PC vs. Konzole

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 3. 2014 12:23

Tak to máš asi jiné ruce než všichni lidé :D Ale neříkám, někomu ta neergonomie vadit nemusí. Třeba u strategií na výběr vůbec nebude. Ale vždy spíše jako nouzové řešení.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 3. 2014 12:46

Vsichni lide, tim jako myslis sebe? To zni jako bych byl uplny exot, a nikoho do ted v zivote nenapadlo neco ovladat na klapkach. Respektive hral jsi nekdy WoW nebo jine MMO na urovni raidu? Na padu asi sotva realizovatelna zalezitost :) chce to džone vetsi obecny rozhled
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzacovsky 16. 3. 2014 23:42

Presne tak, tohle je hlavne na MMO. Nabizi to neuveritelny pocet programovatelnych maker - klaves, ktere clovek vyuzije nejen ve hrach, ale i pri praci s programy jako Photoshop (ackoli na to mam zas Wacom).
Dzacovsky
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wena_F 1. 5. 2014 12:51

Konzole jsou uz par let mimo misu.
Kamos si prinesl ke me loni PS4, pripojili jsme ho k memu 24" IPS a nestacil jsem se divit.
Srovnali jsme namatkou 2 hry CoD:MW3 a GTA4. hry na konzoli vypadaji opravdu tragicky ve srovnani s PC.
velkym argumenten konzolaru je to, ze je konzole levnejsi. To uz je taky par let uplna blbost.
vykonove stejny pc stoji stejne jako konzole.
nova hra na konzoli je az dvakrat drzsi nez na steamu (na steamu jsou casto a pravidelne akce treba slevy 80%).
neni hra kde by mel gamepad navrch, naopak nektere hry jsou s nim nehratelne, FPS je taky za trest a zavodni jsou cca nastejno s klavesnici.
konzoli si koupi tak akorat nejaky lamy nebo samponi, protoze se v nicwm nevyznaj.
Tak a ted do me :-)
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 5. 2014 13:15

MW3 a GTA4 vyslo i na PS4?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 1. 5. 2014 14:06

Nevyšlo. Ale to je jedno, ne? Ono kdybys srovnával grafickou kvalitu GTA4 na PS3 a na PC které jsi v roce 2009 koupil za 7000Kč (= nějaký Atom s grafikou GMA 3100), asi by PC fakt nevyhrálo.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 1. 5. 2014 14:13

Wena_F > a tvuj kamos je lama nebo sampon? :shock:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 1. 5. 2014 17:20

Takze jste srovnavali 10 let starou konzoli a PC, to se divim, ze to na PC vypadalo lip :-p
Ukaz mi PC za 4-5k, ktery rozjede hry s grafikou napriklad God of War 3, kdyz je to podle tebe kec :-)
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 5. 2014 18:08

Wena_F píše:Tak a ted do me :-)

S lidma, kteří mají v PC AMD procesor, není co řešit. Prostě nerozumíš hrám a ani PC, to je pak těžká debata.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 5. 2014 18:52

Wena_F píše:konzoli si koupi tak akorat nejaky lamy nebo samponi, protoze se v nicem nevyznaj.
Hlavně že jsi neopomenul zdůraznit 24" IPS, ač teda nevím, co má IPS společného se srovnáním PS3 vs PC. Mám PS4 připojenou k 50" Sony a popravdě ani nevím, jaký panel ona televize má. A ani mě to nějak nezajímá, Infamous:SS na tom vypadá opravdu moc hezky...

Pusť mi na PC hry jako Last of Us, Gran Turismo 5, God of War 3, Uncharted sérii a klidně místo konzole začnu používat PC. Do té doby si vystačím s notebookem na internet, PS4 na hraní a PC s Eizo(S-PVA) na korekce fotek.... šampone.
inFAMOUS.jpg
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 5. 2014 19:32

beat píše:
Wena_F píše: Mám PS4 připojenou k 50" Sony a popravdě ani nevím, jaký panel ona televize má.

To nás ani nepřekvapuje :D

A tím obrázkem s rozlišením z roku 1995 jsi chtěl říct co?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 2. 5. 2014 14:59

tak musím říct, že tohle je zase masér jak sviňa :D r
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 16. 5. 2014 10:48

PC je byl a bude vždy lepší jak konzole ;) Konzole je sice fajn a pohodlná .Měl sem kdysi Xbox 360 a byla to super zábava ,ale potřeba hry kupovat mnohdy za šílené ceny byla opravdu šílená.Když si vezmu že BF3 stál na Xbox 360 1500 a na PC jen 999kč tak teda opravdu nechápu proč ta cena na konzoli byla o 600 dražší.Když přitom nabízela v podstatě jen slabší odvar toho co zažiju na PC.Konzole se tváří jako super věc na hry ,ale má pár nedostatků.Na PC mam možnost si hru stáhnout a když se mě líbí si jí i pořídit.Dnes kdy dema v podstatě nevychází tak je to jediná možnost jak si jí vyzkoušet před koupí.Kdo by taky kupoval zajíce v pytli že.Na konzoli právě tahle možnost moc není.Občas tam nějaké Demo bylo ,ale jen několika her.Příklad koupil sem si hru Prey na Xbox za 599 a čekal sem super hru mno a byl sem opravdu zklamán.Podle mě nejhorší hra na světě ,ale šup 599kč v trapu a co teď že jo :D Konzole je o dost levnější jak PC ,ale stačí si koupit pár her a už ste na ceně dobrého PC.A to vím z vlastní zkušenosti.Když sem si koupil Xbox 360 250GB + Gears of War 3 a k tomu NFS Shift.Tak během toho krátkého roka než mě konzoli ukradli sem za další hry ,xbox live a gold points utratil přes 12 000.A když si vezmu že za Xbox sem v té době dával 7999 tak bych za cenu 19 999 měl dobrý Pc a zahrál si na něm vše.Proto raději doporučuju PC jak konzole ano PC je prvotně dražší ,ale vydrží vám.Zatímco konzole je levná ,ale budete chtít hrát víc a víc že jo ,takže nakonec bude konzole o dost dražší jak PC.Navíc díky humble bundle si můžu za pár dolarů koupit několik skvělých her na PC co mě zabaví a dlouho vydrží ;) Osobně mám notebook a můžu hrát prakticky kdykoliv a kdekoliv.A to pohodlí mě žádná konzole nenahradí.Navíc na konzoli jde max hrát.Kdežto na PC pracuji,hraji a také tvořím.Takže pro mě je PC stokrát lepší volba jak sebelepší konzole co je v současnosti na trhu.
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 5. 2014 11:08

Konzole jsou samozřejmě dražší, ale fajnšmekr se nebude dívat na cenu, když si chce parádně zahrát. PC je na hraní skoro všeho jen slabá náhražka. Proto jsou konzole dneska tak rozšířené a na PC ani nic nevychází. Jmenuje se to herní konzole, protože se na tom hraje. Což je také práce, ale dokumenty na tom opravdu psát nebudeš. V mobilu si také nevařím svíčkovou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 16. 5. 2014 16:43

Necrosczzz píše:Dnes kdy dema v podstatě nevychází tak je to jediná možnost jak si jí vyzkoušet před koupí.Kdo by taky kupoval zajíce v pytli že.Na konzoli právě tahle možnost moc není.
Nač psát zdlouhavé příspěvky.. Stačilo jen napsat, že na PC se dá snadno pirátit. Mohl jsi trochu odlehčit své klávesnici....
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků