Watch_Dogs

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 5. 2014 12:46

Peter S. Kenedy píše:Každého nepřítele můžeš mlátit obuškem, ale proč by jsi chtěl mlátit obyčejné lidi? Já jsem rád že to nejde. To není GTA a nevím proč to s ním lidi pořád srovnávají. Jediné společné to má řízení aut a open world.


Ono nejde o to jestli bych mlatil lidi na ulici, jde o to ze to hra ani nenabizi. A tohle je celkem zakladni element. Vzdyt mlatit lidi slo uz i v prvnim GTAcku. Jak jsem psal, mit tam soubojak ve stylu Sleeping Dogs byl bych spokojenej.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 31. 5. 2014 14:52

Parádní hra. Stejně jako Sleeping Dogs, jsem nadšen.
Video co jsem nahrál
http://www.gamersyde.com/thqstream_watc ... yj_en.html
https://www.youtube.com/watch?v=abiztf4NmXM

Vypadá to luxusně, hraje se to skvěle, hlavní i vedlejší mise zatím super, baví mě i takový blbůstky jako dekódování QR kódů atd.

Jinak na ultra prakticky žádný doskakování objektů není. Musel by se na to člověk hodně soustředit, což nedělám.
A ovládání je na PC perfektní !

(s gamepadem :D )
Hraju na 55" plazmě a to je prostě pokoukáníčko.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 6. 2014 08:44

Pěkný videa. Vypadá to dobře. Takhle nějak bych čekal, že bude vypadat i GTA 5 pro PC.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aminux 1. 6. 2014 17:26

Vyšel mod do GTA 4 který tam přináší vychytávky jako ve WD. Zajímalo by mě porovnání takto vytuněného GTA s WD. Jelikož ale WD zatim neplánuji, tak tak nevim co je lepší.
Aminux
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 6. 2014 17:45

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 1. 6. 2014 19:16

Sakra tady je ta diskuze nějak mrtvá. Obecně na CZ webech je diskuze buď mrtvá, nebo zatrollená. Ještě že existuje neogaf.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 6. 2014 19:22

PoliceCollector píše:Hele, pojede mi to slušně na Q6600(3.6GHz), 3GB RAM, a GTX 275 896 ? Dosud sem hrál skoro všechno na very high nebo high bez AA a podobných fičur... Nepůjde to very low že ne.


Nechápu co řešíš link
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 4. 6. 2014 08:21

..mlatit lidi, no to mi nejak nechybelo (jelikoz jezdit po nich a strilet je jde :twisted:) Jen by clovek cekal, ze s celym rudym ukazatelem verejneho mineni..bude okoli reagovat vic vystrasene/agresivne ..

Jinak zklamani se nekonalo, dostal jsem vic nez bylo v ocekavani. Obzvlast tichy pruchod s tlumicem bavil ....jen ta herni doba mohla byt delsi (30 hodin na tak pracne udelane mesto mi prijde malo - i kdyz to ve srovnani s 6ti hodinovyma fps vypada jako velky cislo)

a grafika ..na ultra zatim nejlip vypadajici city, co jsem mel moznost videt ..obzvlast za ruznych zmen pocasi (AA off)

Obrázek

Kazdopadne by to chtelo jeste neco na styl zmineneho sleeping dogs ...ono to mlaceni je asi zabavnejsi nez strileni
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod z4tr3st 4. 6. 2014 12:56

Tak mal som predobjednavku, ale az dnes som si pre nu na postu isiel...

A? Assassins Creed ma chytil od prvucickej sekundy kazdy jeden.... U Watch dogs zatial nic .... Tie 3-4 misie? Beriem, ze je to len zaciatok....Ale u AC som vzruseny viacej....



A nie, vizual ma do kolien nedostal...

A som velky fanusik Sleeping dogs...Dufam, ze Watch Dogs budu mat podobnu kvalitu....
z4tr3st
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2014 20:52

To je nějakej mod nebo tam ten 1st person pohled je přímo? https://www.youtube.com/watch?v=y7y3LzNQYSc

-- 17. 6. 2014 20:52 --

Akorát je teda nějakej divnej, jako by měl člověk hlavu vykloněnou na stranu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 17. 6. 2014 21:38

Pohled z auta tam je a je super.

Obrázek
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2014 22:00

Tož to pak jo. Pak se ale nabízí otázka, proč celá hra nejde přepnout do first person.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2014 07:58

A k čemu by ti to bylo? K takové hře se to vůbec nehodí. To není FPS ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2014 20:55

Naopak, to se hodí ke každé hře. Pro lepší zážitek je vždycky lepší vidět to vlastníma očima.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2014 21:06

:D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků