tématem ale těch pár rozhovorů co ve hře jsou by si mohl sledovat pozorněji.
One_Z
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků