Battlefield 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2014 18:04

Tak jsem zkusil Hardline a s 1GB na grafice si neškrtnu ani na low.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 6. 2014 18:18

Battlefield chce pořádný stroj. To je snad jediná hra, kde se nevyplatí šetřit na HW. Ne každý ji ale hraje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2014 18:36

No výkon by evidentně stačil na high, ale ta paměť. S těma zácukama se to nedá.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 20. 6. 2014 12:55

Ja to raději ani nezkoušel. Stačí mi BF3, zklamala mne už čtyřka, nemám chuť ani čas zkoušet něco dalšího. Vím odsuzovat bez předchozího vyzkoušení bych asi neměl, ale tady si to neodpustím.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oggi09 20. 6. 2014 20:21

Pro ty co odsuzují (po zkušenostech s BF4) i Hardline - doporučím hru i přes to vyzkoušet. Sám jsem byl velmi skeptický a BF4 považují za krok "vedle", ale kupodivu je Hardline super počin :) BF3 to není ale baví.

Engine je společný s BF4, takže jede identicky na stejném HW. Obecně 1GB není překážkou, ale ej třeba mít quadcore :hm
Oggi09
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 6. 2014 20:44

Už podle toho videa z dema to vypadalo luxusně. Ale je to EA a tam je potřeba dávat pozor. Trojku jsem pořídil a mohl ji rovnou hodit do koše. 4 jsem raději nezkoušel a údajně také nebyla moc slavná. Takže počkám, co z nich vyleze a uvidím. Hlavně žádné nakupování výstroje nebo DLC :D

Quadcore je v pohodě, jen musí být od Intel, protože AMD nic pořádného nemá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 6. 2014 22:36

Mám čtyřjádro a GTX560 a prostě jsou tam záseky. Ne nízký FPS, ale záseky, což podle mě musí být málem paměti.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 6. 2014 22:48

AMD, no...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 21. 6. 2014 13:34

Co AMD? :-D AMD by jej spasilo nebo co?
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2014 13:56

AMD má k ničemu procesory, takže na hry to není úplně ono. Jestli je konzole nakopnou, tak věřím, že začnou vydávat něco lepšího.

BF je sice náročný na procesor, ale kdo ví, čím to je.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 22. 6. 2014 17:45

Phenom 955 je ještě z generace, která tak úplně špatná nebyla, alespoň v té době se dokázal s Intelem poprat, je pravda, že doba už pokročila a na nové i5 to nemá. Hned tak něco lepšího asi nebude, už se o to pokoušejí dost dlouho a moc se jim to nedaří, přitom jim Intel pořád utíká víc a víc (výrobním procesem, výkonem na jádro/takt, provozními vlastnostmi).

No náročný je hlavně na velkých mapách s hodně hráči, tam to bere výkon procáku, pokud vím.
U singlu by to mělo být v pohodě, ale ja uz jej asi rok nezkoušel, po tom co jsem jej sotva dohrál :D
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 6. 2014 23:32

Tak jsem to kvůli tomu zkusil :D

Při minimálních detailech to vypadá akorát, jede to kolem 100 FPS a využití paměti cca 800 MB. Procesor ale jede naplno, takže by to tím klidně být mohlo.

Ale ty jejich louže v kopci vypadají dost divně, takže EA nebrat :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 6. 2014 08:00

Využití paměti 800MB? Tak proč mně to žere celej gigabajt!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2014 21:20

To nevím! Jsem to zkoušel znovu a max bylo 850 MB! Ale lítal jsem jen v helikoptéře a bylo to jako v GTA, takže spokojenost. Já vždy chtěl tyhle dvě hry v jedné, tak teď si můžu vybrat kterou :D

-- 23. 6. 2014 21:23 --

A i tak mi to občas klesá k 60 FPS, takže je dobré mít rezervu. BF je prostě náročný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 24. 6. 2014 09:18

Sasakr píše:Využití paměti 800MB? Tak proč mně to žere celej gigabajt!

Tdjohn ale nehrál hardline, pokud to správně chápu.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků