pravidla (verze 1.2)

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 23. 3. 2007 10:37

Tato sekce a toto tema by meli rozebirat novinky ze sveta videoher a to jak z oboru PC, tak z oboru konzoli. Obor videoher mi totiz prijde velmi zajimavy a temer kazdy den se objevuji nejaka prohlaseni, vychazi nove hry, novy hw atp. Ovsem aby v tom nebyl chaos a nevznikaly zbytecne flamy, navrhuju nekolik pravidel, kterymi by se prispevatele meli ridit.
1. Kazdy tyden budou uverejneny jedna nebo vice novinek, od jednoho nebo vice uzivatelu. Pokud mate zajem uverejnit nejakou novinku, tak mi dejte vedet a domluvime se :wink: Pokud dany tyden nenapise nikdo, ujmu se iniciativy ja :-) Preferovani budou lide, kteri se snazi dodrzovat pravidla :-)
2. Novinka by me byt psana tucnym pismem, at je v tom trosku poradek. Kazda novinka bude mit sve nove tema - vse bude tak prehlednejsi a snadneji dohledatelne (dekuji Martinovi Bockovi za napad!). Muze obsahovat citace, odkazy, linky, obrazky, videa - jak je libo. Taky by mela byt zapojena autorova invence a vlastni nazory, at to trochu vypada. Na konci prispevku by melo byt nadhozeno nejake tema (otazka), od ktereho by se pak odvijela vlastni diskuze.
3. Zadny flame, prosim. Chtel bych, aby to byla inteligentni diskuze, kde bychom poznali i jine nazory. Takze jakykoliv flame bude smazan.
4. Za prispevek se nepovazuji ani samostatne citace, ci linky z jinych serveru. Takovy prispevek bude taky smazan.
5. Od 23.4 07 se zacinaji novinky uverejnovat postupne v prubehu tydne tak, jak prichazeji. To znamena, ze od tohoto data bude mit kazda novinka svuj topic a nebude vice veci v jednom tematu.
6. Pokud by nekdo prisel s napadem, jak toto tema jeste vylepsit (jiste se taci najdou), dejte mi vedet do SZ.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků