PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 6. 2014 19:20

StefiCZ píše:Oukej, takže.. čistě jako handheldovou hru by jsi mi to ty osobně doporučil? :D

S výhradami ano. Jen budeš naštvaný, že si s tím Gearbox nedal evidentně víc práce. Pak to přejde.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 6. 2014 20:01

Tak jsem koukl po delší době na PSN a propadl jsem depresi Deception 4, Demon Gaze, Soul Sacrifice Delta, Toukiden, Ys, Monster monpiece... chjooo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 20. 6. 2014 07:24

Zdravím, mám dotaz. Kluk dostal doma Vitu, u mě má PS3 se zaplaceným Pluskem. Abych dostal hry z PS+ do Vity, předpokládám, že mu na VItě musím nastavit stejný účet jako mám na PS3?
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 20. 6. 2014 08:02

Přesně tak.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 20. 6. 2014 09:56

Díky.
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 6. 2014 23:19

Tak v Sony prohlásili, že už moc velkých her na Vitu vydávat nehodlají, což jak je známe v jejich jazyce znamená, že už se velké AAA hry od Sony na vitě pravděpodobně nedočkáme.. No tak ta jedna slíbená AAA hra do měsíce už se asi nikdy konat nebude.. prostě Sony :D Né fakt, poslední roky to s nima jde fakt do p*dele.. i když si paradoxně 4ku koupím i tak, protože je to pořád asi o trošku lepší než u konkurence.. smutné.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2014 23:37

Celý herní průmysl byl poslední roky horší a teď se to snad bude zlepšovat. Třeba R* si držej kvalitu a třeba CD projekt vypadá také skvěle. Budu toho kupovat méně, ale zase kvalitu. Vitu mám asi úplně k ničemu... až ale vyjde Minecraft, tak jí dám pořádně do těla až z toho umře a nakonec ještě budu rád a novou už kupovat nebudu :D

PS4 bude super na cizí hry. GTA, Zaklínač, možná MGS. Hlavně to nesmí být od Sony, protože tam je to dělané pro prázdné hlavy, které kvalitu neocení.

-- 21. 6. 2014 23:40 --

Ale zrovna dneska jsem si říkal, že je to nejhorší herní věc, kterou jsem kdy pořídil :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 23. 6. 2014 21:16

Taky mě přístup Sony k Vitě pěkně točí. Berou jí prostě opravdu jako příslušenství k PS4.
Ikdyž Remote Play funguje opravdu pěkně a to i po internetu, k čemu to je, když je v PS4 bug, kvůli kterému se neprobudí ze stand-by na pokyn Vity??!

To znamená, že nemohu nechat PS4 se založenými Watch_Dogs ve standby, odjet a vesele pařit třeba u rodičů nebo u tchýně když je nuda? Grrr!
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2014 21:21

Ta odezva by stejně byla tak strašná, že bys nemohl ani tak. Oni vědí, proč tam tu "chybu" mají :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 23. 6. 2014 21:40

Ale škoda je to hlavně kvůli tomu, že Vita je přece jenom pěknej kus hardwaru..
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2014 06:28

Lidi, potřebuju poradit mezi koupí několika titulů na Vitu. Teď toho vyšlo fakt hodně a já se rozhoduju mezi Demon Gaze, Mind 0, Monster Monpiece a Hyperdimension Neptunií. Hráli jste někdo něco z toho? Osobně mne nejvíc láká MIND=0 a Monster Monpiece.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 6. 2014 09:08

Neptuniu rovnou vyškrtni, to je hodně velká katastrofa.. zbytek jsem nehrál a nemám páru o co jde. Akorát ještě vlastně Demon Gaze, o tom jsem jednu chvíli uvažoval ale na 3DS jsou mnohem lepší dungeony, takže jsem vynechal.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2014 12:25

Takže jsi mi to zúžil na můj již předem provedený výběr ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 6. 2014 12:51

No.. víceméně :D Ale co jsem se tak díval po netu, tak Mind Zero doporučují jenom hardcore fandům žánru, protože prý kvalita celé hry je pokulhávající, obtížnost obrovská a nic moc tě dopředu nežene, s tím, že konec je otevřeený a stojí za ho*no :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 6. 2014 13:20

Ani jedna z těch her není toho druhu co by mě zajímal, takže jsem fakt po nich ani nepátral. Sorry.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků