Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod zouki7 30. 3. 2014 09:12

Neměl by někdo zájem o Star Citizen? Byl bych ochoten vyměnit svůj balík s RSI Aurora a přístupem do alfy. Stojí 40$, dal bych ho za Next Car Game ze Steamu, který je za 23€...
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 31. 3. 2014 08:56

Taky vás tak štve novej skin na lidé cz fórech?

Proč musí kruva vše vypadat jako tablet?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 3. 2014 09:40

To jeste existuje?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 31. 3. 2014 11:36

No, existuje, ale ze včerejška na dnešek to totálně dokurvili, a je takový "teen-twitter"
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 31. 3. 2014 20:28

Všechno pryč.Soukromé fotky,přátelé...
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 3. 2014 23:56

Exnul ti HDD?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 4. 2014 11:35

Imho tam jde o ty lide.cz Ale už se kdesi řešilo, že na stažení věcí slouží old.lide.cz nebo tak nějak.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 1. 4. 2014 11:43

Aha.Díky
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 1. 4. 2014 20:47

Zrovna přemýšlím, jestli má vůbec smysl jít na vejšku:
dneska jsou ve fabrikách už takoví hajzlové, že agenturně přijmou 50 lidí, z nich vyjednotěj 5, co pochopí práci na takovou úroveňm, že si je nechaj.

Naberou vše, od základky po maturu, a jednoduše vyházej liné a i myslící, co by dělali problémy, a nechaj si tam jen blbý a tupý drony, co si vycvičej na potřeby danýho podniku.

Kámoška je Bc, a už ji na mnohých místech vyhodili, protože by chtěla víc peněz a myslela by, zatímco nějaká slepice bude dělat za malej plat, vyjukaná držet hubu a stejně tu práci nějak zastane.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 4. 2014 20:57

To se musíš ptát u odborníků. Pokud jsi k ničemu, tak na VŠ běž, protože stále máš velkou šanci, že najdeš práci jen na základě titulu. Samozřejmě to nesmí být nic strašného. Stačí nějaká matika nebo tak něco. Já doufám, že se ve větším ukáže, jak je naše školství tragické a začne se nabírat více podle schopností.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 1. 4. 2014 21:07

Nejsem k ničemu, jen mě nebavilo - v minulé práci - dělat stereotypní nudou práci, kde to řídil blbeček, co mě nutil dělat podvody, a pak všude žaloval, že sem podváděl z vlastní vůle.

Navíc mě štvalo, že sem bral stejně jako blbci se základkou, a bylo se mnou i stejně jednáno.

Obávám se, že slušnou práci jen s maturou, byť z elektrooboru, jen tak neseženu.

To s tím školstvím máš pravdu, ale myslím, že se to dá kompenzovat stážema při studiu.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 4. 2014 21:26

Pak je to bez problémů. Mám také jen maturitu a práci si můžu vybírat. Jednat se mnou může každý jak chce, ale také mě pak vidí naposled. Práce je hodně a schopných lidí moc ne, proto jsi vždy v lepší pozici. U nás je i ten pracovní trh docela slabý, ale časem to snad bude jen lepší. I dnes se ale už částečně ukazuje, že konkurovat můžeš hlavně tím, že máš kvalitní lidí. Státní podniky jsou přesný opak, ale zase je jich hodně :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 2. 4. 2014 04:41

Psychicky se připravuju na zubaře.. :-(
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 4. 2014 08:21

Elara: Jenom takové malé varování - poslouchat tdjohna ohledně školství je cesta do pekel. Asi tak, jako kdyby byl tvým vztahovým poradcem. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 4. 2014 16:11

Oprava: Poslouchat tdjohna ohledně čehokoliv škodí zdraví.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků