30.3 2007 - Xbox Elite a krev

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 31. 3. 2007 12:24

tak pokud se nepletu, tak XBOXy jsou HW stejné, jen se liší ovladači, HDD a teď i HDMI. Hry na to nijak rozdlné nebudou...

Jinak cena Premium verze snad klesne a Core buď zruší a nebo klesne na takovou cenovou hladinu, kde bude konkurovat vyprodávajícím se old-gen konzolím...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 31. 3. 2007 13:01

Logan007: ja cekam, ze Core nezmizi, ale klesne na uroven Wii a Wii pujde zase jeste o kus niz... problem je, ze cenova politika Sony zatim Microsoft moc netlaci (ale kdyz se ted snad zlepsuji prodeje PS3 v USA, tak se redmondsti, doufam, konecne rozhoupou...)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 31. 3. 2007 13:02

no tak snad to půjde zase o něco dolů... chci si ho brzo (asi za maturitu) koupit, tak doufám že cena padne...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 31. 3. 2007 15:30

Logan: Chci si X360 také koupit, tak jsem zvědavý, jestli ta cena klesne :) ..
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 31. 3. 2007 15:45

na to čeká víc lidí... doufám, že pre,iu, klesne na cenu core....
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 31. 3. 2007 15:52

Jo, to by byla dobrá cena :) ... HDMI a 120GB HDD nepotřebuji ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 31. 3. 2007 15:53

includes píše:Jo, to by byla dobrá cena :) ... b]HDMI a 120GB HDD nepotřebujii/b] ...


já taky ne, ale pokud by byly peníze... ;-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 31. 3. 2007 15:56

Přesně :wink: ... napsal jsem příspěvek, že bych nad tím možná přemýšlel, ale pak jsem ho smazal a napsal to co vidíš :D ...

Pořádnou TV nemám, tak HDMI by bylo do budoucna a 120GB disk, to je celkem luxus :) ... ale třeba pak si ho k Premium verzi dokoupit :wink: ...časem by stačilo :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 1. 4. 2007 07:37

Ja se o konzole nezajimam, takze k tomu fakt nevim, ale.....to s tim darovanim krve me docela zaujalo. Onlinovky moc nehraju, ale kdyby to bylo na zakaz compu na mesic, tak bych se snad i objetoval :)
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 1. 4. 2007 09:18

Wint3r píše:Ja se o konzole nezajimam, takze k tomu fakt nevim, ale.....to s tim darovanim krve me docela zaujalo. Onlinovky moc nehraju, ale kdyby to bylo na zakaz compu na mesic, tak bych se snad i objetoval :)


Zdá se mi, že já tě budu obJEtovat :twisted: :twisted: :twisted:
Proboha oBĚtovat, se to píše :wink:

Půl litru krve za odemčení účtu v online hře?...záleží na jakém levelu ty postavy jsou a jestli jsem na tom tolik závislí, aby se mi to vyplatilo...ale u nich je to asi jasné no, oni tam tím dost žijou...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 1. 4. 2007 09:46

MajorShitus: nekteri davame krev zadarmo, takze kdyz k tomu jeste nekdo neco prida...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 1. 4. 2007 10:04

[quote="Uživatel";MajorShitus: nekteri davame krev zadarmo, takze kdyz k tomu jeste nekdo neco prida...[/quote]

promiň, ale úplně jsem nepochopil, na co jsi naržel :?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 1. 4. 2007 10:27

Na tohle:
MajorShitus píše:Půl litru krve za odemčení účtu v online hře?...záleží na jakém levelu ty postavy jsou a jestli jsem na tom tolik závislí, b]aby se mi to vyplatilo[/b]...ale u nich je to asi jasné no, oni tam tím dost žijou..../quote]

Mne se to "vyplati" i za dva parky a kafe ;)
a kdyz by mi k tomu nekdo nabidl navic neco dalsiho (Live, MS body... coz se nestane) tak bych se nezlobil...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 1. 4. 2007 10:58

Jo takhle...aha, já to myslel tak, že by krev nedarovali, kdyby jim za to neodblokli účty, tyhle pařani...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 1. 4. 2007 11:07

MajorShitus: je pravda, ze pokud tam nekdo farmaril a pak to prodaval pres web, tak se mu to asi nevyplati...
Uživatel
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků