Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Breaker 4. 3. 2014 19:54

N.Marko píše:Jasně, tím se to celé zdražuje o dva dolary, třicet centů :D
Haha, ty si vtipný, musíš mať s tým vždy úspech na párty. Ale ok, dám na teba a budem mat za to, že Sony jeho zákazníci nestoja ani za tie 2 doláre na jednom kuse kamery, aby tam take iste senzory pridal, keď je to tak jednoduché.

Ale hneď keď sa z toho mokreho sna prebudis, prečítaj si toto http://en.wikipedia.org/wiki/TOF-camera a popros doma niekoho, nech ti dá facku, že zas na internetoch píšeš kktiny.

beat: No tak má dve ešte obycajnejsie webky s dobrou citlivostou na svetlo, sorry teda. A je hovnofuk jedno, kto co vymyslel, predáva to MS ako Kinect a hovoril som o Kinecte, tak to budem volať technológia Kinectu. Deal with it.
#ledžendery
Breaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 4. 3. 2014 21:35

Tak zrovna na "Just Dance" je technologie PS4 kamerky víc než dostatečná a Kinect by byl naprostý "overkill". :-)
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 3. 2014 23:57

Breaker: No hlavně aby jsi se nepotentočkoval :roll:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 5. 3. 2014 20:14

Breaker: Jasné..PS4 kamerka má "jen" obyčejné webky se sníženou citlivostí(a vysokou frekvencí snímání), a KINECT má jen jednu obyčejnou webku a jednu infračervenou kameru(což měly už VHS videokamery a tehdy se tomu u nich říkalo "noční vidění"). A co jako...
Mám si před MS sednout na zadek?
Sony zvolilo jiný přístup, a zatím se jim vcelku vyplácí - pokud srovnám prozatimní prodeje XONE a PS4.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 5. 3. 2014 20:57

Nový Kinect je opravdu technologicky úplně jiná liga než PS4 kamerka, ale má to dva háčky. Cenu (+ $100) a dost velké požadavky na výpočetní výkon, kterého XBone nemá při porovnání s konkurencí zrovna na rozdávání. A když se tak dívám jak je to zatím ve hrách používané, zatím fakt nelituju že to doma nemám. Neměl jsem ani starý Kinect a to byl XB360 moje primární herní platforma. Majitelům XBone závidím joypad, kinect ne.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 5. 3. 2014 21:22

Já jim ani ten gamepad nezávidím. Ten u PS4 je fakt dobrý.. Vibrující triggery mohou být zábavné, ale ... Pořád věřím Sony, že se na PS4 dočkáme her v podobné kvalitě jako Uncharted, Last of US, God of War...a proto jsem zvolil PS4. Ne kvůli ovladači a KINECTu.

btw. Neví někdo, co se děje se Shadow of the Beast? Od ohlášení se o ní vůbec nemluví....
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Breaker 5. 3. 2014 23:05

beat: Ešte raz a pomaly a jasne: mýliš sa. Myslíš, že ak by to fakt bolo tak jednoduché, Sony by tam tých päť IR LEDiek nedal? :)) X1 sa pochopiteľne predalo menej kusov - oficiálne stále nie je vo väčšine sveta dostupný, zatiaľ co PS4 už má aj u nás právoplatne miesto v zlavovom letáku Tesca. Práve včera som jeden taký videl. Je to maličkosť, ale utvrdila ma v tom, že X1 bol správny vyber. A že ho mama Frantu od susedov zatiaľ nemôže prihodit do košíka k rohlikom ma ako jedného z prvých majiteľov stále teší. Apple tiež nevyrastol na tom, že sa predával na každom rohu.

Mican: Mna naopak potešilo, ako je to v hrach používané a že aj keď je hra multiplatformova, ma tam tu podporu pre Kinect aspoň nejak zabudovanú. :) Hra čisto pre nový Kinect ešte nevyšla (ak nerátame Xbox Fitness, ktorý ale funguje perfektne, tam nie je co vytykat). Až o nejaký mesiac bude Sports Rivals, možem sa vrátiť s poznatkami. :)
Breaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 6. 3. 2014 13:04

Přidat pár IR ledek by bylo jednoduché, ale platit za to licenční poplatky konkurenci je trochu jiná záležitost.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 3. 2014 17:15

Breaker: A jak si myslíš, že funguje KINECT? Je tam jedna obyčejná webka..plus je tam "vysílač infračervených paprsků(který vysílá paprsky do sítě)" a kamera, která tu infračervenou síť snímá. Toť vše. Žádná věda.
Mimochodem - ovládání gesty má kdejaký vyšší model televize od Samsungu. Opravdu nic extra složitého.

A ohledně prodejů.. Buď rád, že se ti XONE líbí, když už sis ho koupil. Ale že se prodává méně XONE než PS4 i v krajinách, kde se prodávají obě konzole současně, to popřít nemůžeš.
Naposledy upravil beat dne 7. 3. 2014 15:56, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 3. 2014 21:42

Beat: Dnešný Kinect? Vieš anglicky? Skvele, čítaj: http://en.wikipedia.org/wiki/TOF-camera

Jasne, prvý Kinect až tak namakany nebol, tam sa ale platilo za to, že bol prvý. Odpoved Sony? Nejaké svietiace vibratory do rúk a potom webkamera a svietiaci gamepad. Dodnes sa nedostal ani k tým IR ledkam, kým MS je už pri optickom "radare." To je objektívny fakt, nie nejaké plky.

Aj lacných Nokii sa predá viac ako iPhonov a je ich dostať na viacerych trhoch...
Breaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 6. 3. 2014 23:41

Co se pohybového ovladače týká, musím souhlasit že Kinect je světelné roky před Move od Sony. Pro mě jako vozíčkaře je třeba ale Move lepší, jelikož pro ovládání nepotřebuje celé tělo a stačí mu ten "světelný vibrátor". Takže si alespoň některé hry zahraju - u Kinectu jsem namydlenej ...
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 3. 2014 01:04

Imho Move bylo mnohem driv nez Kinect. Dohledatelny fakt.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 3. 2014 02:09

Oboje bylo oznamena na E3 2009. Zahajeni prodeje taky vicemene nastejno, PS Move o 1/2 mesice driv.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 3. 2014 13:37

Sony pracovala na Move už na pS2
http://www.youtube.com/watch?v=isHJAyCICw4
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 3. 2014 14:59

A co to s tim ma spolecnyho?

Prvni prototypy/tech dema bezdotykovyho ovladani taky nevznikly tyden pred E3 konferenci.
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků