Plants vs. Zombies Garden Warfare PS4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spider74 12. 9. 2014 15:01

Takový malý dotázek. Koupil jsem synovi na PS4 Plants vs. Zombies Garden Warfare a zjistil jsem že to nelze hrát bez placené služby Playstation Plus.........Tak se chci zeptat jestli jsem to pochopil správně, že jsem si za skoro 900 Kč koupil hru a abych si ji zahrál tak musím klopit další prachy za nějakou službu co nechci ??? U žádné hry to zatím po mě nechtělo a jestli je to pravda tak je to tedy zlodějna non plus ultra na X-tou :grr: :grr: :grr: .
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 9. 2014 15:06

Myslím, že u čistě MP her to (potřeba placeného PSN+) je napsané na obalu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 12. 9. 2014 15:15

Bohužel jsme si toho všimli až teď :hm . Nicméně příště si na to dám pozor, zlodějnu nebudu podporovat. Myslím, že tyto hry nejsou nijak zrovna levné, abych po jejich zakoupení musel cpát těmhle nenžrancům do hřtánu ještě další prachy. Zaplaceno už snad dostali ve chvíly kdy jsem si tu hru koupil. :/
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 9. 2014 21:41

Zaplaceno dostal vydavatel a vývojáři, ale Sony za provoz serverů pro multiplayer ještě ne.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 12. 9. 2014 22:50

Sony samozrejme zaplatil, ti inkasujou nejakejch 30% (zalezi na tom jestli retail nebo digial) z celkovy ceny.

Mimochodem Sony ani neprovozuje servery pro multiplayer hry od EA.

spider74 > Multiplayer na PS4 je placenej, vyjimky maji jen F2P hry, kde kdovi jak to funguje.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spider74 13. 9. 2014 11:14

Jojo jak bylo řečeno Garden Warfare je pouze Multiplayer a musím se s tím smířit. Je zajímavé, že na PC smažím online léta a tam přece ty servry někdo obhospodařuje taky a jde to i bez extra poplatků a všichni si přijdou na své - prostě jednou zaplatíš a hotovo. Nojono holt někdo je nenažranější, ale s tím asi nic nenadělám. To by se museli šprajcnout všichni na světě a hodit bojkot. ;-]
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 9. 2014 21:22

Za krabičku dostane Sony asi 300, ale to je dotace konzole ;-) U her, jejichž servery neprovozuje Sony, poskytuje Sony zase jiné služby - třeba PSN.

Na PC to celé funguje úplně jinak. Srovnání není na místě.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 9. 2014 21:49

Imho nikdo nikoho vlastně nenutí si ty hry/konzole/služby kupovat. Je to sice trochu alibistické, ale je to tak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spider74 14. 9. 2014 19:35

Tak jsem mladému koupil ma 1/4 roku kredit aby mohl hrát a nestačím se divit když jim ten pitomý EA server x-krát za den na vteřinku padne a tím se přeruší spojení a rozjetá hra v pr*eli. Tohle byla fakt poslední koupená čistá multiplayerovka a celé PSN mi může políbit ***. Líbil se mi ten borec v Alfacomp. kde jsem ten kredit kupoval, jak kulil oči, že jsem dal za hru 900,- Kč a ještě si musím kupovat kredit abych si ji vůbec mohl zahrát. :mrgreen:......jak říkám už jsem chytřejsí a příště ani náhodou.
spider74
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků