Watch_Dogs

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2014 09:12

Tak ještě že Sasakr nevyvíjí hry :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2014 16:24

Stejně to někdo modne, tak jako se modlo GTA 4.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 6. 2014 14:36

Konečně i Sasakr si může zahrát GTA V :D
http://doupe.zive.cz/clanek/diky-modifi ... rvni-osoby
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 6. 2014 15:42

Paráda, to je hned o něčem jiným :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2014 20:00

Přesně tak, proto to nebylo přímo ve hře .

Jak jste dnes spokojeni s hrou? Jsem se díval zase na pár recenzí a líbí se mi to. Jen to nechci přinést domů a zjistit, že mě to vlastně nebaví. Dají se tam dělat triky na motorkách? :D Bych to třeba pořídil na PC, ale tam je to k ničemu, protože člověk nemá fyzickou hru. Bych to vzal rovnou s PS4, ale protože je to jediná trochu zajímá hra, tak se mi do toho zatím moc nechce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 6. 2014 14:16

Co vím, tak na motorce se akorát můžeš postavit na zadní, ale je fakt, že jsem vůbec nezkoušel s motorkou ve vzduchu dělat nějaké triky. Ani nevím, proč bych to proboha dělal? Na to jsou snad jiné hry ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2014 19:07

GTA vychází až za pár měsíců. Do té doby jsem chtěl zkusit i něco na nových konzolích. Nestojím ale o dohrání a zahození.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuba77 28. 6. 2014 20:12

Teď je na Steamu Watch Dogs s 20% slevou (ještě platí necelých 6 hodin), takže stojí 47,99 €.
kuba77
First Blood

Odeslat příspěvekod Beckey 29. 6. 2014 01:25

Porad dost drahe.50e bych za to nedal.
Ma to uzivatelske hodnoceni 4,5 :-D , por vetsinu co si to koupila je to uplny odpad.
Ma to jen velky hype.JInak je to stereotyp a velka nuda.
Staci si precist steam,ubisoft fora a je hned jasne,jak spatna ta hra je.
Jsou to jen vyhozene penize.
Sniper Elite 3 se dost povedlo.
Beckey
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2014 08:54

Já Watch_Dogs zrovna hraju a mám z toho pocit, že je to zajímavá idea, ale herně i příběhově je první díl dost nedotažený. Takže něco podobného, jako u prvního Assassin's Creed: počítám teda s tím, že druhý díl bude výborný. Mimochodem, pořád je to na Steamu mnohem dražší než v obchodě.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 6. 2014 10:26

Nevím, ale já se bavil u té hry od začátku až do konce. Hrdina mi narozdíl od jiných vůbec nevadil, příběh se mi líbil a hratelnost taky. Hlavně pro to, že těch možností jak splnit danou misi bylo více a nikdo mi nediktoval, jestli musím všechny vystřílet, nebo se jen proplížit, nebo vše vyřešit jen pomoci kamer a hackování. Pro mě lepší hra než GTA V.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2014 12:27

Mně to přijde furt to samé, bohužel.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2014 12:31

Přesně to všude píšou, proto se mi do toho nechce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 29. 6. 2014 15:49

Já mám dohráno 53% hry na PS4 včetně kampaně. Ze začátku mě to opravdu moc nebralo a děsně mi vadil jízdní model, ale jezdit jsem se naučil a příběh někdy na konci druhého aktu chytil tempo a říz a bavil jsem se až do konce.

Teď dělám sekundární questy,ale nemůžu přijít na to, jak se řeší "Pohřešované osoby". Poradí někdo?

Viděl bych (doufám) podobně jako AC. První díl za moc nestál, jakoby Ubisoft nevěděl co s tím. AC II však byl skvělý nářez ...
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 6. 2014 18:44

Ty pohřešované osoby jsou jednoduché. Přijedeš na místo, kde uvidíš mrtvolu zabalenou v pytli, kterou stačí jen naskenovat a to je vše.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků