Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2014 07:56

Tak já to bral jen jako oddychovou střílečku. Víc jsem od toho ani nečekal a dostal jsem to.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 30. 4. 2014 15:02

Sly HD kolekci + Demon's Souls - sice zajímavá kombinace ale docela mi to k sobě dobře sedlo :D
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 2. 5. 2014 09:39

Ps4-Stick it to the men-Ak by hra nebola na ps+, asi by som ju minul,co by bola velka skoda.Uz na prvy pohlad ma zaujala svojim netradicnym grafickym spracovanim.Hlavna postava je Ray,ktory za zvlastnych okolnosti ziska schopnost citat ludom myslienky a pomocou nalepiek ovplyvnuje ich konanie.Po celu dobu hrania som sa velmi bavil a uzival si vtipne pasaze.Od hry som toho vela necakal,ale o to prijemnejsie prekvapenie pre mna bola.
PS3-Tales of Xillia-momentalne mam odohranych 28h.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 6. 5. 2014 16:40

PS4:Child of light:Krasna hra s rozpravkovou atmosferou a podmanivou hudbou v ktorej sa putuje za zachranou rise Lemuria.Jedina drobnesia vada na krase je absencia dabingu postav.Za tie peniaze jasna kupa.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 5. 2014 10:02

Včera jsem dohrál Beyond two souls na PS3. Rovnou můžu říct, že to byl jeden z mých největších herních zážitků, které jsem kdy ve hře prožil. Tak skvěle napsaný emotivní příběh, vcítění do postav, uvěřitelnost a grafika, za kterou by se nemusela stydět ani hra na PS4, to byla opravdu neuvěřitelná jízda. Recenze mě tehdy odradily od koupě a udělal jsem chybu. Naštěstí mi hru půjčil kamarád a konečně jsem tak mohl objevit další herní skvost Davida Cage.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 9. 5. 2014 21:19

Hram Child of light,uz som pred zaverecnym subojom a zrazu error.Spustim hru znova a objavila sa hlaska save corrupted.Najhorsie je ze som to len automaticky potvrdil a potom na mna vyskocilo ze save je zmazany.Zalohu na online mam iba spred styroch dni,takze som sa ***** a hru odinstaloval.Uz mi chyba len jedna trofej ale fakt uz nemam chut to hrat od polky znova.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 5. 2014 10:27

Pořád kolem Beyond chodím v bazaru a přemýšlím, jestli ji vezmu, nebo radši první dohraji co mám doma...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 5. 2014 13:04

Není možné, že to vyjde i na PS4? TLOU beru na PS4 a tohle by také mohlo být daleko lepší na PS4. Heavy rain měl šílený tearing, což by PS4 vyřešilo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 5. 2014 14:02

tdjohne, beyond žádný tearing nemá a ani u heavy rain jsem si tearingu vůbec nevšiml. Já bych na PS4 verzi nečekal, podle mě není potřeba hru portovat, protože na PS3 vypadá jako hra na PS4.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 5. 2014 16:44

tdjohnovi tearuje i realita, takže se není čemu divit, když to vidí všude.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 5. 2014 16:42

Wolfenstein: The New Order
Jako jo, zatím to jedu cca 4 hodiny a spokojenost :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 5. 2014 22:37

Tak jsem zrovna dohrál Wolfíka a maximální spokojenost. Ta hra se mi dostala pod kůži a měl jsem pocit, jako bych se vrátil herně alespoň o deset let nazpátek (v dobrém slova smyslu). Strašně silný singlový zážitek, perfektní délka, skvělé střídání tempa, parádní zbraně (a nevadí,že jich máte vlastně jen šest plus nějaké bonusy), pěkně podaný příběh, za který se autoři fakt nemusí stydět... Teď už jenom dohrát druhou časovou linii, dát si to na nejvyšší obtížnost a najít všechny skryté věci. Vynikající hra, kterou mohu s klidem doporučit.

Recenze bude.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 22. 5. 2014 13:52

Právě jsem dohrál Devil May Cry (5)... nečekané překvápko. Bavil jsem se královsky a měl jsem problém se od toho vůbec odtrhnout. :-) Dohráno na 2 sezení... :D
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 22. 5. 2014 16:02

N.Marko- to byla rychlost :) Co ta AI u Wolfika, rozpoutala se kolem ni slusna boure.
Jinak hraju ted Call of Juarez: Gunslinger a bavim se taky skvele. Za penize ktere momentalne stoji, nabizi vice obsahu a zabavy, nez vetsina soucasne AAA produkce.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 22. 5. 2014 17:38

Cakanie na Watch dogs som sa rozhodol skratit hranim Sleeping dogs.Hru som uz kedysi presiel na pc a teraz hram ps3 verziu.Az na nejake drobnosti je to stale velmi dobry zazitok a urcite hru prejdem celu.Zaujimalo by ma ci ma zmysel kupovat tie dlc Year of the Snake a Nightmare in North Point-za nejake nazory k tomu dakujem.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků