Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 3. 2014 10:51

Ale tak to jsi taky věděl, že je to hra na dvě hodinky a taky jsi věděl, kolik platíš ne? Jsi to neměl kupovat.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2014 11:01

Já věděl, že story část je na dvě hodiny (že jsem ji dojel za 75 minut a to jsem se snažil plížit, to už je jiná věc) a nepřekvapilo mě to. Jenže bylo přislíbeno, že k tomu bude hafo misí... jsou tu jen další čtyři. Bylo přislíbeno, že si hru můžeme hrát jakýmkoliv způsobem, ale nakonec to je stejně platné, jako například v Gran Turismu, kdy ano, může to hrát jakýmkoliv způsobem - můžeš jet v levém pruhu, v pravém pruhu, do zatáčky přibrzdit víc, nebo míň... chápeš? V kontrastu se zrovna mnou hraným GTA5 to je fakt do očí bijící (ač bych tyhle dvě hry fakt nechtěl srovnávat a v plné verzi toho také bude mnohem víc), obzvláště za ty prachy. Nejhorší je, že se to ani nehraje jako Metal Gear, protože se to zhusta v polovině zvrhne v klasickou TPS střílečku s nesmrtelným hrdinou. Přísahám bohu, že jsem přežil s prstem v nose osm útočících mariňáků najednou - něco takového by bylo v jakémkoliv jiném MGS fatální. No nic, zítra ještě zahraju, pak napíši rozhořčené hodnocení a šoupnu to do poličky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 3. 2014 11:05

To fakt nezní moc pozitivně. Nejhorší je to, že ve phantom pain bude ten styl hraní stejný, jenom to bude velký svět ne? Takže pokud bude celá MGS pětka v tomhle stylu, tak se trochu bojím. Zas ale v recenzích si na to nějak moc neztěžovali ne? Nebo aspoň už to DEMO dostávalo docela pěkná hodnocení a nejvíce si ztěžují jenom na tu délku.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2014 11:16

No jo, ale za devět stovek? To je pro mne ten největší kámen úrazu.Za tři kila bych nic neřekl, ale za trojnásobnou cenu, chci trojnásobek. Bez debat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 3. 2014 12:34

Proto si počká na nějakou slevu. Ve videorecenzi na hrej.cz říkali, že konami už teď začíná hru slevňovat na PS4 a Xone. Čekám ji na zavvi do půl roku za 10 liber a pak kupuji.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 23. 3. 2014 13:22

Ground Zeroes jsem koupil ze Store za 500. Kdybych si koupil krabickovku, jak jsem plánoval, asi taky bych dost remcal. Ale po nějakých pěti hodinách mě to ještě pořád drží a dohráno mám jen z 26 procent. Opravdu se jim podařilo rozvinout koncept Peace Walkeru do většího prostředí. Hlavní misi jsem hrál všeho všudy čtyřikrát a pokaždé trochu jinak. První dva průchody jsem byl odhalen a musel jsem přistoupit k akčnímu pojetí. Další dva už to byl parádní stealth požitek. Hlavně když jsem se potřeboval dostat do útrob základny a všiml si vojáka nastupujícího do náklaďáku. V tu chvíli, mě napadlo naskočit na korbu. A fakt ten náklaďák měl namířeno na základnu. :-) Dobře mají i řešené postranní úkoly. V každé misi se zdá, že je nějaký úkol navíc, ale hra otrocky neřekne, jaký typ úkolu to je nebo jak ho odhalit. V jedné misi jsem náhodou zaslechl dva vojáky, jak se baví, že se chystá poprava jednoho z vězňů. Hádají se, který z nich to má vykonat. Sleduju vojáka, který se rozhodl vykonat popravu, asi přes půlku základny až k místě činu. Uspím ho a vězně zachráním. Za odměnu jsem dostal příběhovou pásku, která trochu poodhaluje příběh Skull face.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 24. 3. 2014 15:18

Právě jsem dohrál Brothers: A Tale of Two Sons na PS3... a teda jako WAU! Nečekané překvápko, vynikající záležitost.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 25. 3. 2014 11:39

Daemon666- naprosty souhlas. Pro me nejvetsi prekvapeni lonskeho roku.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 3. 2014 13:38

Po nějaké době jsem sehnal Far Cry: Instincts Predator na x360. No a.. asi po půl hoďce hraní můžu konstatovat, že to za ty 200,- nestálo.. :D Je to fakt jako fps z ps2/xboxu v hezčí grafice, tu demenci protivníků bych snesl ale je to celý strašně těžkopádný a těžce neovladatelný, takže asi nic no..

Po další půl hoďce je to o trochu lepší ale na to ovládání si rozhodně nezvyknu. Nedohrál to někdo? Jestli mě v průběhu čeká něco zajímavýho nebo to můžu s klidným svědomím odložit.. :D Každopádně kdo vymyslel konzolový ovládání vozidel ala Halo by potřeboval přes dršku :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 2. 4. 2014 12:53

Tak já jsem akorát dohrál příběhovou část posledního tomb raidera a musím říct, že je to docela pecka. Moc jsem od toho nečekal a vlastně jsem to pustil jen abych to vyzkoušel. Ale chytlo mě to. Lara je fakt sympatická hrdinka a příběh se kupodivu taky docela povedl. Je to teda hodně podobný na uncharted, ale s temným příběhem a pro mě sympatičtějším hrdinou respektive hrdinkou. Jediný co mi na hře trochu vadilo, a to mi vadí i v uncharted (mám teď rozehranou dvojku), jsou dlouhý přestřelky, kdy se na vás valí jedna horda nepřátel za druhou. To mi jako zábava moc nepřijde navíc, i když jsou to pořád jen hry tak mi přijde trochu ujetý, kolik lidí člověk vlatně postřílí :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 4. 2014 14:17

Přesně to samé mi vadí na uncharted i tomb raider. U Tomb raidera se to naštěstí začne dít více až v druhé polovině. Nicméně u obou her bych uvítal více prozkoumávání, puzzlí a plošinkování.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 4. 2014 15:08

Slíbené dojmy z MGS5
http://www.cgnexus.eu/dojmy-metal-gear- ... nd-zeroes/

Jo, no taky mi to přijde uhozený. Za hru pozabíjím pět set lidí - to ti záporáci musejí mít pořádný budget, aby zaplatili tolik žoldáků....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 4. 4. 2014 15:44

Zkoušel už někdo hrát Hotline Miami? Hází mi to při instalaci patche error 8002AE22. Hra nejde spustit ani v offlinu, chce se to připojit k netu, když to povolím, tak se kousne PS3... :-\ Smazání hry a opětovná instalace napomáhá, to samé restart routeru. Vše ostatní pracuje jak má.

Vyřešeno: Zkusil jsem změnit DNS a pomohlo to.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 6. 4. 2014 12:08

Hm harju a vše v pořádku.
Vyzkoušej ještě instalaci na jiném profilu, a nebo stáhnout a nainstalovat na jiném připojení - třeba u kámoše.
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 7. 4. 2014 07:41

Moc díky za radu, ale jak jsem již psal, tak mi pomohla změna DNS. :-)

Jinak hraji Guacamelee!, ještě dvě trofeje a platina je doma. :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků