12.1.2008 - Steam = 15 milionů uživatelů

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 12. 2. 2008 19:00

Společnost Valve dnes potvrdila (8.2.2008), že jejich online službu - Steam - již využívá více než 15 milionů uživatelů. Narůst zisků z online prodeje přitom podle lidí z jmenované společnosti poskočil o příjemných 158 %, na čemž má hlavní podíl vydání druhé epizody kultovní FPS Half – Life 2. Steam však v poslední době hostí rovněž produkty ostatních vydavatelský společností, mezi nimiž dominuje Take-Two s Bioshockem či Activision s Call of Duty 4.

„PC hry pomalu, ale jistě směřují do éry tzv. konstantního spojení s hráči,“ uvedl Gabe Newell, prezident společnosti Valve, a dodal: „Právě toto spojení nám umožňuje budovat lepší vztahy s našimi zákazníky. Nejen z důvodu poskytování her, ale rovněž z důvodu jejich následné podpory.“
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 12. 2. 2008 19:58

Musím říct, že Steam má super ceny, ale mě by vadilo, mít hru "jen" virtuálně...mám rád krabice a fyzická média :)
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 12. 2. 2008 19:59

však si to na fyzické medium můžeš vypálit
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 12. 2. 2008 20:02

Cože? A jak?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 12. 2. 2008 20:04

když si to sosneš tak to máš na disku ne?nebo bych si o tom měl asi něco přečíst že?
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 2. 2008 20:04

Úplně normálně :-) Ale to nemění nic na tom, že to není ono...

Edit: Na disku to máš nainstalované. Můžeš si z toho udělat backup, ale bez nainstalovaného steam klienta to nenainstaluješ...
Naposledy upravil SCobra dne 12. 2. 2008 20:05, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 12. 2. 2008 20:05

To ne no...docela se děsím doby, až kompy nebudou číst DVD a ty hry nám tam nepojedou, ty 5 let staré atd...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 2. 2008 20:06

No tak si musíme schovat i mechaniky, který používáme dneska :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 12. 2. 2008 20:18

Asi tak, taky plánuji zakonzervovat tenhle komp po koupení grafiky (a po tom, co koupím nový, samozřejmně) a s nástupem Blue-ray prostě používat ten nový (asi budou comp. mechaniky, ale jistota je jistota...)
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 12. 2. 2008 20:33

hry zakoupene na steamu si muzete stahnout kolikrat chcete ,, ja si je taky sice zalohuju protoze by se mi nechtelo cekat az se to stahne ,,
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 2. 2008 20:35

Což o to, jenže třeba takový IDSoft SuperPack by se mi víckrát než jednou stahovat nechtěl :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 2. 2008 21:46

To je pravda, ale dobrý na tom je, že jak to máš jednou koupený, tak do konce života si to můžeš stáhnout kdekoliv na planetě znovu. Aspoň myslím.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 12. 2. 2008 22:18

si dobre pamatam ked sa to len rozbiehalo, jaj to bolo nadavok vsade a od kazdeho, inak som to nevidel na vlastne oci uz dobrych par rokov
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 2. 2008 01:55

no ze zacatku to byl des ,,
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 2. 2008 03:12

-Dreamer- píše:To je pravda, ale dobrý na tom je, že jak to máš jednou koupený, tak do konce života si to můžeš stáhnout kdekoliv na planetě znovu. Aspoň myslím.p/quote]


a jelikoz v moderni dobe se internet zrychluje jen si vzpomente jak pred 3 rokama bylo 1 megove pripojeni luxus a ted je to malo

tak bude stahovani techto zakoupenych her otazkou minut ..
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků