Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SmartinS 27. 8. 2014 14:55

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Za poslední dobu jsem získal platiny v GTA 5, Grid 2 a Bf4.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2014 21:46

Takže Duke Nukem Forever dohrán.
Tohle se těžko popisuje a jednoznačný soud je pokud člověk chce být alespoň trochu objektivní, je dost problém vyslovit.
Grafika - je skvělá... pokud se vám líbí grafika z roku 2005. Nejhorší na ní je, že když se vám na konci otevřou bonusová videa s trailer z průběhu let, kdy hru dělali, tak vidíte, jak byla místy i lepší!
Hratelnost - je skvělá... pokud vám nevadí, že se nepohnula od prvního DN3D. Jasně, sem tam člověk vidí inspiraci Half-Life 2, Doom 3 a jiné FPS, ale jde jen o dílčí aspekty, jež se kolikrát objeví jen jednou, nebo dvakrát a rozhodně na nich hra nestojí.
Humor - je skvělý... pokud si libujete v Amerických komediích toho nejhrubšího zrna. To samo o sobě není nic špatného, ale já se prostě nesmál. DN3D byl tak nějak zábavnější, možná proto, že vycházel v naivnějších časech.
Náplň a story - tragické. Ze hry a trailerů je doslova vidět, jak v průběhu času udělali hned doslova několik hotových her, pak všechno hodili do koše a na troskách začali znovu. Výsledkem je prapodivný nekonzistentní miš-maš levelů a na dnešní dobu extra-ordinérní délky. Příběh je tupý jako poleno, což vyplývá z použitého humoru, ale t je v cajku. Náplň mi dělá starosti, protože po tolika letech práce s člověk jaksi neubrání pocitu "a to je jako všechno?". Prostě by jeden čekal, že po X letech vývoje nadělají hromady zajímavých levelů a úkolů, ale ono je to všechno tak nějak šedivé a i díky dost slabé grafice a omezení jen na dvě zbraně jaksi průměrné. Škoda.

5/10
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 27. 8. 2014 22:25

Diablo 3 na PS4 , predtim dohrano na PC a mam i platinu na PS3 , mensi zavislost a crusader je super
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 8. 2014 23:13

Pred par dny jsem dohral Silent Hill 2 HD a i presto, ze se jedna o stary X1/PS2 titul, ktery dnes na HD telkach grafikou zrovna neoslni, tak mimo venkovni lokace hra vypadala vskutku paradne 8-) link Vazne radost hrat. Ted mam rozjety treti dil.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2014 23:36

Ten port není z nejlepších. Kdyby byl na úrovni MGS HD verze, tak neváhám, ale takhle... Hlavně nechápu dabing trojky.
Imho chybí The Room :(
Tady to docela pěkně shrnul někdo
https://www.youtube.com/watch?v=A4JlKS706Gg
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 28. 8. 2014 00:05

Jj The Room me stve, ze tam neni. To same The Angel of Darkness v TR kolekci.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 8. 2014 13:01

Jsem fakt mile překvapený, jak dobře ten Driver SF vypadá a hraje se. Navíc tu plynulost při přeskakování mezi vozidly přes celé město by mu mohla leckterá hra závidět.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRAKcz 1. 9. 2014 17:13

Marko - jo souhlasim, vymena aut je good zalezitost.

Na xLive hraju online auta, tak kdyby nekdy... (Forza 4, Horizon, Driver SF, NfsRUN a jeste neco tam mam) GT: czDRAKcz
DRAKcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 9. 2014 12:18

Povedlo se mi konečně dorazit P.T.
Kdyby někdo fakt nevěděl, tak tenhle návod funguje http://www.pushsquare.com/news/2014/08/ ... emo_on_ps4
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 9. 2014 18:07

Zajímavé. Vypnul jsem hudbu v Meatro Redux a hned to má lepší atmosféru. Tedy, ne že by byla špatná, ale k takovýmto survival záležitostem se mi spíše hodí střídmější hudební doprovod.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 9. 2014 21:19

Dorazil jsem Metro 2033 redux
Ta hra má podle mne jednu zásadní chybu. Ano, jako vždy Arťom nemluví. Dalo by se namítnout, že během loadingů tu je předčítání jeho deníku, ale v samotné hře neřekne ani bů a to je s prominutím během dialogů úplně na pěst! Po prolézání tunelů v nichž chcípl jeden hraničář potkáte druhého a ten plácne něco jako "hej Arťome! už jsem myslel, že to nezvládneš! Kde je Pavel? No jo, si to nezvládl. No nic, tady máš kvér a prolez náckovskou stanici, já zatím padám" vše bez pauz, jakoby jednou větou. Nebo když "podáváte" hlášení - to je už úplně absurdní a solidně to ruinuje atmosféru :( :/
Druhá věc ne je úplně přesně navazující animace NPC.

jinak pěkná střílečka, s ponurou atmosférou, která se hraje lépe bez hudebního doprovodu, jen s enviromentálním zvukem. Hudba je fajn, ale při plížení tunely to tak nějak ruší.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 10. 9. 2014 12:26

Final Fantasy X HD - Koupeno hlavně z nostalgie. Šlo vůbec o moji první hru na PS2. Pamatuji se, jak jsem před více jak deseti lety čuměl na tu nádhernou grafiku. Připadal jsem si jako bych hrál interaktivní film a chtěl, aby takhle pak vypadala každá hra. Teď si zase říkám pravý opak. :-D Nicméně, HD remake se povedl na výbornou. Sice jsem měl při oznámení nových modelů hlavních postav protichůdné pocity, ale je to jen otázka zvyku. Hra běží parádně, dokonce se neseká na místech, kde se zadrhávala původní verze. Potěšila mě i přítomnost mezi filmečku The Eternal Calm, který vede k ději X-2 a do dnešní doby Japan Only hry The Last Mission. Asi jako největší bonus/překvapení je několikaminutové audio drama naznačující možný třetí díl.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 10. 9. 2014 12:55

Zrovinka nedávno jsem se tak probíral staršíma hrama a narazil jsem právě na Final Fantasy X a zvažuju, že hru střelím, jestli je vůbec prodejná.

Dostal jsem se tehdy tak do 1/2 a víc jsem tomu nedal.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 10. 9. 2014 14:43

Mahorero: Všude se toho válí plný bazary za 150,- za 200,- i limitka s bonus dvd a málo kdy to někdo koupí, potom co vyšel HD remaster už je to asi úplně neprodejný..
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 9. 2014 18:25

Destiny story dohráno.
No, kdybych měl tu hru hodnotit jen podle příběhu, tak 4/10, protože to je fakt slátanina bez hlavy a paty. Jinak fakt dobrá MMO střílečka, to zase jo. Recenze bude.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků