WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Cru4l 6. 5. 2014 13:19

Já vezmu Pikminy, Sonica nebo Maria. Ostatní mam nebo nechci.. Kdybyste někdo chtěl 101 tak bych vyměnil nebo střelil :-) Výborná hra, ale znova to hrát asi už nebudu.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 6. 5. 2014 13:37

Jackomon píše:to je paradicka, asi do toho tez pujdu... skoda, ze v tom seznamu neni ZombiU, to by byl vyber jasny. Takhle vaham mezi Pikminem a 101. Co vy?

Zombi u by bola skoda brat cez tuto akciu - dnes skoro vsade zozenies do 10€, zatial co tieto ostatne hry ta vyjdu priemerne na 40€+
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackomon 6. 5. 2014 23:24

ja ted dlouho nic nekupoval, tak jsem ani nevedel, ze to tak spadlo. To pro me budou opravdovy zne, koupim ZombiU a Mario Kart + Pikmin nebo 101 :) Diky za info.
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 30. 5. 2014 19:06

Už někdo hrajete MarioKart? Je to moc hezký, úplně mě to vrátilo do dětství! :-) Jenom jsem ještě nepřišel na to jak zobrazit něco jako zpětné zrcátko. Hodilo by se.

Doufám že se tady časem rozjedou nějaké online turnaje!
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 19:13

Když tu nefrčí ani BF3, tak nějaké kreslené závody těžko :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 30. 5. 2014 19:26

Střílení do lidí není zrovna doménou hráčů u Nintenda, ale MK jo. On se někdo najde.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 19:47

Já bych do toho šel, ten bundle se mi líbí. Jen si říkám, jestli by mě to bavilo delší dobu. Nějak si nedovedu představit, že by mě to bavilo. Vypadá to ale super.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 5. 2014 19:59

Mě MK baví vždycky tak.. 2 dny než dojedu šampionáty.. :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 20:09

Přesně tak to vidím. Počáteční nadšení. Dva dny hraní a pak uklizení celé konzole k Vitě :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 30. 5. 2014 20:11

Na dlouhodobou zábavu je tam právě ten multiplayer. Ten si užijí všichni. Některé to baví proto že mají tratě zmáknuté a vyhrávají, jiné proto že jsou svině a baví je škodit. MarioKart má pro každého něco. :-)

Teď jsem to zkoušel hrát proti zbytku Evropy a nejsem tak dobrý jak jsem si původně myslel. Asi se přeorientuju na tu svini.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 20:32

Právě MP mám i v GTA a závody tam jsou také. Je těžké hrát specializované hry, když v GTA je toho tolik :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 30. 5. 2014 21:17

To nemůžeš vůbec srovnávat. To není ani stejná liga, to je úplně jinej sport (a hraje se i na rozdílných hřištích - WiiU vs. XBox/PS3). MarioKart je hra pro všechny věkové kategorie i všechny úrovné hráčů, snadno pochopitelná, lehká a zábavná. Prostě arkádové závody motokár/motorek/ATV, ne závody s realistickou fyzikou a modelem poškození. Závody mě ve všech GTA víceméně štvaly (připadalo mi že je to snad ještě víc o náhodě než v tom MarioKartu) a byl jsem rád že už je mám za sebou. Tady si je užívám.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2014 21:25

Je právě otázkou, jestli hledám lehké a zábavné závody, když jsem schopný roky trénovat jednu věc. Se jen bojím, že bych to pořídil a pak bych to hrál jen ty dva dny. Spíše počkám, kdo další se tu ještě objeví na MP.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 5. 2014 23:18

Já se přidám, taky jsem dnes MK 8 zakoupil a trénuji co se dá. Graficky fakt nádherné, není tomu co vytknout a po hratelnostní stránce prostě klasický mariokart. Můžete mrknout na můj první replay https://www.youtube.com/watch?v=w2c68sUbxls A johne ty se vzpamatuj, s tím tvým GTA se nemusíš cpát i do topicu o Wiiu a BF3 s tebou fakt nikdo hrát nebude, kdo by to proboha hrál s takovým člověkem, který vidí jen jednu hru na světě.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 30. 5. 2014 23:59

No já si myslim, že se nás tu na ten MP najde mnohem víc ;) Stačí se podívat na ninty... Sakra, těšim se jak malej jarda... MK na 3DS mě v MP baví od data vydání dodnes.. pořád to hraju, když je chvíli nálada :-) Asi jsem vyloženě cílovka!
Cru4l
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků