Watch_Dogs

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 5. 2014 09:43

Proc by to neslo spustit? Tobe nejde hrat kdyz je PSN vypnute?

Traax - Jo a krom toho kdyz se snazis zatacet tak to auto jde hned do smyku... Zkus snizit kvalitu textur jak jsem psal, mne tohle pomohlo dost vyrazne.

Ty vyjizdeci sloupky jsem uz nasel, ale taky na ne potrebujes upgrade.

Je tam vubec nejakej soubojak? Ja se tesil, ze budu moct lidi mlatit teleskopem a ono nic. Navic nepritel jde k zemi po jedne rane z pistole...wtf? Zlaty Sleeping Dogs...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 30. 5. 2014 14:59

:D
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 16:03

Ne každý chce vydávat kvalitu :D

Pak jsou naštěstí i jiné firmy:
"Riskem při vydávání většího počtu her je fakt, že si jen zbytečně zaplníte roční seznam herních titulů, a to zákazníci nechtějí. Chtějí lepší projekty, ne rychlejší," řekl Zelnick.

"Je jasné, že GTA je pro nás permanentní sérií, pokud dokážeme udržet laťku kvality. To samé platí pro Red Dead, Borderlands či např. NBA. Vše záleží na kvalitě," dodal.

http://doupe.zive.cz/clanek/vrati-se-re ... di-zelnick
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 5. 2014 16:33

Mrkněte i na ostatní videa. Zajímavé. Docela čumím, jak je GTA 4 vymakaný.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 5. 2014 17:36

Lo!Zza píše:Proc by to neslo spustit? Tobe nejde hrat kdyz je PSN vypnute?

Traax - Jo a krom toho kdyz se snazis zatacet tak to auto jde hned do smyku... Zkus snizit kvalitu textur jak jsem psal, mne tohle pomohlo dost vyrazne.

Ty vyjizdeci sloupky jsem uz nasel, ale taky na ne potrebujes upgrade.

Je tam vubec nejakej soubojak? Ja se tesil, ze budu moct lidi mlatit teleskopem a ono nic. Navic nepritel jde k zemi po jedne rane z pistole...wtf? Zlaty Sleeping Dogs...

Mě připadá, jako by jsi to hrál snad 10 minut. Ty jsi až ted objevil sloupy, dosud jsi nikoho nezmlátil obuškem apod.? Pak se nedivím že tě to nebaví, když jsi ještě nic neobjevil. Jinak co jsem četl, tak jsem pochopil, že Uplay na PC je jako steam. Takže musíš být online aby jsi hrál, ale asi to jde i offline teda. Ale pak nechápu všude ty komentáře naštvaných lidí, kteří si to koupili a nemůžou hrát, protože nejede Uplay. Jak to tedy je?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 17:52

Sasakr píše:Mrkněte i na ostatní videa. Zajímavé. Docela čumím, jak je GTA 4 vymakaný.

OMG, dyť to tady cpu už asi 5 let :D

-- 30. 5. 2014 17:54 --

GTA je úplně jiná liga.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 5. 2014 18:08

PSK - Hral jsem to asi 3 hodiny. Rikam ze ovladani sloupku si musis odemknout (navic na odemceni potrebujes splnit urcite veci, takze v podstate ten skill musis odemknout abys ho mohl odemknout...). A teleskop jsem pouzil jenom kdyz nekoho honim a skocim na nej. Nebo ve stealth killech. Ale ze bych s nim mohl normalne kolem sebe mavat podle libosti, na to jsem neprisel...

Uplay jede v pohode bez vypadku, to jenom multiplayer treba nefunguje. Coz mi zily netrha...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 5. 2014 18:12

Každého nepřítele můžeš mlátit obuškem, ale proč by jsi chtěl mlátit obyčejné lidi? Já jsem rád že to nejde. To není GTA a nevím proč to s ním lidi pořád srovnávají. Jediné společné to má řízení aut a open world.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 18:24

A proč ne? Třeba se špatně dívají! Ty jsi rád, že ti hra diktuje, co můžeš a co ne? GTA to není, což nikomu nevadí, ale pokud mají obě hry města a jedno je luxusní a druhé slabé, tak je to divné. To řízení aut naštěstí moc společné nemají :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 5. 2014 18:30

Na PS4 nemám s řízením sebemenší problém tak nevím no. A mě hra nic nediktuje a jsem rád, že na začátku hry hned nemůžu hackovat celý svět, ale postupně si to odemykám jak plním úkoly a získávám XP body. Takový RPG systém a ten mi tam hodně vyhovuje.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPY 30. 5. 2014 21:23

Obrázek

:-))

PSK > Me teda taky prislo divny, ze muzu na ulici strilet lidi, prejet je autem, ale mlatit obuskem to nejde ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 5. 2014 10:15

Holt to vyhypovali a ted jsou logicky nekteri lidi zklamani. Takove Saint row nebo Sleeping dogs taky nebylo dokonale, ale nikdo od toho druhe GTA necekal a vsem to bylo vicemene jedno. Ale to je jenom takove placnuti od cloveka, ktery Watch dogs nehral :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 5. 2014 11:52

Já od WD teda GTA nečekal, to by mě zklamalo kdybych dostal další nudnou hru.

SPY: Však právě proto se taky rozhoduji komu vykradnu účet :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 5. 2014 11:56

Tu jsi právě dostal, jen sis to nějak poplet. Nudnou a ještě nedodělanou. Škoda.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 5. 2014 11:59

Ještě, že se tady dá blokovat uživatele, bye
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka