Lightnite

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2021 15:26

Nájem je tu dlouhodobě dražší než hypo a hypo je pod inflací. Takže zadarmo si půjčíš a ještě roste cena. Byt za 8 mega asi není pro tebe, stačí si koupit nějaký za 2.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 8. 2. 2021 15:28

Když je BTC k ničemu a nikdo ho nepoužívá, jaktože kapitalizace kryptoměn roste takovým šíleným tempem?
Obrázek
Když to nikdo nepoužívá, odkud se teda v mempoolu berou ty transakce?
https://mempool.space/cs/
Když to nikdo nepoužívá a nikdo neví, k čemu to je, jak se dostaly ty coiny na ty peněženky?
https://bitinfocharts.com/top-100-riche ... esses.html
Když to nikdo nepoužívá, proč se počet aktivních peněženek dostal na nové ATH?
https://studio.glassnode.com/metrics?a= ... ctiveCount
Když to nikdo nepoužívá, jak je možné, že se BTC dostal před Teslu?
https://assetdash.com/
A když to nikdo nepoužívá a k ničemu to není, proč Tesla právě nakoupila BTC za 1,5miliardy?
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2021 15:31

To jsou hejlové jako ty, kteří do toho pořád sypou reálné peníze
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 8. 2. 2021 15:37

Hejlové který věděj, že kdo v tomhle desetiletí nebude mít žádný krypto, bude pěkně v *****.i
Ale asi tě zklamu, já naposled přikupoval pod 10K $ ;)
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2021 15:38

Mně je to jedno, já hejlům dělám nástroje na obchodování, takže dokud oni budou v pohodě, tak já vydělám. Ale platí mě fiatem, takže pohodička ;)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 8. 2. 2021 15:51

To musí být hrozný terno. Chtěl bych vidět hejla, který si koupí "nástroj na obchodování" od retarda, který tady (zatím) na pěti stránkách všem dokázal, že absolutně nerozumí financím, matematice ani investování :D
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2021 15:54

Jasný, to víš, ne každý je tak chytrý jako ty, aby spamoval fóra nesmysly.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 2. 2021 16:18

Nazývat FIAT "reálnými penězi", který definici peněz tak, jak původně vznikly, už prakticky nesplňuje... no jo, prostě TDjohn :-D

Jinak letíme pěkne teď. Bože že já se na ten trading nevysral... už jsem mohl mít pomalu na kvartýr.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2021 16:40

Jak nesplňuje?

-- 8. 2. 2021 16:41 --

Někdo mi něco tají? :D Nesouvisí to s tím, že USA nebylo na měsíci? :-o :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 2. 2021 16:48

Ne, původně peníze skutečně nebyly o tom, že je emituje násilnej monopol, který vynucuje jejich používání a může si jich vytisknout, kolik chce.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2021 17:05

Násilnej monopol :D To je princip peněz. Nikdo si nic netiskne, jinak by to nefungovalo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 2. 2021 17:50

Dolož svoje tvrzení, že by to jinak nefungovalo. Peníze takhle drtivou většinu historie nefungovaly.

Obrázek
Ano, stát má monopol na peníze. Chceš-li provádět směnu, musíš je akceptovat, jinak proti tobě použije násilí.
Ne, to není princip peněz.

***** odkdy seš takovej socan?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2021 19:12

Bys měl obrovskou inflaci a měnu bys mohl vyhodit i s celou ekonomikou. Proto se to nedělá. Dřív se to dělalo tak, jak stačilo tenkrát, dnes se to dělá lépe.

Ale já ten monopol chci, mám ho rád a je mi s ním dobře. O peníze se stará centrální banka a pokud nebude srát, tak není žádný problém.

Jakej socan? Podle mě je demokracie a volný trh nesmysl, tak je jedno, kam to zařadíš. Ale tipuju, že nic dobrého :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 2. 2021 00:41

Nevím. Demokracie a volný trh jsou v příkrém rozporu. Takže nevím, jak tě zařadím. Mezi voly prostě :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 10. 2. 2021 18:08

Obrázek
apin
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků