Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod boonno 19. 3. 2014 17:48

Lo!Zza píše:Pockat, jaktoze ti pozorovatele nebyli nezavisli? Ja mel za to, ze se tam sjeli i lidi z EU. A vsichni se shodli na tom ze vse probehlo v poradku. Nebo to byli vsechno zaplaceni komunisti? Nebo Putin unesl jejich rodiny a vydiral je?


co za organizaci pořádalo dohled referenda už tu psal pipin. Já jsem už to taky dříve naznačoval. Je samozřejmě otázka, kdo za touto organizací všechno stojí, ale nejde to jednoduše zjistit. Vzhledem i k tomu co mají na stránkách to navíc vypadá, že je to proruská organizace.

Já nechci zpochybňovat to co tam třeba naši poslanci viděli. Je ale otázka jestli náhodou neviděli je to co vidět měli.
Proto je důležité, aby pozorování prováděly zkušené a opravdu nezávislé organizace, které už mají vypracované a ověřené postupy. Takže už je není možné jednoduše napálit. Stejně jde o volbu členů do týmů, které by mělo být spravedlivé, aby tam měla zastoupení každá názorová strana. I podle poslanců, co tam byly z čr, nebylo jasné proč byli vybráni zrovna oni (dle jejich tvrzený). To vše musí být jasné. Pak se můžeme bavit o nezávislém pozorování.

To dávání příkladů ad absurdum je opravdu nutné? Vyznívá to jako snaha zesměšnit oponenta v diskusi, což není zrovna dvakrát slušné ;-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 3. 2014 18:14

No, pojem "nezavisly" bych v dnesni dobe pouzival jen velmi velmi zvolna. Vsechny organizace maji nejakou agendu. (odnekud brat penize musi) Kdyby tam sel kdokoliv a rekl, ze je vse OK, tak se nakonec stejne ukaze, ze ve skolce nakreslil cervenou pastelkou peticipou hvezdu, takze je to komunista.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 19. 3. 2014 18:54

Lo!Zza píše:No, pojem "nezavisly" bych v dnesni dobe pouzival jen velmi velmi zvolna. Vsechny organizace maji nejakou agendu. (odnekud brat penize musi) Kdyby tam sel kdokoliv a rekl, ze je vse OK, tak se nakonec stejne ukaze, ze ve skolce nakreslil cervenou pastelkou peticipou hvezdu, takze je to komunista.


Aha, takže nejdřív ses podivoval, že ti současní nejsou nezávislí, ale teď už píšeš, že nezávislý vlastně není nikdo a hlavně nám podsouváš, že kdokoliv referendum uzná, stejně ho někdo napadne že je komouš. Kdyby ho někdo neuznal, napadneš ho třeba zase ty, že je agent Západu.
Ty tu současnou organizaci považuješ za nezávislou? Pokud ano, v čem ti připadá nezávislá, když se na ty její stránky, respektive toho jejich šéfa, podíváš? Pokud ji za nezávislou nepovažuješ, koho bys za nezávislého považoval?
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 3. 2014 20:22

boonno píše:Ale můžu tě ujistit, že výhody nepřipojení se tam neprobíraly nebo jen velmi nenápadně.

Jsem si úplně vzpomněl na referendum o vstupu ČR do EU :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 3. 2014 22:07

Pipin - Ja nikde nepsal ze EU = nezavisla. Prave naopak. Kdyz tam jeli predstavitele "demokratickych" a protirusky naladenych statu a rekli, ze je vsechno OK tak proc s tim nesouhlasit? Ajo, vlastne to jsou vsechno nackove takze jejich slovo nema zadnou hodnotu (a taky proto, ze by se ukazalo ze se zapad myli). Si nevyberes...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 20. 3. 2014 02:45

No, ale napsal jsi: "Pockat, jaktoze ti pozorovatele nebyli nezavisli? Ja mel za to, ze se tam sjeli i lidi z EU" což implikuje, že to že tam byli i lidi z EU mělo podpořit tu pozorovatelskou nezávislost
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 20. 3. 2014 23:53

Zkuste si přečíst komentář Ivana Hoffmana - zde. Lépe už to asi popsat nejde.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 3. 2014 08:29

Implikuje ale neznamena. "Nezavislych" evropanu bude asi tak stejne jako "nezavislych" rusu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 4. 2014 11:12

To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 14. 6. 2014 20:57

Pentagon poslal k Iráku letadlovou loď, USA jsou schopny hned zaútočit
Umožní to vrchnímu veliteli pružnost v případě, že by bylo potřeba vojenského nasazení na ochranu životů Američanů a občanů Iráku a jeho zájmů,“ uvedl Pentagon

NATO ukázalo snímky ruských tanků u hranic s Ukrajinou
Tyto snímky vyvolávají zásadní otázky ohledně role Ruska při napomáhání k nestabilitě na východní Ukrajině,“ uvedlo NATO

Ale ku*va, notak.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 6. 2014 21:52

Tak pánové, byl jsem dneska na festivale pivovarů na hradě a víte co mi řekl ten pišišvor? Myslím hradní stráž. Že berou pětadvacet čistá ruka. A ještě mají nárok na rentu. No není to na blití?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2014 21:57

Na tom našem hradě? Co bys jako chtěl. Tady se má každý dobře. Hlavně ve státním je to hodně luxusní. Nic neděláš, nic nemusíš umět a stejně máš královský peníze. Se pak není co divit, že už jinde nejsou :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 6. 2014 21:59

No jako pánové pětadvacet bez jakýkoliv odpovědnosti, to tam půjdu s vysokou školou snad hned. Je to fakt síla za stání...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2014 22:57

Přece jsi nestudoval školu, abys pak bral jen 25. Hlavně to moc zábavně nevypadá :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 6. 2014 23:48

Tak kdyby nám někdo zastřelil Zemana a oni by byli ve službě, měli by z toho průšvih jako Brno, protože jsou braní jako součást ochranky myslím... Tedy, ne že by se normální občan ze zabití Zemana nějak vzrušoval.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků