Lightnite

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod apin 12. 9. 2021 11:06

Říkají to všichni? Takže hodně lidí ti říká, že máš problém s chápáním reality? No mají pravdu :) Vždyť si stačí přečíst, co sem postuješ za nesmysly... Ten poslední tvůj příspěvek tomu dává korunu :)
Jasně shiluju tady hazard, podvod a scam, kterýmu nikdo nerozumí. Ještě bys mohl rozjet tu povídačku o dětským pornu, terorismu a praní špinavých peněz :D

No hele tenhle thread měl být o novinkách ze hry Lightnite, ale jak to tak vypadá, chystáš se rozjet další sadu stránek, kde nám budeš dokazovat, jak spoustě věcem nerozumíš, dokolečka opakovat tu samou větu a dělat ze sebe blbce. Já to tady klidně přejmenuju, je to tady spíš víc o tvé hlouposti a jednoduchosti, než o hře samotné a jejím vývoji :)
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 9. 2021 23:04

Na tdjohna ser, to je náš všeználek tady.

Jinak směšuješ dvě věci dohromady. Nemusíš tu obhajovat krypto, o tom vím dost a mám v něm dost. Co mi nedává smysl je ta hra. Jak říkám, radši si zahraju něco, co fakt hrát chci a po zbytek dne to nechám těžit a budu mít víc.

Navíc mi to trochu *****í pyramidou. Z čeho jdou výplaty? Z nakoupenejch plnejch verzí?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 13. 9. 2021 17:13

Hra, která si klade za cíl naučit širokou veřejnost používat Lightning network a NFT mi dává sakra velký smysl. Dokonce mi díky tomu přestává dávat smysl hraní jakýchkoliv jiných her, které toto nemají...
No a jsme u toho, z čeho jdou výplaty v téhle "pyramidě". Koupě hry za 20$, respektive za 16$ (teď ještě dva dny za 12$) je spíš jen takové symbolické podpoření vývoje. Hlavní příjem mají vývojáři z marketu, kde se obchodujou NFTčka. Berou si 10% z každé transakce viz. https://lightnite.cz/faq/ Zrovna dneska odpoledne se mi jedna tahle helmička prodala, takže dalších 100 sats doma :)
Obrázek
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 9. 2021 20:34

Kolik lidí to hraje? A kolik transakcí se denně s těmi NFT udělá?

Jinak 20 dolarů mi nepřijde jako symbolické, spíš normální cena za Indie projekt.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 9. 2021 21:23

Prostě nesmysly. Ale když je někdo *****, tak ať si to klidně hraje.

Sasakr píše:Co mi nedává smysl je ta hra. Jak říkám, radši si zahraju něco, co fakt hrát chci a po zbytek dne to nechám těžit a budu mít víc.

Je to *****. Normální je hrát, co co chceš, a peníze vydělávat jinak. Ideálně se na těžení vykašlat také :D Snad ho brzy zakážnou jako v progresivní Číně. Se nám musej smát, jaký dementi jsme, že jsme to neudělali.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 14. 9. 2021 06:40

Sasakr píše:Kolik lidí to hraje? A kolik transakcí se denně s těmi NFT udělá?

Jinak 20 dolarů mi nepřijde jako symbolické, spíš normální cena za Indie projekt.

To po mě chceš moc. Tyhle čísla nevim. Jenom na discordu přibývají denně lidi po stovkách, tahle hra hodně frčí na Filipínách a v rozvojových zemích, stejně jako Axie apod. protože si ty lidi tím vydělají víc, než tam mají životní minimum :)
Kolik transakcí taky není jak zjistit, ale vzhledem k tomu, že ty skiny a doplňǩy pujde používat i v jiných hrách z Elixiru (což je velice dobrý tah) a můžou hráčům rozdávat takové odměny, tak se jim to evidentně velmi vyplatí :)
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 9. 2021 10:24

tdjohn píše:progresivní Číně


:D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 9. 2021 17:58

Ten Tdjohn je hroznej Pol Pot. Já chci používat centralizovanou vynucenou měnu a nechci konkurenci, a tak bych zakázal všem se podílet na potvrzování decentralizovaných transakcí. To by tak hrálo, aby lidi používali, co chtějí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apin 15. 9. 2021 06:42

Když něčemu nerozumím, tak je to automaticky špatné. Je to blbost, protože to nechápu a ani jsem se nesnažil to pochopit. Evidentně to nevidíš a tak se budu muset znova dokolečka opakovat a dělat ze sebe blbce na dalších 6 stránek...
apin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod apin 18. 9. 2021 09:14

Dlouho očekávaný herní mód Battle Royale právě dorazil do Lightnite a spolu s ním i mnoho vylepšení, větší mapa i nové způsoby vyhrávání satoshi a NFT ;) https://lightnite.cz/2021/09/battle-royale-prichazi/
apin
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků