8.7.08 - Petice pro podporu Cryteku

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 7. 2008 15:17

A mě třeba nebavilo ani demo, věc názoru.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Sattero 24. 7. 2008 15:55

No asi se shodnem, že je to věc názoru. 100 lidí, 100 chutí, ale i příznivci Crysis musí přiznat, že je více odpůrců Crysisu než fandů :twisted:
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 25. 7. 2008 06:35

No bohužel mě nebavila ani jedna hra od Cryteku,vždycky to nadšení tak nějak vyšumělo...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Weightlifter 25. 7. 2008 13:31

Já jsem zatím hrál 2 hry od Cryteku a obě byly bomby
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 25. 7. 2008 17:48

No, Far Cry jsem dohrál dvakrát, Crysis jednou. Musím říci, že Crysis mě velice příjemně překvapila (a to jsem si ji nemohl vychutnat v plný parádě a i očesaná se mi někdy krutě škubala). Bavila mě podstatně víc než Far Cry, dokonce i ten dementní příběh mě vtáhnul víc než dementní příběh ve FC.

Nepřátelé v Crysis byli rozhodně zajímavější (tupý velký pomalý monstra, co vydržej deset raket z bazuky, zkousnu v Doomovi 1, ale ne v moderní hře) a díky nanosuitu hra dávala člověku víc možností řešení situací. Nikdy jsem nepobral, proč se o FC občas mluvilo v souvislosti s nelinearitou a spoustou možností způsobů postupu, když to byl prototyp lineární akce, kde člověk stejně většinu nepřátel musel zkosit. Crysis je lineární sice taky, ale imho ne až tak moc. Navíc díky menší délce nesklouzává k frustrujícím nudnejm zdlouhavejm bitkám, jaký byly například ve FC v tom chrámovým komplexu či co to bylo. Crysis se už po pár prvních pomalejších misích dostává do takovýho tempa, že člověku nedá vydechnout až do konce. Na warhead se těším, ale zahraju si ho až po tom, co někdy vyměním procesor, přeci jen, Pentium IV 3,2GHz není na podobný hry úplně ono:-D.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 25. 7. 2008 18:35

Crysis bylo zajímavé do té doby než se člověk dostal do střev UFOna. (Té pitomé vesmírné lodi co vypadá jak anál a ve které jsem dodnes nepochopil jak se z ní dostat ven-můj názor je že vás to pustí ven až bude chtít, zřejmě autoři předpokládali že to je skvělá část hry a hráč se při ní musí bavit-nebavil a je to ta nejhorší pasáž ve hře jaké se kdy v AAA hrách za poslední dekádu vyskytla. Nevyváženost zbraní je více než podivuhodná, jak to že korejští vojáci v nanosuitech (nad kterými hlavní hrdina podotkne - vypadají jako z výprodeje v obchoďáku) vydrží přes sto ran a vy jdete k zemi po krátké dávce ?K čemu je možnost projít část hry kdy bojujete proti lidem systémem STEALTH když to nemá na hratelnost a výsledek žádný vliv ? Poslední otázka je ta nejmarginálnější - k čemu je tahle "hra" když si ji pořádně nezahrajte nejen na 4870 ale ani na GTX 280 ? Vždyť to leckdy testovali na quadech a nejnovějších grafikách a ono to nejde pustit na hratelné very high ani náhodou ! Takže sorry cryteci, podepisovat se nebude nic... Zvorali jste co jste mohli, ta hra - se nakonec-ač se jevila jako lepší - nedá s CoD4 srovnávat -protože CoD 4 je ač je to AUTOMATOVÁ ARKÁDA prostě dynamičtější a zábavnější. Mise v Gunshipu Spectre je mnohem zajímavější nežli mise ve vaši vesmírné lodi "Le Anal de UFO" a tu přiblblou misi kde je nutno letět s letadlem jste si mohli odpustit,stejně jako HW náročnost. Ať žije hype - čas ukázal - 60%.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 25. 7. 2008 20:39

Mno, je fakt, že mise s letadlem byla na ho*no, ale ta vesmírná loď tak hrozná nebyla. Orientovat se tam celkem dalo a v tý poslední místnosti byl imho jen nějakej časovej limit, šlo o to, vydržet naživu pár minut a pak tě to samo pustilo ven. Ohledně těch nanosuitů, nezkoumal jsem to nijak podrobně, ale u mě šli k zemi po dvou ránách z brokárny zblízka. Moje výdrž byla podobná, ale nejspíš závisí na nastavení obtížnosti.

btw: PC, koukni sem.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 24. 8. 2008 13:09

Nevím, já Crysis sice dohrál, ale vyloženě se skřípěním zubů. Ta druhá polovina (počinaje tím UFOnem) se mi vůbec nelíbila, hratelnostně to byl strašnej a nudnej stereotyp...ta první polovina s Korejčiky byla daleko lepší, šlo se tam docela hezky vyřádit :twisted: VTOL šel zvládnout, jen to chtělo nervíky ^^ A final bosse jsem dal jen tak z povinnosti. Prostě Crysis není tak dobrý, jak jsem čekal, a zařazuje se bok po boku Chrono Crossu jako moje největší očekávání.... a zklamání. Bohužel. 65 % :-/

Ano, PC, jsem rád, že ses probudil - co na tom, že CoD4 je vyloženě arkáda, že je krátká a že oproti Crysis má značně slabší grafiku. Ta hra táhne atmosférou a mj. i tebou zmíněnou misí Spectre Gunship, při které až mrazí v zádech (si představ sebe na místě toho maníka v reálu...jaký to musí být pocit...mít moc doslova VYMAZAT lidské životy během pár vteřin :hm )...na tohle Crysis nemá. Opět se ukázali EA a jejich hype.. :roll: To už se mi mnohem více líbil Far Cry, kde jsi musel bojovat dost inteligentně, hlavně kvůli těm mutantům.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Předchozí stránka