Indie hra Factorio

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kovarex 1. 2. 2013 21:03

Zdravím,
chtěl bych vám představit hru, která byla původně jen malý hobby projekt, ale natolik mě chytla, že jsme společně s kamarádem dali výpovědi v našich normálních programátorských pracích a začali na tom dělat na plno.

Základní téma hry je stavění továrny a doprava věcí tam kde jsou potřeba, nejrychlejší způsob jak získat nějakou představu je, se podívat na trailer na http://www.indiegogo.com/factorio

Obrázek

Budu rád za jakoukoliv kritiku nebo komentáře a jsem připraven odpovádat na libovolné dotazy.
kovarex
First Blood

Odeslat příspěvekod wojta 1. 2. 2013 21:45

:D Držím palce, aby jste získali dostatečný funding. Už jsem vám něco taky poslal.

Myslím, že je to povedené a zajímavé. Hlavně je důležité, že jste se dohodli a někam to dotáhli.
Já jsem takhle jsem dal taky výpověď, ale s kolegou jsme se nikdy pořádně nedohodli co budeme dělat a podle toho to taky vypadá.
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kovarex 2. 2. 2013 01:59

Díky za podporu.

To, že jste dali výpověď, a vlastně nevěděli co chcete dělat mi přijde úsměvné :)
Máte alespoň nějaký work in progress?
kovarex
First Blood

Odeslat příspěvekod wojta 2. 2. 2013 20:27

Nn, děláme zakázky pro jiné lidi. Jinak to nejsou hry (i když taky jsme nějakou drobnou hru měli), ale mobilní aplikace. Uživit se tím dá. :)

Na vlastním produktu se holt časem dohodnu s někým jiným, nebo holt něco sám začnu a lidi se spíš přidají pokud vidí, že už něco je. Nemám tak výborné přesvědčovací schopnosti, abych přesvědčil lidi o ***** zabaleném do dárkového papíru :).
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
First Blood
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků