4.9.2007 - Technologie fusion.runtime

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 5. 9. 2007 15:01

no to je pravda, ale bavime se o necem jinem :wink:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 5. 9. 2007 15:02

davee píše:no to je pravda, ale bavime se o necem jinem :wink:


já jen že jsem to přirovnával... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 5. 9. 2007 15:19

Já jsem na fileplanetu zaregistrovanej jako Čech (už asi 2 roky) a far cry a všechno ostatní si tam můžu stahovat úplně stejně, jako všichni ostatní, jen stačí pár kliků navíc ;). Jinak já reklamu ve hrách rozhodně vítám, teda pokud to buď přinese snížení cen her a nebo pokud se objeví další chytří distributoři jako Ubisoft a budou dávat rok starý hry zdarma.
Osobně se mi ovšem více zamlouvá in-game reklama - hlavní hrdina bude používat mobil od sony, pít coca-colu a nosit hadry Adidas než nějaký pitomý reklamy během loadingu (kor pokud to ten loading nějak rapidně prodlouží).
Ad BioShock: počet instalací je jen ubohá výmluva warezáků, proč si to nehodlají koupit ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 9. 2007 15:39

Ja jsem taky na FP jako cech, ale kdyz si chces ty zminovane hry od Ubisoftu nainstalovat, tak na tebe vybafne hlaska, ze se musis zaregistrovat na ubi.com. A prave tam se musis zaregistrovat jako amik jinak te to nepusti dal :wink:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 5. 9. 2007 16:17

Aha, to jsem netušil, já jsem to jen zkoušel stáhnout (respektivě se dostat na čekací listinu) a nebyli žádný problémy ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 5. 9. 2007 16:27

[quote="Uživatel";Tomkalhotka: no jisteee... ;)
a o jake zrade je presne rec? ale to je vlastne jedno... proste si to nekupuj, nestahuj a nevymlouvej se...
ale jeste lepe, ono totiz staci pockat nejakou dobu, protoze autori se uz vyjadrili, ze limit na pocet aktivaci bude odstranen (pred tim jeste navysen, aby pro vetsinu hracu nebyl na obtiz, a bude moznost si cast aktivaci nejakym zpusobem "zrusit")
ale DVD v mechanice budes asi muset mit porad, takze z toho asi stejne nic nebude, ze?[/quote]

vo co ti de kde vidis vymluvy ? neumis cist? nedokazes akceptovat muj nazor? stahovat kupovat si budu co chcu cya
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 5. 9. 2007 17:21

davee: myslel jsem to presne jak psal Logan007... to je totiz podobna "sikovnost" jako si nekde najdu kod pro odemceni trialove verze SW
_____________

Tomkalhotka: vzdyt ja ti to neberu... jen mas proste pomerne chatrne argumenty, kterymi se snazis to tu obhajit
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 5. 9. 2007 17:25

[quote="Uživatel";davee: myslel jsem to presne jak psal Logan007... to je totiz podobna "sikovnost" jako si nekde najdu kod pro odemceni trialove verze SW
[/quote]
Jasne, protoze to je jen v podstate takovy test a tim tercem pro test je amerika. Ale nepochybuju, ze v budoucnu to bude pristupne vice a pak uz takove "sikovnosti" nebude treba. Navic ne vsichni pirati a treba ja takovou moznost, poridit si legalne hru, vitam.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 5. 9. 2007 17:37

davee: Asi zalezi, jestli se najde dost inzerentu mimo USA a jak se na to budou tvarit mistni distributori, kteri by tak prichazeli o cast zisku...
Jinak tu moznost samozrejme vitam take, dokonce jsem mel uz neco rozstahovane, ale kdyz jsem zjistil, oc se jedna, tak jsem to zase stopnul...
Mam sice radeji reklamu nenasilne zabudovanou do hry, ale ta v tomhle pripade moc neprichazi v uvahu, protoze ty hry uz jsou hotove...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 5. 9. 2007 17:57

Jo - to mi připomíná jak některé CS servery používají jako prostředek pro financování serveru reklamy... Nic proti pokud je decentní, ale nápis GIGABYTE přes celou zeď u spawnu mě docela ruší...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 9. 2007 16:45

Pro ty co si stahli nejkou hru/hry od toho Ubisoftu:
Objevuji se vam stale ty reklamy? Mi u prince uz ne...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 9. 2007 18:02

Hele jak je to s tím bioshockem ? To si jako koupíte hru, můžete ji nainstalovat jen pětkrát za sebou a pak jako nazdar ? Jestli je to takhle tak to je übersviňárna, myslel jsem že si bioshock koupím jako první hru na nový počítač ale jak tak koukám tak radši investuju do ixové verze... tam žádné takové omezení doufám nejni !!!
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 6. 9. 2007 18:04

A co se tak zeptat v topicu Bioshocku? Ale odpovim ti. V soucasne dobe je to skutecne tak, ale v blizke dobe se to zmeni a jiz to bude neomezene.
Ale priste si prosim najdi prislusny topic :wink:

jinak ot o nutnosti pouzivat media v mechanice jsem smazal, protoze to sem nepatri.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků