Battlefield 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 5. 2014 13:22

Mně obecně MP střílečky nikdy nebavily, ten zážitek mám ze SP - MP ani nepouštím, vím, že to pro mě není.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 1. 6. 2014 10:00

Takže vydali základní BF3 zdarma. Juchů. A nebo ne? Jelikož to je na 99,9% základní edice (= neobsahuje Premium), tak z celé hry máte jen nějakých 30 - 50 % obsahu. Jen v prvních dvou DLC je 20 zbraní, ve všech pěti DLC je 20 map (5x4), což je více než dvakrát tolik, co jich bylo v základu. A samozřejmě, pokud máte jen základ, tak vás hra bude kopat ze serveru, pokud na řadu přijde mapa z některého z DLC.

Kdyby to aspoň vydali kompletní, ale oni ne. Oni jsou EA. Ta hra je beztak mrtvá či umírající, nemá žádnou podporu ze strany EA a DICE (servery jsou provozovány třetími stranami).
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 1. 6. 2014 10:37

Dali neco zdarma a uz se najdou experti, kterym to nestaci ... Chudackove, bez zaplaceni jediny koruny muzete hrat jen celou kampan nebo nelimitovane otestovat multiplayer.

Ale proste ti zku*vove z EA si dovolili ti to NENASERVIROVAT ZDARMA CELY? No jednim slovem vylozene zm**i. :roll:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 6. 2014 11:37

Jak obecně s Torhamem souhlasím, tak teď musím říct, že mně to přijde mimo - dali zdarma základní hru, je to gesto. Že k tomu nedají všechno... tak nedají no. Většina firem nedá ani tu základní hru.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2014 11:38

Ona hlavně ta základní hra je tak velká, že ji můžeš hrát roky bez problémů.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 6. 2014 19:41

No teda, aby nekdo drzkoval ze mu nekdo nabidne neco zdarma to uz jsem dlouho nevidel... :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 11. 6. 2014 13:44

Heh tak to jsem taky nepochopil :-)
Každopádně tdjohne jakej mas na battlelogu nick? Já mám koudy_cz89 tak si mne přidejte, občas to hraju, ale hlavně už moc ne sám, to mne nebaví.
Jinak základní hru jsem hrál cca rok a až po tom cca roce co jsem se rozkoukal jsem cítil potřebu dlccek takže jsem za 300 přikoupil premium a bylo.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2014 00:30

Si tě přidám. Jsem ale zjistil, že na gamepadu to má ten problém, že sprint se musí držet, což moc není praktické :D Neznáš nějaký fígl na to? S tím se to moc hrát nedá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 13. 6. 2014 16:17

TAK TO by mělo jít přepnout v nastavení ne? Jestli chceš sprintovat podržením nebo stiskem klávesy/tlacítka...
A vůbec gamepad zahoď, nevim co tam s ním chceš dělat :D
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2014 17:57

Také mi to tak připadalo, ale asi to tam není :)

Gamepad je jediná dobrá herní periferie :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 14. 6. 2014 09:52

Tak možná na fifu, závody nebo nějaké hopsačky :)
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mysel_1 16. 6. 2014 09:30

FPS se nehraji na gamepadu, pouze jejich konzolove stiny v podobe interaktivnich filmu s autoaimem. :o)
Mysel_1
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2014 17:32

Zrovna BF bych na klávesnici hrát nechtěl, protože tam stejně většinu času něco řídíš nebo běžíš. Klávesnice a myš je tak na půl hodiny než tě všechno rozbolí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 17. 6. 2014 07:14

:D no to je prostě asi o zvyku a jak co komu vyhovuje, já nebudu gamepad kritizovat, páč jsem jej držel v ruce párkrát, takže jen můj dojem z něj :)

Chci jej koupit/vyzkoušet hlavně kvůli závodním hrám, ale ještě jsem se k tomu nějak nedostal. Tím pádem na řízení vozidel může být lepší, to nepopírám, ptz třeba stíhačku nebo vrtulník řídit je někdy fakt o nervy. Ale nedokážu si představit, že s gp chodím normálně bez vozidel, tam je prostě myš a kb jasná. U Rushe třeba většinou bráníš nebo útočíš, tam toho moc jiného neděláš.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 6. 2014 07:50

To jo, rychlejší módy to tak mají. Jenže jakmile si jednou zvykneš na luxus gamepadu, tak už se ti nechce používat ty ošklivé věci na práci :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků