Malý průzkum: Chceme dělat F2P hru a zajímalo by nás...

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaký typ hry by vás zaujal nejvíce. Hra bude v 2.5D(z ptačí perspektivy)
Hardcore modovatelná strategie - Probíhal by matchmaking stejně jako u LoLka, byly by turnaje 1 %  14%  [ 1 ]
RPG/strategie (první mise dostat se z kobky - RPG, druhá mise zabít krále - RPG, třetí mise dobýt celou zemi - strategie) - Se smysluplným přechodem 4 %  57%  [ 4 ]
Modovatelná RPG/strategie - s matchmakingem, ratingem atd 0 %  0%  [ 0 ]
Modovatelná RPG/strategie s malými vsuvkami (minihry) 1 %  14%  [ 1 ]
Hardcore strategie 1 %  14%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 7

Odeslat příspěvekod Darkhunter 16. 4. 2014 16:32

Zdravím, chceme udělat F2P hru a zajímalo by nás, která z možností by měla největší ohlas.
Vyplňte prosím anketku. Budeme vděční. :)
Klidně napište i své názory atd.
Darkhunter
First Blood

Odeslat příspěvekod real.Medojed 17. 4. 2014 12:18

Hlavně udělejte rozumnej F2P model a ne P2W... Radši si zaplatim kvalitní hru než abych platil za lepší jednotky nebo něco takovýho. Ale dokud jsem hrál dotu tak jsem si kupoval jeden set měsíčně jenom kvůli tomu, že mě hra bavila a chtěl jsem podpořit valve. V guild wars jsem udělal to samé. Vím, že dneska to není úplně v módě, ale věřím, že když uděláte kvalitní hru tak si lidi koupěj i klobouky (třeba nové skiny pro budovy nebo armádu) jenom aby Vás vývojáře podpořili.
real.Medojed
First Blood

Odeslat příspěvekod Darkhunter 20. 4. 2014 16:03

Tak to samozřejmě. P2W nesnáším...My chceme udělat něco jako placené DLCčka, jinak to bude úplně free.
Darkhunter
First Blood

Odeslat příspěvekod Bohm 22. 4. 2014 02:15

Hodně štěstí :) snad to bude mít i pěknou myšlenku :) Medojed má pravdu.. .:) taky posílám peníze tam, kde bych je chtěl podpořit
Bohm
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků