Half-Life 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 24. 1. 2014 13:25

No to je dáno tím MP, proste mne baví lítat v f18 nebo jezdit v lav-25 jen tak po krajině :-D je pravda ze u toho modern warfare už to byl šílený stereotyp ke konci.
Taky bych chtěl hrát kdeco, občas to i vyjde a odtrhnu se od bf k ETS2, coh2, deadlight nebo crysis apod. Ale není to moc často no. To mi připomněla, ze jsem chtěl konečně spustit dead space! :-D
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 1. 2014 13:34

mmmjack píše:Já to mám zase tak, že bych si chtěl zahrát spoustu her, ale taky potřebu když už tak být v té hře dobrý,

Přesně tak to mám. Neříkám vždy, ale obvykle zůstávám roky u jedné hry. Proto preferuju hry, které se dobře hrají a je tam možnost se zlepšovat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 1. 2014 15:07

mmmjack píše:Nojo Ježku, to je pochopitelné, když jsi na to šel od konce... škoda no.

Já na to nešel od konce. HL1 jsem hrál prakticky hned, jak vyšel, pak i Op. Force, ale k BS jsem se nedostal. Myslel jsem to tak, že jsem se pak zase vracel k jedničce a že mně to už nebavilo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 26. 1. 2014 00:25

Jo ták, tak to jsem blbě pochopil, čili jsi zkoušel jedničku prostě znovu i po epizodách, no tak to máme podobně, ale já ji dohrál mam dojem, snad :D i s BS a OF. Ptz OF jsem poprvé nedohrál, zakufroval jsem v kanále ve tmě, kde jsem nebyl schopnej projít dál.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 16. 5. 2014 10:29

Doufám že HL 3 nikdy nevyjde protože by to byla akorát slátanina.Osobně sem hrál HL1 ,opposing force,gunnam chronicles a a pak HL2 a stačilo ;) Jo dobrá série ,ale v současnosti jsou o dost lepší hry.A osobně radši hraju Fallout New Vegas s DLC pořád dokola a dokola za jiné postavy a nebo Skyrim.Jasně Half-life byl ve své době super hra ,ale doba pokročila a jsou tu prostě jiné a lepší hry.Jinak hraju všechno co se namane a nějak mě to zaujme ,ale modlit se 15 let a čekat na zázrak jako nějaký místní fanatik to mě přijde trochu směšné ;) Kdyby opravdu chtěli udělat HL 3 tak by to udělali a rozhodně by to netrvalo 15 let ;)
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 16. 5. 2014 15:48

Necrosczzz: A teď pohled z jiné strany... vyšel Half-Life 1 s uplně novou formou výprávění příběhu a ovladání... bomba... vyšel Half-Life 2 s fyzikou, která nebyla jen tak na oko a skutečně měla vliv na hratelnost... a těď... co nám přinese nový Half-Life?!!
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 17. 5. 2014 02:04

Někde jsem i četl, že Gabe Newell odmítá spoilerovat hráče ohledně HL3. Že zatím není v plánu dělat trojku a ani se do budoucna neplánuje. Důvodem je prý oblíbenost MP her a oni v trendu chtějí pokračovat.
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 17. 5. 2014 08:33

Tak všeobecně, když se člověk podívá na to, co teď Valve dělá a o čem Gabe mluvil, tak HL3 minimálně 5 let nebude. Proč taky?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 17. 5. 2014 10:24

Ano máš pravdu jasně že Half-Life přinesl něco nového ,ale skutečně by mohl Half-Life 3 přinést něco revolučního ? Opravdu ? Věřil bych tomu tak před 10 leti ,ale dnes.Kdy vychází jedna lepší hra za druhou tak tomu nevěřím že by HL3 přinesl něco nového.
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 5. 2014 11:00

BotuloToxin píše:... a těď... co nám přinese nový Half-Life?!!

At to bude cokoliv, tak to bude malo.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 5. 2014 19:14

Podle mně vyjde v době, kdy technologie dovolí něco revolučního.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 18. 5. 2014 16:47

jezek píše:Podle mně...

+1
Máte pravdu v tom, že se od dob uvedení HL1 a HL2 dost změnilo na herním trhu, ale myslím si, že alespoň příběhově by zaujmout mohli a když to dobře podají, tak to bude stát za to, nikdo nepotřebuje, aby byl HL3 revoluční, stačí aby byl prostě dobrý a dotáhl to do konce, pořád mi na mysl vyvstávají lidi, co se toho třeba ani nedožijí, chápu že jsou mnohem důležitější věci v životě, tak to neberte tak vážně, jak to píšu, ale je to jak kdybych četl knihu a v ní chybělo posledních 200 stran ze 700...
Mmch tu už jsem taky nějakou hledal, jestli bych se to v ní nedočetl, ale zatím jsem toho moc nenašel (viz. Marc Laidlaw).
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 5. 2014 18:58

Podle "normálních" vývojářů by příběh stačil, ale Valve (potažmo Gabe) takhle neuvažuje. a je jim to podle mne i jedno. Kvůli peněz to dělat nemusí a zájmy hráčů můžou zasytit i jinak.
Mimochodem, co se týče příběhu, mně HL bavil hodně, projel jsem ho několikrát (+ OpF a BS) a příběhu jsem si všiml až před vydáním dvojky, když se o něm mluvilo v různých preview.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 19. 5. 2014 15:06

No tak Valve jsou něco jinýho, to je pravda, jen ten příběh prostě nějak zakončit mohli... Když se todle stalo u Duke Nuka, tak tam je to dle mně úplně jedno, ptz je to střílečka (ten novej jsem nehrál), ale tady to je něco jiného, prostě je načnuté celé universum, kde vrcholí apokalypsa lidstva v rukou Combine apod. a je to useklé v půlce...

Divím se, že někdo z komunity neudělal závěr vlastní :D
BTW před nedávnem zazněly nějaké ohlasy ohledně filmů podle HL a Portalu, v rukou JJ Abramse, ale zatím ticho po pěšině.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retf 13. 12. 2015 21:24

Já jsem první Half-Life hrál asi v 10 letech na počítači u bratrance, totálně jsem miloval to prostředí laboratoří s mimozemšťany, taky tu záhadnost. Díky tomu, že jsem mladší generace, jsem se poměrně brzo potom dostal ke dvojce. Bohužel jsem jí neměl doma, takže jsem viděl jen krátké úryvky u kamaráda. Pak dlouho nic... Když jsem si ale koupil vlastní dvojku, ta úžasná grafika, fyzický model a pochopení příběhu v kombinaci s nostalgií způsobily, že jsem měl mojí novou nejoblíbenější hru. Navíc úžasně ztvárněná a originální vize post-apokalyptického světa. Později odkazy na Portal atd.

Po dlouhých letech teď pravidelně jednou za měsíc či dva strávím alespoň hodinku zkoumáním různých zdrojů ohledně pokračování.
Osobně se mi nechce uvěřit, že by Gabe Newell upustil od hry, která určila jeho budoucí úspěch v herním průmyslu. Představte si. Ne. Ještě Líp. Najděte si obrázky kanceláří Valve. Já věřím, že v nějaké malé místnosti. Kousek dál od těch hal, kde pracují stovky lidí na Steamu a multiplayerových titulech, tam někde skupina profíků pracuje na Half-Life 3, protože to neni jen obyčejná hra.

Co myslíte vy? Zvlášť v době, kdy se objevuje spousta planých poplachů ("Half Life 3" v databázi Steamu), ale i nenápadných náznaků přímo od Valve (soubory v patchi pro Dotu 2).
retf
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků